Instytut Publico

Sosnowiec

Instytut Publico

Opinie o Instytut Publico

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Instytut Publico? Napisz o tym!

Zawiedziony

Od wakacji 2017 szukają specjalisty ds. PR. Ale tak naprawdę chodzi im o kogoś kto będzie robił wszystko - kontakt z klientem, praca kreatywna, a do tego wykonanie, a i podjechać do drukarni odebrać zamówienia. Firma chwali się tym, że mieści się w centrum Sosnowca. Szkoda, że nie dodaje, że w bloku mieszkalnym. Nie w kamienicy, jak to jest modne, ale w bloku z epoki Gomułki. Więc chodzisz do pracy do zwykłego mieszkania, w którym pewnie wyburzono kilka ścian, zeby zrobić "otwartą kuchnię". Właściciel - pan KD - nie zrobił dobrego wrażenia. Roztrzepany, nie skupiony na rozmowie, nie wpadł nawet na to że ja mogę mieć jakieś pytania, bo chcę dowiedzieć się czegoś o tym jak firma pracuje, bo na stronie to się tylko chwalą jacy nie są super. Ogólnie wrażenie słabe i mało profesjonalne. Niesmak pozostał. Rozmowa trwała krócej niż czas który poświęciłem na dojazd do tego "biura". Jeśli chcesz pracować w ciasnocie, dosłownie ramię w ramię z innymi, a do tego czuć się jak pod stałą obserwacją, to polecam. Dla mnie zgłoszenie się tam i udanie się na rozmowę to był zupełnie stracony czas. Więc jeśli cenisz swój czas i własne umiejętności - omijaj szerokim łukiem tę "profesjonalną i super firmę".

Anka
@Zawiedziony 24.10.2017 20:25

Kopia poprzedniej wypowiedzi. Ktoś się uwziął bo nie dostał pracy :))

Zawiedziony brakiem profesjonalizmu

W tym miesiącu byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. PR, ale tak naprawdę chodzi im o osobę, która ogarnie wszystko - posty w social media, kontakt z klientem, pojedzie do drukarni odebrać zamówienie, zrobi kawę jak ktoś do biura przyjdzie. Pan Krystian mówił, że mają tak wiele zgłoszeń, że głowa mała, a wakat na to stanowisko mają od sierpnia tego roku, a nadal szukają, a jest połowa października! Haha. W dodatku to "biuro", którym szczycą się, że mieści się w centrum Sosnowca znajduje się w zwykłym bloku mieszkaniowym na parterze. To po prostu zwykłe mieszkanie!! Podejrzane miejsce. Do tego pan Krystian bardzo zabiegany, nawet nie pamiętał mojego imienia, chociaż przedstawiłem się 2 minuty wcześniej. Zero profesjonalizmu w podejściu do potencjalnego pracownika. Zresztą ta szumnie nazywana "rozmowa kwalifikacyjna" trwała aż 6 minut (z zegarkiem w ręku)!!!! Dłużej zajęło mi dojechanie tam. Podsumowując: szkoda czasu na tak amatorską firmę.

G.W.
@Zawiedziony brakiem profesjonalizmu 15.10.2017 15:17

A może z Tobą tak krótko rozmawiali, bo po prostu się nie nadawałeś? Zazwyczaj tak bywa na rozmowach. Też byłem kiedyś na rozmowie i mimo, że nie rozpoczęliśmy współpracy stałej, tylko realizowaliśmy wspólnie 2 projekty - oceniam bardzo dobrze i wrażenia mam zupełnie inne. Biuro super nowoczesne. Po tym w jakich miejscach pracowałem to prezentuje się super przyjaźnie i designersko. Merytorycznie bez zarzutów, nawet powiedziałbym, że z przesadną dbałością o drobiazgi.

Zostaw opinię o Instytut Publico - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Publico