Opinie o Space Factory Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Space Factory Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Space Factory Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Space Factory Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Honorata Nowy wpis

Ktoś jeszcze 5 lat temu polecił, żeby sprawdzić zarząd w firmie. Chyba była to sugestia, że był tam ktoś spoza Polski? Ale właśnie jak weszłam w ich krs to wyskoczył mi brak danych. O co tu może chodzić? Orientuje się ktoś, bo może źle coś sprawdzam?

Zorientowany Nowy wpis
@Honorata

Nie, nikogo spoza Polski tam nie ma. Spółka komandytowa de facto nie ma czegoś takiego jak zarząd, trzeba sprawdzać komandytariusza spółki, którego zarząd jest tak jakby zarządem spółki komandytowej.

Witold Nowy wpis
@Zorientowany

Dzięki na info. A jak z zarobkami? Nadal obiecanki a jak przychodzi co do czego to podwyżek nie ma? Wiesz coś na ten temat?

Prac1 Nowy wpis
@Witold

No nie ma.

ziutek

Praca w tej firmie to istna przyjemność ludzie są normalni pomocni a atmosfera jest bardzo miła. Zarząd jest kompetentny i można zawsze dojść do porozumienia .Zarobki są dosyć wysokie jeżeli się cos potrafi. Firma godna polecenia bo można awansować i się rozwijać zawodowo.

Zuzanna
@ziutek

A możesz coś więcej o zarobkach? Wysokie czyli konkretnie jakie?

Sarkastyczny
@ziutek

Dla niewtajemniczonych to co napisał Ziutek to oczywiście czysty sarkazm:) Spora rotacja pracowników + problemy z podwykonawcami i płatnościami i już więcej komentować nie trzeba. UNIKAJCIE JAK OGNIA!!

@Sarkastyczny

W pełni się zgadzam, cieszę się, że nie mam z Tą firma już nic wspólnego, a za wyższe wynagrodzenie mam pracę w spokojnej i stabilnej firmie. Ludzie szanujcie się.

Rozczarowany
@Zuzanna

Wynagrodzenia....... obiecują złote góry a pozniej robia wszystko żeby okazalo sie ze nie jesteś wart podwyżki. Zarząd -szkoda słów. Skupieni na swoich dobrach osobistych i funkcji (szkoda że tylko w stopce maila). Buta kroczy przed upadkiem.

Honorata
@Sarkastyczny

W sumie dobrze, że wyjaśniłeś, że to był sarkazm, bo pewnie nie każdy by skumał. A jakie konkretnie te problemy z tymi podwykonawcami były?

Rozczarowanie

Niekompetentny zarząd oraz project managerowie. Brak responsywności. Ogromny zamęt na projektach i budowach. Brak pracy zespołowej.

nieetyczne

To jest Polska, proszę sprawdzić w krs kto jest w zarządzie firmy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Space Factory Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Space Factory Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Space Factory Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Space Factory Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Space Factory Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dzwonkowa 14
    02-290 Warszawa

Space Factory Sp. z o.o. sp.k.