DOM WIEDZY SP. Z O.O.

Opinie o DOM WIEDZY SP. Z O.O.

max

a dlaczego? skoro zatrudniają specjalistów to uważam, że są toodpowiednie osoby posiadające duża wiedzę teoretyczną, wiec dlaczegot ak twierdzisz?

Nickołaj

odbyłem tam szkolenie z zakresu danych osobowych. Poziom prowadzącego tragiczny. Nie polecam. Nie posiada podstawowej wiedzy a jedynie "szablonową"

hehe widzę, że coraz więcej osób przekonuje się o\\\\\\\"profesjonalizmie\\\\\\\" działania tej( usunięte przez administratora )\\\\\\\"firmy\\\\\\\"... potwierdzam, że poziom szkoleń jest żenujący-coraz mniej klientów, ( usunięte przez administratora )

polecam

współpracuję z firmą od ponad 6 mieś i jest OK, żadnych problemów, aby wszystkie firmy miały takie standardy

a ja sobie chwalę, mam możliwość rozwoju, dobra atmosfera pracy, polecam

nie polecam

anonim - 2009-12-16 15:39 odpowiedz | cytuj | do usuniecia firma nie profesjonalna. ( usunięte przez administratora ) firmy daje wiele do życzenia, niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, ogólnie firma nie warta zainteresowania.

Zostaw opinię o DOM WIEDZY SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM WIEDZY SP. Z O.O.