INCAT Sp. z o.o.

Opinie o INCAT Sp. z o.o.

Jak wygląda temat awansu w INCAT Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Inżynier?

Dzień dobry, w INCAT podchodzimy do awansu poprzez transparentną komunikację. Zwykle przeprowadzamy z naszymi pracownikami rozmowy okresowe, które są pomocne w ocenie i ewaluacji dotychczasowej pracy. Staramy się stosować kulturę feedbacku, która jest pomocna w planowaniu dalszego rozwoju w ramach współpracy w INCAT. Aktywnie słuchamy, przekazujemy informację zwrotną i sami też chcemy ją otrzymywać :) Na tej podstawie staramy się wyjść na przeciw potrzebom naszych pracowników aby mieli poczucie, że chcą się z nami związać długoterminowo. Inżynierowie z jakimi pracujemy na co dzień, są na różnym poziomie doświadczenia od juniora pod seniora, kończąc na architekcie. Ich doświadczenie w pracy w INCAT pokazują jak z biegiem czasu wchodzili na wyższe szczeble zakresu swojej odpowiedzialności. Mam nadzieje, że odpowiedź jest satysfakcjonująca:) Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR i rekrutacją, pod mailem: rekrutacja@incat.com.pl Pozdrawiamy, dział HR :)

Czy INCAT Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dział rekrutacji

Dzień dobry, jeśli chodzi o formę współpracy to dajemy pełną dowolność, w zależności od preferencji :) Po szczegóły zapraszam do kontaktu pod adresem: rekrutacje@incat.com.pl. Pozdrawiamy, Dział rekrutacji INCAT

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Forma współpracy jest w pełni dowolna i zależy od indywidualnych preferencji kandydatów. Po szczegóły zapraszam do kontaktu pod adresem: rekrutacja@incat.com.pl Pozdrawiamy, Dział rekrutacji INCAT Sp. z o.o.

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Java Developer w INCAT Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Dzień dobry, proces rekrutacyjny uzależniony jest od projektu. Dlatego zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszym działem HR pod adresem rekrutacja@incat.com.pl. Pozdrawiamy, Incat :)

Jaka jest stawka początkowa w INCAT Sp. z o.o.? 27 stycznia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko programista i zastanawiam się czy aplikować.

Dziękujemy za pytanie:) W tematach rekrutacyjnych zachęcamy do kontaktu na adres: rekrutacja@incat.com.pl

DevOps

Rekrutacja bardzo sprawna. Dobrze, że część techniczna przeprowadano przez przyszłego, bezpośredniego przełożonego. To pozwala ocenić też czy dobrze się dogadacie.

Standard

Jaki jest wkład kierownictwa INCAT Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dziękujemy za pytanie :). Zarząd INCAT w pełni angażuje się w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników. Kierownictwo przywiązuje uwagę zarówno do wewnętrznej integracji, jak również do polityki benefitów, odpowiadając na potrzeby pracowników firmy. Zarząd jest również głównym pomysłodawcą eventów integracyjnych.

Pracuję w Incat od niedawna, ale na tyle długo by móc się wypowiedzieć o firmie :) Plusy: - elastyczne godziny pracy - dobry system premiowy - kompetentny zarząd - otwarty na pomysły i dialog - dobre zarobki - luźna atmosfera Polecam firmę, ciągle się rozwijamy!

Maja

Czytał ktoś z Was w zakładce "kariera" firmy INCAT widział nowe ogłoszenia o pracę? Jest ich w tym momencie parę, a myślę, że warto jest się zainteresować tym tematem, zwłaszcza że INCAT rekrutuje specjalistów na wielu poziomach kompetencji i zróżnicowanym poziomie doświadczenia. Zatrudniają zarówno juniorów z kilkuletnim doświadczeniem jak również certyfikowanych programistów, architektów, analityków. W chwili obecnej poszukiwane są osoby na stanowisko: Java Developer i Tester Analityk. Wybiera się ktoś na rozmowę rekrutacyjną?

Życzliwy

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony praca w INCAT. Firma ma bardzo dobre podejście do pracownika, na pierwszym miejscu zawsze tutaj jest człowiek a nie pieniądze czy zarobek. Polecam! Plusy: - podejście do pracownika - benefity - realizowane projekty Minusy: - zasięg organizacji - rozpoznawalność na rynku

@Życzliwy

Bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Wspólnie dokładamy starań aby praca w naszych zespołach była nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Jednocześnie jesteśmy nadal młoda firmą pracujmy nad tym aby nasza rozpoznawalność na rynku IT była coraz szersza :) Pozdrawiamy !

Kuba

Podpowiedzcie czy trudno jest się dostać do pracy w firmie? Czy w ogóle prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

@Kuba

Panie Jakubie, aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej www.incat.com.pl, w zakładce kariera. Zachęcamy również do przesłania swojej aplikacji za pośrednictwem maila : rekrutacja@incat.com.pl Pozdrawiamy

Z firma jestem związany już jakiś czas. INCAT należy pochwalić przede wszystkim za stock technologiczny w prowadzonych projektach oraz atmosferę. Większość projektów jest prowadzonych w naprawdę nowoczesnym stocku technologicznym, jeśli w ogłoszeniu jest info o innowacyjnym zakresie, to faktycznie tak jest, co automatycznie sprawia ze projekt nie jest nudny! Firma ma bardzo otwartą atmosferę, zarówno rekrutacja, administracja jaki i praca w zespole jest naprawdę przyjemna. Duży plus, że firma dba o ofertę benefitów, widać że mają tutaj świadomość jak obecnie jest to ważne. Jak w każdym start-upie wszytko wymaga czasu, fajnie gdyby utrzymali ten poziom. Mały minus ze stawki, mogły by być wyższe, ale za to większość projektów jest realnie rozwojowa co pozwala na szybki awans również na tym poziomie. Zdecydowanie polecam INCAT jak dobrego pracodawcę!

Kamil

Jak zaczynałem pracę w INCAT było tutaj kilka osób, w tym momencie jest ich kilkadziesiąt, co oznacza że firma się rozwija. Wypłaty na czas, warunki pracy sprzyjające rozwojowi, dobry kontakt z pracodawcą oraz przyjazna atmosfera w zespole sprawiają, że zostanę tutaj na dłużej. Polecam

Kamil

Jak zaczynałem pracę w INCAT pracowało tutaj kilka osób w tym momencie jest kilkadziesiąt co jest naturalnym wyznacznikiem rozwoju firmy. Kontakt z pracodawcą jest bardzo dobry, wypłata zawsze na czas, a warunki w pracy sprzyjają rozwojowi. Polecam.

M

Bardzo polecam pracę w INCAT. Jest to młoda, prężnie rozwijająca się firma, w której panują pozytywne stosunki międzyludzkie. Szefostwo bardzo dużą uwagę przywiązuje do terminowych wypłat i zadowolenia swoich pracowników. Wszystkie problemy i uwagi są wysłuchiwane oraz rozwiązywane natychmiast. Pracując tutaj człowiek czuje, że się rozwija i wspólnie tworzy sukces. INCAT z daleka trzyma się od negatywnych korpo-standardów - typu "procedury na oddychanie" (za to incatowe benefity są super). Pracowników traktuje się tu bardzo dobrze - począwszy od słodkich poniedziałków, fajna atmosfera trwa tu przez cały tydzień :)

Dominik

Najważniejsze - wypłaty są na czas i zgodne z umową. Szefostwo traktuje człowieka po ludzku, a nie jak kolejną "maszynkę" do zarabiania pieniędzy. Atmosfera panująca jest ciepła , rzekłbym domowa. Pracuję dla nich już ponad pół roku. Mankamenty? Mała firma, co jest zarówno atutem jak i mankamentem. Wiadomo że nie ma jakiegoś rozmachu co do szkoleń czy socjalu - ale wypłaty rekompensują powyższe. Mogę śmiało powiedzieć że polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o INCAT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INCAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INCAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCAT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCAT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INCAT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCAT Sp. z o.o.