Hemar Heromiński Marcin

Wierzbica

Opinie o Hemar Heromiński Marcin

Marian

Omijać z daleka szerokim łukiem - a już na pewno nie zbliżać się na długość ramienia - wczoraj właściciel pobił kierowce obcej firmy która przyjechała po towar do sąsiedniej firmy ... a tylko za to że jaśnie pan nie mógł przejechać, bo akurat towar ładowali na ciężarówkę ... to świadczy o właścicielu i firmie ... totalne dno.

RMS

stanowisko: ślusarz Wymagania: wykształcenie min. zawodowe mile widziane doświadczenie znajomość czytania rysunku technicznego Pracodawca oferuje: praca: umowa o pracę po okresie próbnym wynagrodzenie: od 16,56 zł/h brutto stanowisko: spawacz Wymagania: wykształcenie min. zawodowe umiejętność spawania metodą MIG znajomość czytania rysunku technicznego Pracodawca oferuje: praca: umowa o pracę po okresie próbnym wynagrodzenie: od 20,37 zł/h brutto stanowisko: malarz konstrukcji metalowych Wymagania: wykształcenie min. zawodowe mile widziane doświadczenie umiejtność przygotowania malowanych powierzchni, prawidłowy dobór farb Pracodawca oferuje: praca: umowa o pracę po okresie próbnym wynagrodzenie: od 16,56 zł/h brutto pracodawca: HEMAR Rzeczków-Kolonia 70 data przyjęcia oferty: 12.10.17 kontakt: p. tel. 48 618 19 92

RMS

Czy to ten sam Hemar co szuka robotników w PUP Radom ? stanowisko: elektryk Wymagania: wykształcenie min. zawodowe znajomość czytania schematów, mile widziane doświadczenie wykonywanie szaf sterowniczych, uruchamianie urządzeń Pracodawca oferuje: praca: umowa o pracę po okresie próbnym wynagrodzenie: od 17,84 zł/h brutto pracodawca: HEMAR Rzeczków-Kolonia 70 data przyjęcia oferty: 12.10.17 kontakt: p. tel. 48 618 19 92

przyjaciel

Firma dziad nikomu nie polecam tam pracować nawet wrogom. Pracodawca nie wypłacalny. Po rezygnacji pracy trzeba długo czekać na swoją już zarobioną kase.

szukam dobrej roboty

Firma super, tylko ludzie tacy jacyś (pracownicy) nie tacy, chcieli nic nie robić a zarobić. Szef był nie rozrzutny to się obrazili. Będę aplikował. Nauczę się roboty i po odejściu do konkurencji dostane min.4 tys. HEMAR Nauczy, HEMAR potrafi.

Pracodawca

Odniosę się na początek do tego co napisałeś. Jeśli piszesz to pisz już prawdę. Jeśli pieniędzy jakichkolwiek ci firma nie zapłaciła, to tylko dlatego że komornik zajmował twoją pensję za własne długi. To samo dotyczyło twojego przedmówcy Marcina B który nie płacił alimentów, i takich miałem pracowników. Żeby domagać się od kogoś to samemu trzeba w porządku. Co do twojej osoby próbowanie rozpijania załogi mające bardzo zły wpływ na morale wśród pracowników, nie zawsze wychodziło dzięki mądrości pozostałych. Podam tylko jeden przykład, gdzie były kierowane zgłoszenia z delegacji że byliście w stanie wskazującym i kierownik Inwestycji nie dopuszczać Panów do pracy. Przykłady można mnożyć, ale wiem jedno że takich pracowników należ z daleka omijać, totalne dno.... Krótko podsumowując, taka jest wdzięczność w tych dwóch przypadkach, że firma umożliwiła zdobycie konkretnego zawodu wraz z wyszkoleniem i możliwością nabycia doświadczenia.

Bazyliszek

Potwierdzam poprzednie opinie - zarabia się 4300 miesięcznie ( 4 x 300 zł tygodniowo ) zaległości można liczyć w tysiącach ... u mnie skończyło się na 15.000 i sprawa się ciągnie bo mu szkoda pieniędzy na pracowników a nowe samochody co chwila i to po 200 - 300 tyś .... a jak się upominasz to wymyśla jakieś kary bo coś tam w delegacji się nie udało albo coś spieprzyli a ciebie nawet tam nie było .... totalne dno - omijać z daleka zarówno pracownicy jak i kontrahenci ...

Marcin B

Pracowałem tam jako informatyk i zajmowałem się projektowaniem automatyki oraz PLC i HMI. Odchodząc z firmy nie otrzymałem wyrównania za wykonaną pracę w odpowiednim terminie. Podstawą takiego działania ze strony szefa była próba oskarżenia mnie o złodziejstwo, a przecież z mienia firmowego tj. komputera przenośnego który nota bene był zajechany jak tatarska mandolina, a jego wartość graniczna nie była większa jak 100zł, rozliczyłem się trzy dni przed terminem opuszczenia zakładu...więc zostałem oskarżony o to że posiadam wiedzę która jest własnością firmy...szkoda że o wywołanie epidemii kokluszu mnie nie oskarżono. Tak bardzo szefowi zależało na oszczędnościach więc podejrzewam że za namową świeżo zatrudnionego kierownika posunął się do nieczystych zagrywek, co zresztą o mały włos nie skończyło się dla właściciela sprawą karną ściganą z urzędu. Generalnie firmę wspominam dobrze, ale dobre czasy trwały zbyt krótko, bo do momentu gdy został zatrudniony tzw. kierownik...a to ja trzy przez trzy lata odrywałem firmę granatem od pługa, a tu został zatrudniony taki fachowiec że klękajcie narody i z miejsca otrzymał pełen pakiet plus auto firmowe...i żeby było weselej to z poprzedniej firmy chcieli go wywalić dyscyplinarnie :) Byłem też świadkiem zwolnienia z pracy jednego z konstruktorów...chłopak pracował ponad rok i po woli dawał już radę z wcale nie łatwymi zadaniami, a wyleciał z dnia na dzień...bo ośmielił się powiedzieć kilka słów prawdy żonie wspomnianego kierownika. W każdym razie...radzę się mocno zastanowić wszystkim...zwłaszcza kandydatom do pracy. Z tego co się orientuję, to ta firma oferuje konstruktorom 1700zł brutto co jest raczej jałmużną a nie wynagrodzeniem za pracę. Reasumując...nie polecam ludziom o słabych nerwach i mających jakiekolwiek zobowiązania. Niczego się tam już nikt nie nauczy i niczego z firmy nie wyniesie...poza pustymi butelkami po gorzale :D

efji

o firmie hemar mogę powiedzieć że nie płacą. właściciel oraz kierownik nie znają się na robocie a co ciekawsze większość pracujących osób tam się nie zna ponieważ co chwilę zmieniają pracowników.(usunięte przez administratora)

Alb

Ogólenie wytrzymałem tam nie długi czas parca jest do niczego,zaś płaca jest bardzo ciekawa ponieważ dostajesz co jakiś co tydzień po 300-400 i żadnego wyrówania na koniec miesiąca czyli zarabiasz niby 2000 zł a dostajesz 1300. Poza tym właściciel nie zna się kompletnie na tym co robi dba tylko okruszki w samochodach. Jakość wykonania jest bardzo ale to bardzo słaba wszystko robi sie tam na "Sztuke" zero jakiejkolwiek dokładności. Gorąco nie polecam pracownikom jak i kontrahentom . pozdrawiam

ABC

Nie jestem pracownikiem, jestem kontrahentem. Proszę uważać na współpracę z tym Panem, robota może i wykonana szybko ale o naprawy gwarancyjne lub poprawki doprosić się nie można. Faktura zapłacona a więc klienta można olać i skupić się na bieżących zlecaniach. Nie jestem jedynym kontrahentem mającym podobne problemy z firmą HEMAR Marcin Heromiński.

Chyba sobie jaja robisz...o jakim rozwoju kariery mówimy? Raczej o niedorozwoju...umysłowym raczej. Pracuję tu i nikomu źle nie życzę...a firmę jako potencjalne miejsce pracy mogę polecić hobbistom amatorom, którym dokucza zbytek wolnego czasu i gotówki.

Zostaw opinię o Hemar Heromiński Marcin - Wierzbica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemar Heromiński Marcin