Opinie o Burda Digital S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Burda Digital S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Burda Digital S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burda Digital S.A. w Warszawa

Andy

Też chciałbym wiedziec, jak z zarobkami redaktorów. Słyszałem o kwocie 5 tys. zł netto. Ale jestem ciekaw czy to prawda

płace

Ostatnio pojawiła się oferta na specjalistę ds. płac na którą aplikowałam. Czy ktoś wie jakie zarobki proponują na tym stanowisku?. Opinie o tej firmie są wyjątkowo negatywne, ale może warto spróbować i samemu się przekonać jak się tam pracuje, zawsze można zrezygnować.

Ile zarabia redaktor?

Ile zarabia tam redaktor portalu? Ostatnio bylam na rozmowie, wydawalo mi sie, ze wypadlam swietnie, ale nie wiem czy nie powiedzialam zbyt wysokiej stawki. Ma ktos takie informacje mniej wiecej?

jupik

Edipresse Polska to wiodący, międzynarodowy wydawca magazynów kobiecych, intensywnie rozwijający portfolio serwisów internetowych m.in. afterparty.pl, polki.pl, wizaz.pl, babyonline.pl, niania.pl. Myślę , że zatrudnienie w tak dynamicznie rozwijającej się firmie może być dla wielu osób z tej branży dobrym pomysłem

Aplikowałeś do firmy Burda Digital S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Eryk

Może doprecyzuje, czy jest ekspres do kawy, czy maja karty multisport, opieke medyczną, dofinansowania do kursów?

Eryk

W ogóle to zainteresowała mnie oferta pracy programisty w Edipresse, chodzi o PHP, możecie napisac co jest w tym socjalu jaki oferują?

Eryk

Co ciekawe, teraz na stronie Edipresse sa 3 oferty pracy, także widać szybko znajdują ludzi, trzeba się spieszyć z rekrutacją..

łukasz

Na stronie internetowej Edipresse jest 7 ofert pracy, także działają i rekrutują, napiszcie, jak jest w firmie, bo może ta rekrutacja jest wynikiem rotacji.

?

Ha, ha, ha - zakres obowiązków. Pokażą ci palcem.

Kinol
@

To moze trzeba zawalczyć?

• Jak się pracuje w Burda Digital S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Burda Digital S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Burda Digital S.A.
2.2/5 Na podstawie 78 ocen.

Burda Digital S.A.