Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

Katarzyna Nowy wpis

Czytam te opinie i przecieram oczy ze zdumienia. Jestem stałą klientką salonu, który odwiedzam dość często. Uwielbiam tych ludzi którzy tam pracują. Zawsze miłe i uśmiechnięte. Wykonują cuda na moich włosach i paznokciach. To prawda że klika salonów się połączyło, na samym początku widać było duże zmiany chociażby pod względem większej ilości pracowników i klientów ale aktualnie jest zdecydowanie inaczej. Widać że stworzyli fajny zespół. Hmmmmmm, dziwne bo nigdy nie poczułam od kogoś z tych ludzi alkoholu!! Może konkurencja za ścianą ma małą ilość klientów szczególnie gdy widzą ze u Was w salonie jest dużo pracy :))) Całemu zespołowi ślę dużo siły <3 pani Ewie równie!!! Kaśka

Barbara Nowy wpis

Jestem stałą klientką w salonie przy ul Głębockiej w Warszawie. Niestety. Z każdą wizytą nabieram pewności, ze nie chcę już tam wracać. Od kilku miesięcy obserwuję lekceważący stosunek do klienta przez pracowników a zwłaszcza przez osoby znajdujące się na recepcji. Telefony są nie odbierane. Jeśli uda się już dodzwonić to z łaską są one odbierane. Panie są niemiłe, mało tego w trakcie rozmowy potrafią się rozłączyć. Od kiedy salon połączył się z innych (chyba z wileńską ale tu akurat nie jestem pewna) - jest totalny chaos, kłótnie i krzyki miedzy personelem, którymi są świadkami klienci. Jakość obsługi znacząco spadła. A ceny- no cóż za każdym razem płace więcej (mimo , że mam wykonywane te same usługi). Cennika w salonie tez nie można się doprosić jakby to było zakazane.

KJ Nowy wpis
@Barbara

Korzystam z innego salonu ale po restrukturyzację mam podobne wrazenie odnośnie pracowników

Klient Nowy wpis

Panie Ukrainki pracujace na Targowku sa rewelacyjne tzn. Trzy manikurzystki: Olga, Tatiana i Ksenia i fryzjerka Tatiana. Niestety recepcja a wlasciwie menadzerka nie koniecznie. Umawia na ta sama godzine, nie odwoluje wizyt gdy cos wydarzy sir po ich stronie, (usunięte przez administratora) klientow. Szkoda ze nie zalezy jej na stalych klientach. Zachowuje sie jakby to byl jej salon. Nie szanuje klientow.

Alicja

Czy to prawda, że firma ogłosiła upadłość i jest w likwidacji? Czy nadal przyjmują do pracy?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Darrka

Czy w salonach Denique fryzjerzy otrzymują umowy o pracę na cały etat i czy liczba godzin zgadza się z tym co jest na umowie? Czy zapewniają najniższą krajową za etat i czy urlopy są płatne?

Była pracownica

Masz racje ta firma wykorzystuje ludzi, umowy śmieciowe na umowie najniższa a reszta pod stołem ,te biedne menagerki zbierają kasę żeby ludziom dac wynagrodzenie w miarę możliwości, mądrzy uciekają a ludzie bez wyjścia lub ze swoimi prywatnymi problemami tkwią w tym dnie, jaki Pan taki kram jak to mówią, wystarczy zobaczyć właścicielkę która zatrzymała się jakie 40 lat do tylu. Były pracownik(mam nadzieje ze wreszcie ktoś zrobi z nimi porządek!

Bazylia

Jestem stałym bywalcem salonu, niepokoi mnie jedna rzecz, mianowicie, ze ceny są regulowane przez pracowników, zawyżają ceny i to na stałych klientach, bardzo przykre, przeważnie to robią stali pracownicy, którzy żyrują na stałych klientach, a wystarczy to zweryfikowac podczas urlopów, może warto wywiesić cennik na forum, bądź promocje. Korzystam z salonu na Glebockiej i tam same (usunięte przez administratora) pracują

Katarzyna
@Bazylia

Szanowna klientko., Nasz cennik jest bardzo przejrzysty, rozpisaliśmy w nim różne praktycznie wszystkie warianty możliwych usług , w przypadku usług fryzjerskich z podziałem na długości włosów. Cenniki w formie drukowanej są do pobrania w recepcji salonu, a w wersji online na naszej stronie oraz w aplikacji Denique. Jeśli ma Pani wrażenie , że zapłaciła Pani za usługę więcej niż wynika to z cennika to ja serdecznie zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej : opinia@denique.pl . Zależy mi bardzo na wyjasnieniu sytuacji.

Karo

A kto będzie pracować za tak śmieszne pieniądze miałam styczność z tą firmą 1dzien kilka klientek miałam na zachętę w następne po 6 pracowników siedziało w socjalnym czekając niby na swoją kolej pracy.Recepcjonistki dogadały się z pracownikami że będę im dawać klientów które wchodzą bo długo się znały a ja jako nowa miałam dwa razy swoją kolejkę z czego jedna pani lekkich obyczajów brudna i w podartych butach z lasu bo nikt jej nie chciał obsłużyć i druga kolejka to 1tips na cały dzień siedzenia.Wlascicielom firmy radzę się przejrzeć kogo się stawia na recepcji a czasy Deniq to już przeszłość Polacy nie chcieli pracować tak więc zatrudniali Ukrainki .Uważam że taki salon powinien mieć swoje materiały a nie każdy pracownik swój inny kosmetyk.

A

Tą firmą dawno powinna zając się skarbówka, urząd pracy i sanepid. Nie ma żadnych zasad, chyba ze chodzi o kasę. Szefowa to jakaś (usunięte przez administratora)ze wschodu, nie ma bladego pojęcia jak w Polsce powinna wyglądać kosmetyka. Pensje śmieszne - (usunięte przez administratora)1/3 na czarno, 2/3 na małym zleceniu, wszystko idzie pod stołem. Brudno, byle jak - to powinno być hasło tej firmy. Oczywiście na wstępie każdy słyszy żeby nie nabijać na kasę fiskalną gotówki - (usunięte przez administratora). Ogólnie dramat.

Czegoś takiego dawno nie widzialam, stawka godzinowa na recepcji - 11 zl/h żart? 2000 zl za prawie 200 godzin pracy, to smieszne. W salonie pracuja praktycznie same osoby z Ukrainy ( nie maja podstawy, tylko procent od utargu) szereg wymagan nieadekwatny do śmiesznej płacy, dni ,, szkoleniowe,, (2-3dni) oczywiscie nieplatne. Mowa o salonie w Jankach :)) nie wiem jak jest gdzies indziej- tam nie polecam! Nie dziwie sie, ze nikt nie chce tam pracowac jako recepcjonistka, a wykorzystywane osoby na stanowisku manicurzystek czy fryzjerow odchodza:) Nie polecam.

Lucjusz
@Marta

Zgadzam się z Tobą. 2021 rok i nic się nie zmieniło. No może poza stawką – 13 zł za godzinę. Nie dajcie się zwieść menadżer tego salonu. Obiecuję złote góry a w efekcie nic nie dostaniecie. (usunięte przez administratora) i wyzysk w tym salonie to codzienność. Trzymajcie się od tego miejsca z daleka. Ktoś powinien się w końcu zainteresować warunkami pracy i płacy w tej firmie. Gdzie jest choćby sanepid. Wydaje im się, że są renomowaną siecią salonów a tak naprawdę to skład staroci.

Justyna
@Marta

Zgadzam się dziś właśnie wyszłam z salonu niby taki elegancki obsługa na recepcji miła ale jeśli chodzi o dalszą sama Ukraina co mówi tylko w swoim języku nie można zrozumieć maniciure robią starymi lakierami które są gęste więcej napewno nie skorzystam !Proponują inny kolor i zmywają tym co były paznokcie pomalowane place i wymagam okropnie

Ilonka

Pracowałowałam w Denique 3 lata i bardzo chwalę sobie ten czas. Fakt kasa nie zawsze jest na czas , ale zawsze jest tyle co być powinno. Właścicielka nic nie odejmuje, nie odlicza. Pracowałam w Jankach- salon jest w dobrym punkcie i robi dobry maketing, więc klientów nie brakuje. Do tego dobrze zafarbowana i obsłużona klientka zawsze zostawi napiwek. Naprawdę można tu zarobić bardzo dobre pieniądze. Ja polecam, jak dzieciaki mi podrosną - na pewno wrócę do Denique

Marmolada
@Ilonka

Mam te same doświadczenia z Denique

Wanda
@Marmolada

Ale w jakim salonie? I pracujesz czy już nie? Bo pod jednym komentarzem masz były pracownik a pod drugim pracownik i teraz już nie wiem

Grażyna

Byłam w końcu marca br. w salonie Denique w Galerii Bemowo w Cauflandzie. Chciałam obciąć włosy wg stylizacji ze zdjęcia, które udostępniła mi przydzielona mi fryzjerka. Była to dziewczyna rodem ze wschodniego kraju ( ukrainka, białorusinka ? - nie wiem). Proste włosy do ramion wystrzygła mi w jakiś koszmarny degażowany nieład, który w ogóle nie przypominał fryzury ze zdjęcia. Twierdziła, że już 10 lat strzyże i wie co robi. Wyglądałam o 10 lat starsza, jakby piorun strzelił w moją głowę. Jednym słowem oszpeciła mnie, zamiast wykonać fryzurę ze zdjęcia. Następnego dnia złożyłam reklamację w tym salonie - zwrócono mi kasę, ale do dnia dzisiejszego nie mogę poradzić sobie z włosami. To skandal, że w takim salonie zatrudnia się osoby o niskich - wręcz zerowych - kwalifikacjach fryzjerskich. Wprawdzie te osoby mało kosztują firmę, ale oszpecają klientki i pracują na złą opinię dla salonu. Po moim przypadku znalazłam inne osoby mające równie negatywne doświadczenia z usług fryzjerskich w tym konkretnym salonie. Przestrzegę więc inne znajome, żeby tam nie chodziły - jeśli chcą jakoś wyglądać.

Katarzyna
@Grażyna

Szanowna Pani , zatrudnienie pracownia z zagranicy jest tak samo kosztowane dla pracodawcy, jako rodzimy specjalista. Przy zatrudnieniu ludzi zwraca się uwagę na doświadcznie i umiejętności a nie na pochodzenie. Pani komentarz jest wysoce niestosowny i nosi znamiona rasistowskie.

Marmolada
@Katarzyna

W punkt

Czy rozmowa kwalifikacyjna do BIURO DENIQUE odbywa się w siedzibie firmy?

Biuro

Tak

W życiu! Wypłaty brane na raty, marne 2000tys zbierane w ratach przez cały miesiąc. (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Gość

Super, że zechciałeś pozostawić na forum swoją opinię. Bardzo być Cię jednak prosiła, żebyś przy kolejnej okazji unikał używania danych personalnych innych pracowników BIURO DENIQUE - mogą one sobie tego bowiem nie życzyć. Wspomniałeś, iż firma wypłaca swoim pracownikom wypłatę w ratach, co wydaje się dosyć dziwne. Ale może jest to tylko chwilowa sytuacja? Od kiedy macie tak płacone? Powiedz nam coś więcej o systemie wynagradzania w tej firmie.

Wiki
@Agnieszka

Wypłata w czterech ratach to jakaś masakra

Damian
@Wiki

Też chętnie dowiem się, dlaczego firma BIURO DENIQUE wypłaca wynagrodzenie w ratach? Jest to niepokojąca informacja, dlatego liczę na to, że masz jakieś bliższe informacje na ten temat. Mogłabyś napisać, czy jest to chwilowa sytuacja?

Mary May
@Gość

To może tak jak na całym świecie oni płacą tygodniowki.

Damian
@Mary May

Być może tak jest, chociaż lepiej by było dowiedzieć się tego od osoby, która zna odpowiedź na to pytanie. A Ty planujesz może aplikowanie do pracy w firmie BIURO DENIQUE? Ciekawi mnie, czy to miejsce pracy wydaje Ci się interesujące.

Supri
@Damian

Niestety nie jest chwilowa. Pracowalam tam pare miesiecy i co miesiac to samo. Jedna osoba dostaje w terrminie,inna tydzien po,kolejna na koniec miesiaca. Czemu?! Nie mam pojecia. W tej firmie wiele rzeczy jest nie do ogarniecia umyslem.

Syś
@Gość

Potwierdzam w roku 2018 też było płacone na raty... tylko warunek -pierw specjaliści później ty a jak się upomnisz to słyszysz ze nie umiesz gospodarować pieniędzmi (fakt 1500 miesięcznie 200h i można gospodarować)

Czy BIURO DENIQUE ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marcia

tak 8 - 17

AlmondDeer

Nie mam pojęcia jakim cudem ta firma ma 4 gwiazdki na tym portalu. (usunięte przez administratora) . Na recepcji zarabiasz 11zł + procent że sprzedaży produktów przy czym pracujesz po 13h. Jeżeli chodzi o specjalistów to większość umówiona jest na %. Z tym że w ciągu dnia pracuje ich tylu, że ciężko jest normalnie zarobić pracując na pełen etat. Zdarzały się dni gdzie jedna osoba miała jednego klienta na 12h pracy. (usunięte przez administratora) Ale co najśmieszniejsze firma robi sobie promocję i reklamę na pensjach pracowników. W aplikacji za 1000pkt dostajesz bon 50zl na usługę. Jako specjalista nie dostajesz wtedy % z pełnej ceny usługi lecz z obniżonej o wartość bonu!! To nie pracownik robi sobie reklamę lecz firma, więc z jakiej racji ma mieć uszczuploną kwotę za wykonanie usługi. Nie ma tu żadnej prywatnej opieki medycznej, nie wiem skąd się wzięły te fałszywe informacje. Co ważne też trzeba pilnować swoich praw. Ba, wręcz o nie walczyć. Biuro samo ustala na ile godzin Cię rejestruje. Przepracujesz 200h w miesiącu, pod koniec dostajesz do ręki druczek na podpisanie 40-tu. Straszne prawne machloje. (usunięte przez administratora) Nikt ich jeszcze nie zgłosił do PIPu bo Ukraińcy boją się o swoje stanowiska, a Polacy znowu ( do których policzenia wystarczy jedna ręka) nie chcą wkopać swoich współpracowników. (usunięte przez administratora) Ogólnie mówiąc - Stanowczo odradzam.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BIURO DENIQUE. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

chyba kpisz

Żartujesz? Zamknęli salony i nie płacą dziewczynom, nawet tym które wylądowały w międzyczasie na L4 czy urlopie.

Delora

Orientujecie się czy może w którymś salonie Denique szukają aktualnie fryzjerek?

Mieczysław
@Delora

Rozważasz zatrudnienie w tym salonie? Ogólnie też poszukuję informacji o tej firmie, dlatego zastanawia mnie, dlaczego akurat to miejsce pracy Cię zainteresowało? Być może masz jakieś informacje, których w tym wątku jeszcze nie było.

Diuka
@Delora

Nie wiem czy teraz szukają w innych salonach ale generalnie moim zdaniem warto się rozglądać. Ja jestem zadowolona, finansowo bardzo solidnie, umowa o pracę i dobre warunki ogólnie.

Masza
@Delora

Denique ma dużo salonów, dużo klientów i zawsze chętnie przyjmują zdolnych fryzjerów. Warunki zatrudnienia są dość dobre, myślę że porównywalne z innymi markami. Jednak przewagą Denique nad innymi pracodawcami jest to,że są w napradę dobrych galeriach w Warszawie, dzięki temu możesz być pewna ,że będziesz miała dużo klientów, którzy z czasem staną się Twoimi klientami.

Jakie wartości są cenione w BIURO DENIQUE?

Kocia

Żadne, sprawdzają jedynie jak modelujesz ????

Kocia

Denigue zatrudnia bardzo dużo fryzjerów. Na zmienię jest po 12 fryzjerow, jest to bezsensowny zabieg, gdyż nie ma tyle pracy. Nie płaca podatków za pracowników na czas co daje złe skutki dla obcokrajowcow. W salonie trzeba pracować po 250h żeby pensja była wyższa niż 3,5 tys. Jest to sieciówka która stawia ma ilość nie na jakość. Pracuje tu bardzo duzo Ukrainek, które niekoniecznie znają język polski. Musisz mieć wszystko swoje maszynka, szczotki, suszarkę, a nawet pelerynkę! Ciężko jest wyrobić 10tyś. Utargu. O wyplate trzeba się upominać, oczywiście dostaje się ja w ratach. Ogólnie niepolecam.

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE