Opinie o KORNER w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KORNER. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KORNER o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KORNER w Radomsko

Karol Nowy wpis

Ktos? Cos?

Tomek Nowy wpis
@Karol

Widziałem na internecie ze poszukują operatorów na okleiniarke jaka tam jest wynagrodzenie ? Stała umowa czy działalność ?

Kiss Nowy wpis
@Tomek

Możesz wybra co sie bardziej opłaca

Magdalena

Ile lepiej zarabia się na umowie b2b niż na umowie o pracę ? Ktoś tak kiedyś tu napisał i bardzo mnie to zaintrygowało .

Daro
@Magdalena

Zależy jak się dogadasz z kierownikiem. Średnio około 20%

Ilona Nowy wpis
@Daro

ale srednio 20% wiecej czy mniej, bo to ma znaczenie ?

Karol

Słyszałem że jest lepiej? Prawda?

Czy KORNER oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Masz wybór, umowa b2b, lepiej płatna, lub umowa o pracę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KORNER? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy pracodawca KORNER organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie.

Gigi

Nie

gość

tak, organizuje kilka razy w roku. Korner jak i Pfleiderer. Teraz przez pandemię trochę mniej ale w tym roku już kilka szkoleń się odbyło.

@gość

Każdy z pracowników może wziąć udział w szkoleniu? Są bezpłatne, czy trzeba za nie podpisać lojalkę jak są kosztowne? Napiszesz jak to realnie wygląda?

Kamcia
@Bartosz

Są darmowe, dotyczą produktów oferowanych przez firme. Wiem, że na początku roku planują szkolenie z technik sprzedaży i obsługi klienta.

młoda
@Bartosz

Są szkolenia dla pracowników. Wystarczy wyrazić chęć.

@Kamcia

To fajne, że można się w ten sposób rozwijać. Właśnie szukam firmy gdzie nie będę stał w miejscu. Wiesz może, czy teraz przyjmuja nowych ludzi?

@młoda

Tak wiem, koleżanka już wspomniała. A na jakiem poziomie są pensje? Płaca więcej niż u konkurencji?

Zenon
@Bartosz

Jak nie ma ogłoszeń to nie przyjmują

witja
@Bartosz

Płacą podobnie plus minus.

Czy w KORNER możliwa jest praca na podstawie B2B?

gość

tak

@gość

Jak ktoś nie chce pracować na B2B to jest możliwa normalna umowa o pracę? Myślałem o podjęciu pracy a wolałbym stabilne zatrudnienie na normalnej umowie, a nie na zleceniu czy działalności. Myślisz, że jest taka szansa?

Zuza

Podpowie mi ktoś jaka jest atmosfera w firmie i czy coś z socjalu macie?

Działacz
@Zuza

Socjalu nie ma.

Krzysztof
@Działacz

Powiesz też coś na temat atmosfery? To ważny czynnik w pracy, jestem ciekaw jakie relacje panują tu między pracownikami firmy. Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać.

Konkret
@Krzysztof

Relacje między pracownikami są średnie, ale głównie to zasługa " tych wyżej"... Generalnie na nic nie ma kasy... O socjalu zapomnij... Jest kocha i tyle.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KORNER?

Dawca

Nie. Nie było i nie będzie.

sdfdsfdsf

Jakich można spodziewać się zarobków na magazynie?

@sdfdsfdsf

Przy początku dostałem coś przed 2500

NIKT

Dystrybutor nabiału już zagląda ? Bo to już chyba czas.

Klient

Plyty brudne tak bardzo że nie da sie ich wyczyścić! Większość akcesorii na zamówienie. Ceny mogły być niższe a obsługa pań bez sensu. Piją kawke i patrzą z byka jak byś tam przeszkadzał a jak juz o coś zapytasz to wiecznie nic nie rozumieją. E-rozrys w dzień wyłączony co by człowiek po nocy robił. Da się odczuć że traktują cię jak złodzieja. 2/10

NoName

Jeśli ma się chęć do pracy to jesteś doceniany czyt. Jaka praca taka płaca :)

Mariusz

Po dzisiejssym dniu, mogę powiedzieć, że dziekuję firmie, szczególnie jednej osobie z centrali za pomoc i zrozumienie.

Bartosz

Idealnych firm nie ma i jeśli ktoś chce pracować i robi to solidnie to z całą pewnością nie narzeka!!

mario
@Bartosz

Normalnie, też narzekałem. Odszedłem rok temu, bo znalazłem coś lepiej płatnego. To był błąd. Próbowałem wrócić, ale dyr ms ma podobno „uraz” do chcacych powrócić. Do wszystkich niezadowolonych: przestańcie tam pracować i po problemie.

Koni
@Bartosz

Mnie właśnie przyjęli. Moze po pół roku powiem cos więcej. Szału z kaską nie ma, ale gość co mnie zatrudniał spoko. Atmosfera ogólnie spoko, trzeba zasuwać.

Kati
@Koni

Tez wlasnie zaczalem. Jest w sumie nawet luz. Czytalem wczesniejsze komenty i troche sie obawialem.

Agnieszka
@Kati

Od Waszych wpisów minęło już trochę czasu, a bardzo jestem ciekawa, jak Wam się tam pracuje. Czy każdy pracownik może liczyć na wsparcie i pomoc innych osób? Czy raczej od początku współpracy należy radzić sobie ze wszystkimi problemami "na własną rękę"? Mogę liczyć na odpowiedź?

Ula
@Agnieszka

Atmosfera jest naprawdę w porządku. Można liczyć na pomoc innych osób. Polecam.

Radek
@Agnieszka

Atmosfera ok. Kasa taka sobie. Generalnie nie jest źle.

Kamil
@Radek

Wynagrodzenie też jest nawet ok.

Ronald
@Kamil

To fakt, ostatnio nie jest zle. Ale przyjec z tego co wiem nie ma.

NIKT

dla mnie OK

szwagier szwagra

To specyficzna firma, w czasach kiedy inne firmy borykają się z brakiem kierowców ta ma nadmiar. Chcący być branym pod uwagę przy obsadzaniu nowej floty trzeba być dystrybutorem jaj wiejskich lub kiełbasy swojskiej na szeroką skalę, to świadczy o tym że to firma godna polecenia.

Haszytag

Szanowny pracodawco ! Proponuje zmienić coś na lepsze tym szeregowym pracownikom ... magazynierom ... to oni są w tej firmie najbardziej nie do cenieni ...

WacekPlacek

Pierwsza rozmowa z Kierownikiem ( swoją droga , niezły oszust i krętacz ) wyglada obiecująco. Piękna praca , trzynastki , miła otmosfera generalnie git ! Po pierwszych miesiącach pracy , okazuje się zupełnie co innego ... warunki pracy fatalne ... w zimę zimno latem gorąco. Próżno szukać BHP czy ubrań roboczych. Wypłata może być na czas , ale zazwyczaj jej nie ma ... a kiedy będzie ? Masz (usunięte przez administratora) i nie pytać ! Pewnie ktoś sobie pomyśli , są wózki , lekka robota ... nic bardziej mylnego ! Większość pracy wykonywana jest ręcznie na przeciekającym jak sito magazynie( swoją drogą dziurawy dach i zalane płyty to oczywiście wina pracowników ). Nie polecam pracy w Korner.

Agent Tomek
@WacekPlacek

WacekPlacek kiedy idziemy na piwo? Poznales się na tej super firmie - bhp jest naprawdę na wysokim poziomie, prawie tak jak kultura kadry emerytów z Radomska;) zapomniałem o kanaljzacji - ciekawe gdzie to wszystko trafia:)? Nie polecam pracy w Korner. Na sam koniec usłyszysz że "masz się spakować w torebkę po cukrze i wyp...dalac". Panu K.W. niezależny na ludziach skoro udaje że wszystko jest ok.

wolny

Korner Częstochowa - Pracownicy którzy tam pracują traktowani są tam jak szmaty, dlatego też tak samo obsługują klientów, jak się nie da 50zł w "łapę" np. przy oklejaniu to nic nie załatwisz, dasz 100zł to spokojnie nie płacisz nawet za obrzeże. Tak samo jest na pile i CNC, dajesz i nie wypisują albo minimalnie tylko coś dla ściemy, spróbuj nic nie dać = spędzisz cały dzień. Dyrektor oddziału to idiota, nie docenia dobrych pracowników, a przyjmuje ludzi nie mających pojęcia. Sam kombinuje z opałem, sprzedaje na lewo płyty, kombinuje na 10 sposobów, nawet na transportach zarabia :) Ale widać że szef ma to w (usunięte przez administratora) (ważny tylko przychód na koncie) Tak że bez łapówek, wstęp wzbroniony. P.S. Umowa z firmą to samozatrudnienie, czyli oszukiwanie bez granic...

Gogol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Kate
@Gogol

Można, ja jestem tam od 2 lat, jest podobno lepiej niż było kilka lat temu, tak mówi wiele osob. Ja nie mam porównania. Praca jak praca, nie jest to szczyt moich marzeń, ale tych negatywów nie podzielam. Można naprawde się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o KORNER - Radomsko

• Jak się pracuje w KORNER?

Zobacz opinie na temat firmy KORNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KORNER
3.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Kochanowskiego 2 C
    Radomsko