ZUH LOBO

Zwoleń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

ZUH LOBO
2 1 6 1

Opinie o ZUH LOBO

anonymous

Nie polecam pracy w dziale meble do sklepu który zaczął się strasznie kurczyć , np w ostatnich 3 miesięcy zwolniło się 4 przedstawicieli handlowych . Firma teraz szuka następnych ludzi do pracy , niech was nie zmyli takie pisanie laptop służbowy,telefon takie rzeczy dostaniecie może za 2 lata . Ja na przykład się takich rzeczy nie doczekałem .

anonim

Słowa kojarzące się z ZUH LOBO (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako rzadna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 Najbardziej podobało mi się w ZUH LOBO: Najbardziej nie podobało mi się w ZUH LOBO:

Zostaw opinię o ZUH LOBO - Zwoleń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUH LOBO