korektor

"życie warszawy"

Opinie o korektor

pekel

Dziwne to trochę bo w ostatnim czasie nie widziałem żadnych ciekawych ogłoszeń o pracę, może źle szukam, już sam nie wiem, no ale trzeba myśleć pozytywnie, bo a nóz coś ciekawego się trafi, ale właśnie mam do was pytanie, a mianowicie ciekaw jestem jak wygląda w tej firmie rozmowa o pracę, pomożecie w tej sprawie ?

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Malgosia

Pracuje w Życiu w administracji, imię podalam nieprawdziwe, jest oK ale najgorsza jest niepewność co dalej. Ciągle jakieś zmiany teraz mówią o grupowych zwolnieniach wszyscy się boimy czy nie padnie na nas

Zostaw opinię o korektor - "życie warszawy"

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie korektor