Opinie o regatta.pl - REGATTA-POLSKA Sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Regatta Polska. Sp. Zo .o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Regatta Polska. Sp. Zo .o o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regatta Polska. Sp. Zo .o w Modlnica

Młoda

ok kilku lat pracuję w Biurze w Modlnicy. Atmosfera ok, kameralne biuro, wszystkie podstawowe rzeczy jak kawa, herbata, woda i narzędzia do pracy są zapewnione i nie ma kłopotu żeby coś otrzymać o ile jest to zasadne na danym stanowisku. Nie jest to korporacja, nie ma sztywnych procedur, zawsze da się dogadać z bezpośrednim Managerem. Jest możliwość pracy zdalnej. Regularnie co roku podwyżki i premie (nie są może spektakularne ale są). Polecam jako miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i kumpelską atmosferę.

@Młoda

Nie wierzę że coś takiego może napisać osoba która pracuje w tej firmie w biurze w Modlnicy. Płaca niska, obowiązków bardzo dużo, dział personalny i zarząd dobrze o tym wiedzą ale udają jakby nie było problemu. Brak procedury wdrażania nowego pracownika, (usunięte przez administratora) atmosfera nijaka bo wszyscy zapierniczają z goniącymi terminami. Rotacja bardzo duża. Nie polecam.

Ada Nowy wpis

Hej. Wcześniej wiem, że była dostępna oferta dla kierownika sklepu. Wskazano w niej wtedy premie za wyniki i to ona w zasadzie mnie zastanawia. Czy jej wartość jest taka sama jak pozostałej części zespołu?

Młoda

Były pracownik Nowy wpis
@Młoda

Jak teraz wychodzą wyniki sklepu? W ofercie dla sprzedawcy, którą niedawno dodali piszą, że można od nich otrzymać premie. ciekawi mnie jej średnia wysokość oraz to jaki ma się na nią realny wpływ

wiadomo czy ruszy rekrutacja do nich? trochę obserwuję tę firmę i bym z chęcią aplikowała, ale wcześniej chciałabym dowiedzieć się od Was ile można u nich zarobić? rok temu pisaliście, że dali jakieś podwyżki, ale chyba nie za wiele, skoro ktoś napisał, że dali ochłapy...najważniejszy jest dla mnie system wynagrodzeń, więc mam nadzieje, że dacie mi znać czy płacą więcej niż minimalna krajowa i czy są jakieś premie u nich :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Regatta Polska. Sp. Zo .o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ina

Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko kierownik sklepu. Jakie warunki pracy na tym stanowisku - podstawa i premie ?

Jestem zainteresowana posadą Specjalista ds. analiz sprzedaży. Chodzi konkretnie o trwająca rekrutację w internecie. Mnie ciekawi sprawa pracy hybrydowej, bo o tym poinformowali. Wiecie, ile dni można pracować w domu? A ile dni trzeba być w biurze? jest jakiś stały stosunek tych dni?

Barbara Perzyna

Bardzo jestem zadowolona z uslug Firmy Regatta. Firma solidna, szybko działajaca na wszelkie klopoty klienta. Pierwsza kurtke, ktora kupilam, to kurtka zakupiona w Anglii, ktora nosze 10 lat. Zamowilam teraz druga, niestety cos poszlo nie tak, szybko sie cos zepsulo, ale pieniazki dostalam wlasciwie od reki. Nie bylo zadnych problemow. Bardzo polecam te firme, nie mozna sie na niej zawiezc. Jednoczesnie dziekuje Pani Ani, ze tak szybko poprowadzila moja sprawe. Bylo to dla mnie wielkim zaskoczeniem. pozdrawiam

Ktoś da znac, ile wynosza te podwyżki o których wspominacie? :) Mam doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, więc interesuje mnie stanowisko menagera. Pytanie tylko, czy to możliwe? Firma rekrutuje osoby z zewnątrz, czy raczej na takie stanowiska awansują pracownicy niszczego szczebla?

Janusz
@Anna

Jakie podwyżki ochłapy rzucone nam żebyśmy się nie przyczepiali że nie ma podwyżek

Joanna
@Janusz

To jak to kwotowo wychodzi teraz po tych podwyżkach? Jakoś procentowo przyznawali czy każdy dostał taką samą kwotę?

Zwolniona za szczerość

Na wstępie chciałabym podkreślić, że opinia dotyczy pracodawcy i biura w Modlnicy. Wszystko zależy od działu, ale generalnie firma nie zapewnia podstawowych praw takich jak komfort pracy. Zespoły, które są przeciążone pracą, słyszą ciągle, że nie ma pieniędzy na nowe stanowiska, po czym za chwilę firma kupuje zbędne ozdoby do biura za bardzo duże pieniądze. Jako osoba na menadżerskim stanowisku, byłam mobbingowana i sprawy zgłaszane do kadr, były zamiatane pod dywan i to ja byłam obwiniana. Jeżeli ktoś dotarł do tego miejsca, gorąco NIE POLECAM!!! Firma uważa się za super pracodawcę - jest zupełnie odwrotnie. Bardzo duża rotacja w dziale finansów jest faktem, a zarząd nie chce tego stwierdzić.

Regatta Polska
@Zwolniona za szczerość

W naszej firmie, jej sklepach i biurach, stawiamy na otwartość i dialog. Każda i każdy z nas, w razie jakichkolwiek uwag, komentarzy czy spostrzeżeń dotyczących miejsca pracy czy współpracy w ramach zespołu, zawsze może porozmawiać ze swoim przełożonym czy pracownikiem działu HR. Tworzymy grupę ludzi, którzy mocno stawiają na budowanie relacji – wzajemne zrozumienie, pomoc i wspieranie się w codziennych obowiązkach. Ważna jest także pozytywnie rozumiana przedsiębiorczość – czyli poszukiwanie nowych rozwiązań, wprowadzanie w życie inicjatyw rozwijających firmę i pracowników. Jeśli wartości tych nie podziela ktoś z naszych pracowników, wówczas wychodzimy z założenia, iż najlepszą decyzją – podjętą za obopólnym porozumieniem – będzie zakończenie współpracy. Równie ważne jest, by nasze miejsce pracy było przyjazne i funkcjonalne. Dlatego w naszym biurze pojawiły się donice i kwiaty, co wpływa na wyciszenie open space’u, poprawę jakości powietrza i estetyki miejsca. W firmie Regatta każda i każdy z nas – na stanowiskach menedżerskich i specjalistycznych – swoją codzienną postawą pracuje nad budowaniem przyjaznego miejsca pracy. Nie możemy zatem zgodzić się z powyższym komentarzem i mamy prawo odbierać go – wobec działań całego naszego zespołu – jako nieobiektywny i krzywdzący.

Zwolniona za szczerość
@Regatta Polska

Dlaczego dajecie sprzeczne komunikaty? Najpierw piszecie, że ważny jest dialog (którego swoją drogą nie było), a następnie sami się przyznajecie, że jeżeli ktoś robi to, co do niego należy, nie dokładając nowego usprawnienia, to jest zwalniany. Podczas gdy zgłaszane ulepszenia są krytykowane, że są drogie i niepotrzebne. Piękna postawa, godna pracodawcy roku. PS Ten program z lat 80-tych, nadal na nim działacie?

@Zwolniona za szczerość

Wygląda na to że nic się nie zmieniło a wręcz jest gorzej.. Potwierdzam atmosfera pracy w biurze w Modlnicy była straszna. Wielu wykwalifikowanych specjalistów odeszło że względu na mobbing oraz niskie płace.

Bartosz

Co wiesz na temat pracy w biurze tej firmy? Chciałem żonie pokazać ich ogłoszenie z pracą dla starszej księgowej. Piszą w nim o wspaniałej atmosferze. Napisz proszę, jak to z tym jest Twoim zdaniem i ile na tym stanowisku można zarobić?

Krystyna G.

Odesłałam zamówiony towar miesiąc temu. Do tej pory nie otrzymałam należnej kwoty. Nie można się dodzwonić do firmy, automat informuje o braku możliwości kontaktu tą drogą, na dwa maile nie dostałam odpowiedzi. Skorzystam z pomocy Rzecznika praw konsumentów, a następnie sądu! To jest jakaś NIEUCZCIWA firma!!!!

Baryla
@Krystyna G.

Mam podobne doświadczenie. Firma twierdzi że wysyła maile które nie dochodzą (za wyjątkiem tych z prośbą o ocenę obsługi) zero kontaktu telefonicznego zero zaangażowania i chęci żeby rozwiązać problem reklamacji. Dramat i kpina z klienta. Pozostałem z problemem samemu sobie. Uważają że skoro wysłali maila który nie dochodzi to temat się sam rozwiązał. Nikomu nie polecam

Pracowałam w sklepie Regatta na terenie Warszawy. Pierwszy rok pracy całkiem okej potem tylko gorzej. Zero rozwoju nie ma co liczyc jezeli się robi wszystko na jakiś awans lub podwyżkę. Słabo płacą wymagania spore wiele obowiązków robią wszyscy tylko nie kierownik. :) Produkty jedne lepsze drugie gorsze. Praca okej dla kogoś po szkole jako pierwsza na dłuższą metę nie ma co.

Niestety to wszystko prawda .. właśnie dostałem aneks do umowy ... bo zmieniła się najniższa krajowa więc musieli PODNIEŚĆ pensje do najniższej krajowej....???? Wstyd Regatta, Wstyd

W pełni się zgadzam

Jezus rozbawiło mnie to.XD Ja wiem, wiem, dla wielu to śmiech przez łzy jest niestety. Czyli nawet nie wierzysz, że kiedykolwiek podwyższą z własnej woli jakoś przyzwoicie? :/

@Karolina

Cześć @Karolina, każdy Pracownik w naszym sklepie rozpoczyna program szkoleniowy i za każdy ukończony etap dostaje zmianę wynagrodzenia. Program wymaga chęci do rozwoju i zaangażowania ze strony Pracownika, tylko tyle :) Pozdrawiam

@Regatta

A jak rozległy w czasie jest ten cały program szkoleniowy i co tak właściwie obejmuje?

@Karolina

Podstawowe szkolenie trwa nie dłużej niż 3 miesiące, kolejne również do 3 miesięcy. Program dotyczy technik sprzedażowych, obsługi klienta oraz wiedzę produktową.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Regatta Polska. Sp. Zo .o?

Regatta

Cześć, w zależności od stanowiska, na które aplikujesz; na stanowiska w sklepie spodziewaj się pytań o doświadczenie w sprzedaży detalicznej, obsłudze klienta, znajomości obsługi kasy fiskalnej / systemów sprzedażowych. Na stanowiska biurowe spodziewaj się pytań o doświadczenie w zakresie zadań, które są wymienione w ogłoszeniu o pracę, sprawdzamy również nastawienie na współprace, zorientowanie na biznes oraz poziom samodzielności w danym obszarze. Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami na pracuj.pl oraz olx. Pozdrawiam z pokładu Regatta :)

Nicolas

Jak się pracuje w Ragatta w Modlnicy, moze ktos sie wypowie?

@Nicolas

Ja pracowałam w firmie Regatta w Modlnicy. Nie polecam, od momentu kiedy zmieniła się osoba na stanowisku dyrektorskim było coraz gorzej, atmosfera w firmie- dramatyczna. Brak szacunku zwolnienia managerów oraz pracowników z starego teamu. Pozostali pracownicy sami odchodzili albo byli niezadowoleni. Na stanowiskach kierowniczych zostały zatrudnione osoby 'po znajomości' nieprofesjonalne i aroganckie. Pozdrowienia dla starego zespołu Regatty!

Byly pravownik
@Nicolas

Wyzysk !!! Charówka za grosze

@matylda
@Byly pravownik

Hej, wyzysk czyli co? Nie płacili, kazali pracować po godzinach? Proszę o więcej informacji, maja teraz otwarte rekrutacje i zastanawiam się czy aplikować

@Byly pravownik

Opinia prawdziwa . Nie ma czasu zjeść czy się napić. Czasami przerw pi prostu nie ma bo 2 osoby na zmianie A sklep duży. Klienci ,usługa, kasa ,reklamacje ,wiecznie maile....coś trzeba na już tu i teraz ..zmiany witryn ,zmiany cen i tak w koło Macieju. Porażka

@@matylda

Daj sobie spokój, szukaj czegoś innego . Pensja to najniższa krajowa . Premie roczne - niewidoczne ???? (usunięte przez administratora) cały mies8ac A jak zabraknie ci grosza do targetu to i tak dostaniesz 0 Na 12 miesięcy może widziałam że 3 pewnie. A jak duże te premie ?? Uważaj, trzymaj się krzesła. 100-150 zł Robota nie do przerobienia. Wiecznie coś. Siku nie ma kiedy pójść

Weronika
@Marta

A zglaszalyscie moze kierownikowi, ze jest za malo zespolu i przez to nie ma mozliwosci przerwy, ktora przeciez jest potrzebna?

Gienek

Fajna atmosfera w biurze, pomocni współpracownicy i manager. Duża możliwość nauki i współpracy bezpośrednio z Anglikami. Wszyscy grają do jednej bramki. Polecam, nie jest to korporacja jakich jest teraz wiele w Krakowie.

Gienek01

Sprzedajecie szajsowate kurtki ,miała być membraną ,okazało się jak worek foliowy niw przepuszczający powietrze wydane pieniądze w błoto brak wentylacji itp za te pieniądze nie warto nosić i jeszcze reklamować wasza firmę

Czy nowo zatrudnione osoby w Regatta Polska. Sp. Zo .o otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Regatta

Absolutnie tak! Nie ma możliwości pracy bez umowy. Sprawdź nasze rekrutacje na pracuj.pl lub na Olx. Zapraszamy :)

Niestety jeżeli chodzi o wynagrodzenie to żenada. 2 tyś dla sprzedawcy na cały etat. Ciekawe czy u siebie w Angli też tyle płacą pracownikom

Robiący-ca zakupy....

... Ludzie... ja chcę opinie o produktach z tego sklepu.. , a nie słuchać o problemach firmy, czy załodze jaka jest w danym sklepie.. Nie róbcie z siebie piśmiewiska... Żenujące... ..., jak jest w Biedronce czy Tesko? Może wiecie??? :') Obsługa ok? warunki też??

Janusz
@Robiący-ca zakupy....

Robiący-ca zakupy.... napisz do mnie słoneczko na www.janusz-szuka-żony.pl :) zaimponowałaś Mi

@Robiący-ca zakupy....

To chyba pomyliłeś forum. Przeczytaj poniższe statusy. Pracownik, były pracownik ,kandydat ,klient....

Dziękuję Regatta Polska. Sp. Zo .o Regatta Polska. Sp. Zo .o 2.5 Na podstawie 4 ocen. Opinie (25) Zadaj pytanie więcej Filtruj Iza 31.03.2018 13:00 Jak w obecnej chwili wygląda sytuacja, jeśli chodzi o rekrutacje do Regatta Polska. Czy firma ma aktualnie oferty pracy? Jeśli tak to na jakie stanowiska oraz jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz benefity dla pracowników? Dzielcie się wszystkimi potrzebnymi informacjami,które będą przydatne dla osób, które chcą wysłać swoje CV. 20 1 Pracownik 17.07.2021 15:09 @Iza Praca wymagająca. Obsługa klienta to 1/10 obowiązków jakie się realizuje przez dzień sprzedażowy.. . Cały dzień na najwyższych obrotach ....duze dostawy ( a na zmianie 2,3 osoby) praca na kasie, obsługa klienta ,wieczne zmiany cen ( robione ręcznie Co przy tej ilości towaru jest bardzo pracochłonne) . Jednym słowem robota nie do przerobienia . A zarobki ??? Tragedia ! !! Zarobia to może kierownik. Reszta załogi marne 2 tyś. Śmiech na sali . I premia .... za kosmiczne plany targetowe 100-150 zł. WOW. Wypłacane tylko przy 100% wyrobionego planu . Jak zabraknie grosika to nie dostaniesz nic . Polityka firmy pod względem wynagrodzenia buja chyba w innym wymiarze Podsumowując, płaca nie adekwatna do obowiązków pracownika . KADRO ZARZĄDZAJĄCA, OTRZĄŚNIJCIE SIĘ !!!!

Iza

@Iza

Praca wymagająca. obsługa klienta to 1/10 obowiązków jakie się realizuje przez dzień sprzedażowy.. . Cały dzień na najwyższych obrotach ....duze dostawy ( a na zmianie 2,3 osoby) praca na kasie, obsługa klienta ,wieczne zmiany cen ( robione ręcznie Co przy tej ilości towaru jest bardzo pracochłonne) . Jednym słowem robota nie do przerobienia . A zarobki ??? Tragedia ! !! Zarobia to może kierownik. Reszta załogi marne 2 tyś. Śmiech na sali . I premia .... za kosmiczne plany targetowe 100-150 zł. WOW. Wypłacane tylko przy 100% wyrobionego planu . Jak zabraknie grosika to nie dostaniesz nic . Polityka firmy pod względem wynagrodzenia buja chyba w innym wymiarze Podsumowując, płaca nie adekwatna do obowiązków pracownika . KADRO ZARZĄDZAJĄCA, OTRZĄŚNIJCIE SIĘ !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Regatta Polska. Sp. Zo .o - Modlnica

• Jak się pracuje w Regatta Polska. Sp. Zo .o?

Zobacz opinie na temat firmy Regatta Polska. Sp. Zo .o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regatta Polska. Sp. Zo .o?

Regatta Polska. Sp. Zo .o
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Regatta Polska. Sp. Zo .o