Instytut Języków Obcych GLOBUS

Wrocław

Opinie o Instytut Języków Obcych GLOBUS

mama

@mis muszę przyznać, że Instytut Języków Obcych GLOBUS oferuje usługi edukacyjne naprawdę na wysokim poziomie. Moja córka jakiś czas temu zatrudniła się w tej firmie i jest naprawdę bardzo zadowolona. Nie narzeka na razie w zasadzie na nic, a jeszcze się tam rozwija :)

Uczący się tam

Tego nie można było nazwać Instytutem to było totalne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowadzone przez totalnych [usunięte przez moderatora].Żenada totalna jak się patrzy na to coś,Oni mogą sobie na granicy łamanymi językami porozmawiać ale nigdy nie uczyć.

Uczący sie tam

Złodzieje którzy nie potrafią niczego nauczyć.Dobrze że już tego dziadostwa nie ma bo to pieniądze wyrzucone na darmo!!!

Zostaw opinię o Instytut Języków Obcych GLOBUS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Języków Obcych GLOBUS