Opinie o Traffic Trends Sp. z.o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Traffic Trends Sp. z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffic Trends Sp. z.o.o. w Poznań

Grazia Nowy wpis

Hej, widzę w ofercie dla specjalisty ds. pozycjonowania, że minimum dwuletniego doświadczenia w branży SEO to konieczność, którą spełniam. Ciekawe jak zostanie to w praktyce sprawdzone na rozmowie. interesuje mnie też ta elastyczność godzin pracy. w jakim zakresie można je sobie rozłożyć?

Traffic Trends Nowy wpis
@Grazia

Cześć! W ogłoszeniu pojawia się także informacja, że w trakcie procesu rekrutacyjnego będzie zadanie do wykonania online - to właśnie etap, który ma sprawdzić wiedzę i umiejętności. Oczywiście późniejsza rozmowa także będzie częściowo miała taki cel, aby doprecyzować nieścisłości. Pracę rozpoczynamy w granicach między 6:00, a 10:00 i oczywiście pracujemy w ramach pełnego etatu, ale jeśli pojawia się okazyjnie potrzeba wyjścia wcześniej, rozpoczęcia później, czy zrobienia przerwy w trakcie dnia - nie ma problemu.

Eliza Nowy wpis

w zasadzie to na których stanowiskach można dostać jakieś zadanie do rozwiązania, że ktoś o nie zapytał? Ja chciałam aplikować po prostu na ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta ze strony. faktycznie radzicie się jakoś konkretnie przygotować przy tym do rozmowy?

Traffic Trends Nowy wpis
@Eliza

Bez względu na rodzaj rekrutacji zadanie ma na celu sprawdzenie podstawowych kompetencji i umiejętności wymaganych na danym stanowisku. Jeśli Kandydat spełnia podane w ogłoszeniu oczekiwania - nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania się do rozmowy, dotychczasowe zdobyte doświadczenie powinno być wystarczające, aby poradzić sobie z wykonaniem określonych poleceń.

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

@Pracodawca Czy zadanie rekrutacyjne odbywa się podczas rozmowy, czy raczej ma formę tzw. "zadania domowego"?

Hej, na stronie widziałam już ten napis o braku ofert, po postach widzę, że jakieś stanowiska były tworzone. Mnie osobiście interesuje praca przy obsłudze klienta, widziałam, że kiedyś kogoś do niej szukano. Trzeba czekać na rotacje czy może będą powstawać kolejne stanowiska?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Traffic Trends Sp. z.o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Business Partnerships Manager?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Graźka

Hejka, jeszcze w czerwcu pojawił się wątek na forum odnoszący się do nowego stanowiska, które dopiero miało być tworzone. Jest do dziś już szansa na zwrotkę z pracy? chodzi o osobę odpowiedzialną za moderowanie społeczności online. Jaki rzeczywisty zakres obowiązków? i jaka atmosfera przy nim panuje? I jakie wcześniejsze stanowiska jeszcze były tworzone?

@Graźka

Cześć. Obecnie rekrutacja na to stanowisko zostało wstrzymana, więc nie jest to już aktualny temat.

Magdalena

Na forum było kiedyś napisane, że pracę można zaczynać od 6 do 10, kiedy się chce. Czy stanowisk biurowych także to dotyczy w kontekście bezpośredniej obsługi klienta? nie jest się od niego zależnym? Na stronie zauważyłam mimo wszystko dwie oferty jedna z nich jest dla Managera i Moderatora Społeczności Online. Czy ktoś streści z własnego doświadczenia jak się pracuje na takim stanowisku? Z jakim wynagrodzeniem idzie to w parze?

Traffic Trends
@Magdalena

Cześć! Praca od 6 do 10 dotyczy każdego stanowiska, bez względu na system pracy, czy wykonywane obowiązki. Ogłoszenie o pracę, o którym wspominasz, jest nowym stanowiskiem, które będzie dopiero tworzone.

Czy Traffic Trends Sp. z.o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Paulina

Pracę rozpoczynamy w przedziale od godziny 6:00 do 10:00. Każdy decyduje indywidualnie o tym, która godzina startu jest dla niego odpowiednia.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Content Specialist. CV wysłałem jakieś dwa tygodnie temu, kiedy można spodziewać się ewentualnej odpowiedzi na przesłanie aplikacji?

@Kandydat

W pierwszym etapie rekrutacji (wysłanie CV) kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

@Piotr

A kolejne etapy jak wyglądają i czego się spodziewać?

@Magdalena

Kolejne etapy to zadanie i późniejsza rozmowa z wybranymi kandydatami. Staramy się maksymalnie w ciągu tygodnia (ale zazwyczaj wcześniej) informować osoby, które brały już udział w rekrutacji, jaki jest rezultat wykonanych przez nich zadań/odbytych rozmów.

@Paulina

Rozumiem, dziękuję. A odnośnie tego zadania może jakieś wartościowe info jeszcze?

@Magdalena

Zadania są dostosowane do poziomu stanowiska i zbieżne z oczekiwaniami, które znajdują się w ogłoszeniu. Jeśli dana osoba spełnia te wytyczne - nie musi mieć obaw co do zadania.

Zniesmaczona

Byłam w tej firmie jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej. Panie z którymi rozmawiałam zapoznały się z moim CV dopiero w momencie trwania rozmowy. Nie spodobało im się, że po trzech miesiącach pracowania w innej firmie postanowiłam ją zmienić. Nie rozumiem, po co zostałam zaproszona na rozmowę skoro według Pań zbyt często zmieniałam pracę? Ogólnie rozmowa przebiegła w bardzo nieprzyjemnej atmosferze.

@Zniesmaczona

Z całą pewnością nic z tego, co zostało tutaj napisane, nie miało miejsca. :) Będziemy wdzięczni osobom, które nie chcą podać publicznie swoich danych, aby niepotrzebnie nie rozsiewały tak fałszywych informacji.

Zniesmaczona
@Paulina

Aż sobie sprawdziłam korespondencje od TT. Tak się składa, Pani Paulino, że to z Panią miałam drugi etap rekrutacji. Napisałam konstruktywnie swoje spostrzeżenia, myślę że warto przyjąć mój feedback w celu polepszenia u Państwa jakości przebiegu rekrutacji.

@Zniesmaczona

Bardzo chętnie odniesiemy się do sprawy, ale niestety nie wiem, z kim wymieniamy te komentarze. :) Nigdy nie miała miejsca sytuacja, w której ktoś z prowadzących rekrutację nie był przygotowany do rozmowy. Zawsze mamy długą listę pytań przygotowaną pod konkretnego Kandydata. Nikt z nas nie uważa też, że zmiana pracy po trzech miesiącach to coś złego, takie komentarze więc nie miały prawa paść (i nie padły) w trakcie spotkania. Zapytanie kogoś, dlaczego zmienił pracę po trzech miesiącach praktyki, a ocenianie innych (co oczywiście nie miało miejsca) to dwie różne sprawy. Bardzo chętnie porozmawiam, skoro ma Pani mój adres - zapraszam do kontaktu. :)

Wojtas

Na jakie widełki wynagrodzenia może liczyć u was specjalista Google Ads?

@Wojtas

W trakcie rekrutacji podajemy widełki wynagrodzenia zależne np. od umiejętności i doświadczenia.

Renata
@Piotr

A jak się nie ma żadnego doświadczenia, to jest w ogóle szansa się dostać do tej pracy? :x

@Renata

Czasami prowadzimy również rekrutacje na stanowiska juniorskie, na których doświadczenie nie jest wymagane. W tym momencie nie poszukujemy jednak nowych osób do Działu Reklamy.

Jaka umowa obowiązuje w Traffic Trends Sp. z.o.o. podczas okresu próbnego?

Paulina

W czasie okresu próbnego z reguły jest to umowa o pracę, rzadziej zlecenie. Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji kandydata.

Taaa
@Paulina

Jasne, "wszystko zależy od preferencji kandydata". Nie przypominam sobie żeby ktoś mnie pytał o moje preferencje. Na okresie próbnym jest umowa zlecenie, bez okresu wypowiedzenia.

Bartosz
@Taaa

To słabo bo nie uśmiecha mi się pracować na śmieciówce. Po okresie próbnym można przejść na umowę na czas określony tak żeby mieć płatny urlop i chorobowe? Jak było u ciebie?

Traffic Trends
@Taaa

Każdy Kandydat po otrzymaniu oferty z naszej strony dostaje jasne pytanie, czy przedstawione warunki są dla niego odpowiednie. Znajdują się tam warunki dotyczące okresu próbnego oraz te, które nastąpią tuż po nim. Nie możemy więc zgodzić się z komentarzem, że nie pytamy o preferencje. Po okresie próbnym współpracujemy w ramach umowy o pracę, B2B, a ze studentami (jeśli wyrażają taką chęć) w ramach umowy zlecenie.

Jak długo czekaliście na odzew z Traffic Trends Sp. z.o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Paulina

Każdy kandydat otrzymuje od nas mailowo odpowiedź zwrotną, najpóźniej w ciągu 24 godzin od przesłania swojego CV. W wiadomości informowany jest o kolejnych krokach rekrutacji. Nikt nie pozostaje bez odpowiedzi. :)

Kandydatka
@Paulina

Czy nadal jest praktykowane przesyłanie wiadomości zwrotnej? Spełniam chyba wszystkie wymagania opisane w Państwa ofercie pracy i od 10 dni nie mam żadnej odpowiedzi na moje wysłane CV. Żadnego maila czy telefonu.

@Kandydatka

Tak, staramy się odpowiadać na wszystkie maile, jednakże jeśli coś nam umknęło — bardzo przepraszam. Jeśli to nie problem wyślij raz jeszcze swojego zgłoszenie na adres cv@traffictrends.pl.

Maja
@Kandydatka

Hej, i jak? Dostałaś odpowiedź w sprawie rekrutacji do Traffic Trends? Zaproszono Cię już może na rozmowę o pracę i możesz opisać jak one przebiegała? O jakie stanowisko się ubiegałaś?

Dzień dobry. Do kiedy będzie prowadzona rekrutacja na młodszego pozycjonera? Czy dużo jest kandydatów?

Beata

Pracowałam w TT trzy lata, mając możliwość bezpośredniej współpracy z Zarządem. Miałam okazję współtworzyć nowe projekty, brać udział w organizowanych przez Firmę wydarzeniach. Dano mi też szansę rozwoju, np. poprzez zmianę działu i rozwój kompetencji w nowych obszarach. TT to miejsce, które będę miło wspominać, bo obok ciekawych projektów, tworzą je świetni Ludzie. To osoby z pasją i dużą wiedzą, zorientowane na cel. I umiejące współpracować, by go osiągnąć. Poza wszystkim warto docenić sposób organizacji czasu pracy, na tyle elastyczny, że daje możliwość zaplanowania czasu pracy. Polecam TT i Ekipę!

Maja
@Beata

Wspomniałaś o szansie na rozwój. Czy na zmianę działu w Traffic Trendsie trzeba sobie jakoś zapracować? Jak to się odbywa, kto ma szansę na takie przejście? Czy przy tym prócz zakresu obowiązków zwiększa się nasze wynagrodzenie?

@Maja

Myślę, że należy rozdzielić rozwój, a migrację z jednego działu do innego. Są to dwie osobne kwestie. W każdym dziale istnieje ścieżka rozwoju, plany i założenia, które trzeba wykonać, aby awansować wyżej, co łączy się oczywiście także ze zmianą wynagrodzenia. Przejście z jednego działu do drugiego jest oczywiście możliwe, ale jest to kwestia indywidualna. Przechodzenie dla przykładu z działu Reklamy do działu SEO to zupełnie inny zasób wiedzy oraz zakres obowiązków.

Dzień dobry, czy poszukujecie aktualnie osób na stanowisko w dziale IT? Jestem informatykiem z wieloletnim stażem, niestety pandemia zepsuła moją karierę i pragnę wrócić do pracy w IT w podobnej branży. Pozdrawiam

Paulina

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy nowych osób do działu IT. Aktualne ogłoszenia o pracę można znaleźć na stronie https://traffictrends.pl/praca/. W przypadku ewentualnych zmian - tam znajdziesz informacje.

Jerzy

Czy Traffic Trends to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy osoby bez doświadczenia też są tu mile widziane? Jestem też ciekaw jak wygląda tu proces rekrutacyjny, liczę na jakieś informacje w tej sprawie.

@Jerzy

W Traffic Trends miejsce dla siebie znajdzie zarówno specjalista w branży jak i osoba bez doświadczenia. Przebieg procesu rekrutacyjnego jest zależny od działu, stanowiska czy Twojego doświadczenia i umiejętności. Trudno więc przekazać więcej szczegółów bez poznania wyżej wymienionych informacji. Szczegóły oczywiście mogę przekazać po przesłaniu CV lub dokładnych pytań na adres cv@traffictrennds.pl :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o.?

Paulina

Każdy. :) Wszystko zależy także od Twoich oczekiwań. Mamy pracowników na umowach o pracę, zlecenie, dzieło, własną działalność. Wszystko zależy od poszczególnego Kandydata i jego oczekiwań oraz możliwości.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Traffic Trends Sp. z.o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Paulina

Jest to zależne od stanowiska na jakie aplikujesz, ale także Twojego doświadczenia i umiejętności. Żaden Kandydat nie pozostaje bez odpowiedzi i w trakcie rekrutacji jest na bieżąco informowany o wyglądzie całego procesu. :)

Mateusz

Jak długo obecnie czeka się na odzew z strony firmy o wysłaniu swojego CV ?

@Mateusz

Ze względu na bardzo dużą liczbę CV jaka do nas dociera, prosimy o chwilę cierpliwości. :) Z pewnością do końca tygodnia prześlemy wiadomość.

Mateusz
@Paulina

W takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać :)

Marcin Zieliński

Pracowałem ok. 2,5 roku w dziale SEO dla Traffic Trends i przebyłem drogę od Juniora do samodzielnego Pozycjonera. Zdecydowanie polecam Trafica, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą w branży. Od początku współpracy w każdej kwestii mogłem zawsze liczyć na pomoc Team Leadera i innych członków zespołu. Choć za moich czasów firma dość intensywnie się rozwijała, to atmosfera w biurze nigdy nie przestała być przyjacielska i ciepła. Organizacja pracy jest bardzo swobodna, każdy może wypracować swój własny system i rytm dnia w ramach swojego stanowiska. Szefostwo firmy jest zawsze dostępne dla pracownika, nie ma żadnej bariery na linii pracownik - Paweł (szef) czy menadżerka działu (Karolina). Na prawdę miło mi się tam pracowało, miałem okazję rozwinąć się właściwie od zera, do pracy na bardzo dużych, ciekawych projektach. Wypłata była zawsze w terminie i nigdy nie otrzymałem odmowy na prośbę urlopu czy pracy zdalnej. Na samym początku zarobki były niewielkie, podobnie ja moje doświadczenie i zakres obowiązków, co nie stanowiło problemu, bo bardziej zależało mi na wiedzy, którą w ramach szkoleń z team leaderem Danielem i innymi pracownikami działu dostałem. Później pensja systematycznie rosła i choć w ogłoszeniach z branży można było zobaczyć od czasu do czasu większe "widełki" to zdecydowanie nie mogłem narzekać na wynagrodzenie, szczególnie biorąc pod uwagę czynnik, jakim jest praca w wygodnym biurze i bardzo wyluzowanej atmosferze z fajnymi ludźmi. Podsumowując - polecam. Nie żałuję, ani trochę pracy dla Trafika.

Zostaw merytoryczną opinię o Traffic Trends Sp. z.o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Traffic Trends Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Traffic Trends Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traffic Trends Sp. z.o.o.?

Traffic Trends Sp. z.o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Obornicka 229 lok. 200
    60-650 Poznań

Traffic Trends Sp. z.o.o.