Agencja Interaktywna WMC

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Agencja Interaktywna WMC

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Interaktywna WMC

Były pracownik

W firmie pracuje się nad ciekawymi i wymagającymi projektami, ludzie są spoko, biuro nowoczesne a sprzęt jest w porządku. Największym minusem są wypłaty, kwoty są poniżej średniej ale to nie jest najgorsze... szef po prostu nie płaci. Wielu pracownikom jest winien pieniądze, ciągle obiecuje że zapłaci, kłamie że zrobił przelew. Opóźnienia są standardem, mało kto dostaje pieniądze na czas, jeżeli coś ci obiecał podczas rozmowy to zapomnij, dostaniesz tylko to co na papierze a czasem nawet tego nie zobaczysz. O kasę trzeba się upominać, czasem tygodniami albo miesiącami.

pracwnik

Z punktu widzenia pracownika - Agencja WMC to totalna porażka . Szef zalega z wypłatami, nie opłaca podstawowych świadczeń wynikających z umowy. Jest gburem nastawionym na zysk. Sprzęt na którym pracują pracownicy rozlatuje się w rękach nie wspominając o wolnym działaniu. Do tego project manager, który nie zna się na swojej pracy o programowaniu nie wspominając. Termin wykonania zlecenia jest niejednokrotnie "na 3 miesiące temu". Specyfikacji BRAK! Jeśli jesteś szaleńcem albo lubisz wyzwania, polecam tą firmę jako szkołę życia! Szybkość rotowania pracowników mówi sama za siebie. Zaleta jest jedna, jeśli chcesz zacząć programować i nie masz pojęcia jak zacząć Agencja WMC to idealne rozwiązanie Twojego problemu. PS. Nie licz na wypłatę w terminie (uważaj bo szef często kłamie w kwestii przelewów wypłat do tego stopnia, że jeśli idą do niego dwie osoby jedna po drugiej to kłamie w różny - przeczący sobie - sposób).

BP

Firmę polecam każdemu, kto szuka prawdziwej szkoły życia. Projekty są wymagające a ilość czasu na ich realizację nie rozpieszcza. Można się naprawdę wiele nauczyć i wyrobić w sobie siłę przebicia w dalszej karierze. Duża część pracy to naprawdę fajne projekty, którymi można pochwalić się później. Zdarzają się realizacje dla dużych i znanych marek. WMC jak większość małych agencji składa się z wyjadaczy, którzy pracują tam “od zawsze” oraz z reszty pracowników, którzy dość często się zmieniają. Klimat jest luźny a atmosfera pozytywna. Chyba że terminy gonią. Szef firmy jest stanowczy i trzymający wszystko mocną ręką. Dobrze zna swój biznes prowadząc go nie zawsze w sposób zrozumiały dla reszty pracowników, ale dający wpływy do kasy. Czasami może denerwować jego wulgarność. Dla pracowników jest miły. Należy jednak uważać, bo dobro jednostki stawiane jest tu dość nisko. W razie problemów nie ma co liczyć na wyrozumiałość lub pomoc. Zasada jest prosta: każdego pracownika można zastąpić skończoną liczbą studentów/praktykantów. Największym minusem są zarobki, a dokładniej nie ich wielkość (bo ta jest całkiem niezła) ale systematyczność. Każdy na umowie o dzieło oraz współpracę (własna działalność) musi liczyć się z tym że rzadko otrzyma wypłatę na czas. Trzeba sporo nachodzić się do szefa prosząc o to co się nam należy. Polecam więc od razu starać się o umowę o pracę, ponieważ w jej przypadku nie ma opóźnień. Reasumując: firmę polecam. Ale nie na dłużej niż rok - dwa.

Zostaw opinię o Agencja Interaktywna WMC - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Interaktywna WMC