Opinie o PsychoMedic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy PsychoMedic, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PsychoMedic na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PsychoMedic w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w PsychoMedic? Można dołączyć rodzinę?

:( Nowy wpis
Klient

Jest Tam Dr Krzypkowska Bardzo amoralna, niszczaca I okaleczajaca Inne kobiety, Niszczy, zeby dominowac Przekracza granice. Bardzo prostacka, Omijajcie placowke w Katowicach

Natalia Nowy wpis

@jo-wu a jakie są inne obowiązki na recepcji?

jo-wu

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: praca na recepcji to dno. Meczace szefostwo, duza presja nie ma nawet kiedy isc do lazienki bo trzeba ppilnowac telefonu

pracownica
@jo-wu

Każdy ma inne podejście do pracy. Presja czasu jest wiadomo, to praca na recepcji! :D ciężka, ale zarobki satysfakcjonujące.

sroka
@jo-wu

Moim zdaniem szefostwo jest w porządku, praca ok. Ja jestem bardzo zadowolona. Oczywiście nie zamierzam pracować na recepcji od końca życia, ale na dobry początek, jak się nie ma doświadczenia jest ok.

iwona
@jo-wu

Wiesz co no to praca na recepcji to wiadomo, że się jest odpowiedzialnym za odbieranie telefonów. Jak w każdej pracy od tego jest przerwa a tez nie przesadzaj, że w ogóle nie można zejść. Ja tam nie mam z tym problemów. Twoja zmienniczka.

prawda
@iwona

To co pisze koleżanka nie jest przesadą, nie pracuję tam od kilku msc a nadal leczę infekcję dróg moczowych których nabawiłam się w pracy wstrzymując. Gdy raz przez 15min nie odbierałam telefonów bo pozwoliłam sobie na luksus skorzystania z toalety i przygotowania sobie czegoś do zjedzenia miałam telefon od szefostwa czemu nie odbieram (byłam na zmianie sama).

izka
@jo-wu

Sama praca ciężka nie jest. Bardzo dobrze się tu odnalazłam. Płaca bardzo uczciwa.

asia
@sroka

Pracowałam tu 2 lata podczas studiów i byłam bardzo zadowolona. Szefostwo ok, warunki pracy również.

Aga Em
@jo-wu

No generalnie tak wygląda praca na recepcji i trzeba być na to gotowym. Grunt to dobrze do tego podejść, wykonywać obowiązki regularnie itd. Wtedy nie ma presji. Dużo jest hejtu na tą recepcje, ale w większości według mnie trochę niepodstawnie.

Kabanos Nowy wpis
@jo-wu

Pisząc się na taką robotę trzeba być świadomym takiej presji. Inaczej pracuje i inaczej odbiera stres w pracy woźny w szkole, a inaczej strażak ;). To praca nie dla każdego. Z doświadczenia wiem, że im lepiej się rozplanuje pracy tym presja mniejsza.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Katarzyna

Polecam współpracę z psychomedic, dobrze płacą, warunki finansowe bardzo dobre, jak na takie stanowisko. Atmosfera ok, bywa różnie, ale to raczej normalne.

gina

Nie jest to praca marzeń...ale dzięki niej nauczyłam się dość dużo - obsługa klienta, praca pod presją czasu, współpraca z innymi, takie podstawy, których człowiek powinien się nauczyć. Moja druga praca w życiu, miło wspominam.

paniER

Każdy mieć swoją opinię, ale wydaje mi się, że niektóre opinie są naprawdę krzywdzące. Ja pracowałam pół roku w psychomedic i żadnych zastrzeżeń nie miałam, charakter pracy nie za bardzo mi odpowiadał, ale co czego trzeba zacząć. Ogólnie poleca, bo kasa jest dobra, atmosfera też okej, chociaż rotacja jest dość duża. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Jak wygląda ścieżka awansu w PsychoMedic?

prawda
@Pytanie

Nie istnieje :')

lidka
@Pytanie

Ale możesz starać się o podwyżkę :)

mara
@lidka

Dokładnie, kariery to Ty na recepcji raczej nie zrobisz, jednak można negocjować warunki umowy.

karmelowa

Moja druga praca - ciekawe doświadczenie, miło wspominam. Cieszę się, że akurat do tej pracy mnie przyjęli, miałam okazję poznać wiele ciekawych, wartościowych osób, z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś. Praca jak praca, momentami było ciężko, ale nie ma co narzekać, bo kasę oferowali dobrą.

ada
@karmelowa

Jestem zadowolona z pracy. Obowiązki są jasno nakreślone. Płaca ok i zawsze na czas.

Ulka

Przy braku chęci do pracy to praca w rejestracji może być ciężka!!

ewka
@Ulka

Dokładnie. Pracowałam tu w zeszłym roku na ostatnim roku studiów. Byłam zadowolona. Wypłaty ok i zawsze w terminie. Teraz pracuje tu znajoma i bardzo sobie chwali.

beata

Nie polecam pracy i nie polecam sugerowania się FAŁSZYWYMI opiniami, które są wstawiane zarówno tu jak i dla Pacjentów, żeby tylko nakręcać liczbę wizyt. To skandal jak można tak oszukiwać i manipulować informacjami o firmie i próļować zakrywać negatywne opinie. Może należałoby zacząć pracować nad atmosferą w pracy a nie nad fałszowaniem opinii.

reee

Skąd takie informacje?

miss
@beata

Opinie na temat pracodawcy mają nakręcać wizyty? No nie wiem, co mają wspólnego opinie o zarobkach i atmosferze w pracy do jakości usług :D

beata
@miss

Wystarczy czytać ze zrozumieniem :D opinie fałszowane zarówno tu jak i w miejscach w których czytają je pacjenci - wystarczy chwile tam popracowac, fałszowanie opinii jest oczekiwane od osób pracujących na recepcji

ewa
@beata

Hahahaha dobre. Większych bzdur nie czytałam.

xcv
@beata

Ode mnie nikt nie wymagał fałszowania opinii, to jakiś abrud serio. Kto by się zgodził na coś takiego?!

mrs
@beata

Pracowałaś tam na recepcji i prosili Cię o pisanie pozytywnych opinii? bo nie wiem o co chodzi.

olcia
@miss

Ja tam jestem zadowolona i nie słyszałam aby ktoś narxekał.

prada
@mrs

No właśnie nie trudno jest oczernić firmę, ale szczegółów Pani Beata nie podała. Pracowałam w tym miejscu kilka miesięcy, teraz pracuję już w zawodzie, akurat miałam szczęście, dobra oferta mi się trafiła. Co mogę napisać z własnego doświadczenia... atmosfera ok, współpracownicy się dogadują, wypłaty na czas, raz jest duży ruch, ale są też dni gdzie można się wynudzić. Nie trzeba mieć specjalnych predyspozycji, praca prosta, zadaniowa, ale trzeba trochę się zorganizować , no i mieć trochę empatii w sobie.

recepcja

Praca recepcjonistki łatwa nie jest, szczególnie w takim miejscu, jak psychomedic, ale daję rade. Zarobki dobre, jak na takie stanowisko.

Karolina

Firma z całą pewnością zasługuje na opinię dobrej.Również pod kątem pracodawcy.

Wer

Praca ciężka. Duża presja i podnoszenie poprzeczki do niemożliwej do osiągnięcia. Pracowałam długo, bo taką miałam sytuację. Ale to była jedna z gorszych prac jakich się podjęłam. I wcale nie tak dobrze płatna. Opinie wystawiają tu sami pracownicy, bo tak każe szefostwo, więc tak piszą. Albo i samo szefistwo. Mają milion fikcyjnych kont. Na koniec brak wdzięczności, obrabianie tyłka za plecami i specjalistom i dziewczynom z recepcji. Jakby było tak świetnie to nie byłoby ciągłego naboru. Owszem liczba klinik się zwiększa, ale jak ktoś dostał pracę i byłaby fajna to by się jej trzymał. Psychomedicu umowa o pracę to dla Was wciąż wymysł młodych ludzi?

Natasza
@Wer

Mam całkowicie odmienne odczucia. Rzeczywiście pracy jest bardzo dużo, trzeba się zorganizować dobrze, ale zarobki są bardzo dobre, jak na takie stanowisko.

kasia
@Wer

Zgodzę się, że pracy jest dużo i presja jest, mnie na początku trudno było się przyzwyczaić i szczerze nie myślałam, że długo tam popracuje. Z czasem zmieniłam zdanie, zostałam ze względu na dobre zarobki. Wiadomo, że w pracy spotyka się różnych ludzi, czasami są nieporozumienia, obgadywanie, to mnie akurat nie dziwi. Trzeba mieć szczęście, żeby trafić tak, żeby ekipa była zgrana i każdy z każdym się dogadywał. pracodawca jest w porządku w każdym razie, trzeba się jednak przygotować na dużo obowiązków.

pracujeniemarudze
@Wer

Tak niestety wygląda praca na recepcji w dużej klinice. Nie ma co narzekać, jak praca się nie podoba trzeba zmienić. ja jestem zadowolona.

marta
@Wer

Presja czasu jest, ale jest dzięki temu jest ciekawie, ja lubię taki tryb pracy, odpowiada mi też kasa.

estera
@Wer

Praca z ludźmi bywa różna, to fakt. Jednak przyjmując się na recepcję chyba się z tym liczyłaś.

olga
@marta

Ja tam lubię tą pracę. Przynajmniej cały czas się coś dzieje i tak naprawdę ani się obejrzę, już idę do domu.

natasza
@Wer

Mi tam praca odpowiadała.Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Zmieniłam ponieważ się przeprowadziłam.

Iwona
@pracujeniemarudze

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia, czy można liczyć na premie oprócz pensji?

ona22
@Natasza

Jak dla mnie praca bardzo dobra, chyba ktoś tu chce zrobić czarny PR.

anna
@estera

Wiadomo, ze praca do lekkich nie należy i trzeba sie wywiązywać ze swoich obowiązków a pacjenci bywają różni. Jednak taka jest praca na recepcji.

ada
@Wer

Nikt mi nie kazał wystawić opinii, robię to dobrowolnie bo nie mogę czytać tych oszczerstw. Firma jest jak najbardziej fair wobec pracowników. Dlatego z ogromnym zdumieniem czytam twoja wypowiedź.

dede

Praca dobrze płatna!

krystyna

Pracowałam jakiś czas w psychomedic i nie miałam zastrzeżeń, no mogliby oczywiście więcej płacić, ale to chyba normalne. Praca wymagająca, ale potrafi być tez satysfakcjonująca.

tyśka

Przyjęli mnie z ostatniej rekrutacji, nie pracuję długo, ale jak na razie mi się podoba. Atmosfera w porządku, zgrany zespół, zarobki moim zdaniem są dobre. Dość szybko do mnie oddzwonili, byłam zaskoczona, że akurat ja zostałam wybrana, bo nie mam dużego doświadczenia.

elkaX
@tyśka

Nie wiem w czym niektórzy widza problem. Standardowa praca na recepcji z wynagrodzeniem odpowiednim.

Gsgsgevsuhs

Najzabawaniejsze jest to że w ogłoszeniu o prace na recepcji jest napisane że szczególnie korzystna może być praca dla studentów psychologii, błagam czego można się nauczyć?! Praca jak każda inna ale niech nie przekonują ze to wielki rozwój dla przyszłych psychologów.

Azja
@Gsgsgevsuhs

Przesadzasz, możesz zobaczyć jak działa poradnia, jak wygląda praca nie w szkolnej teorii, a w praktyce. Dodatkowo spotykasz ludzi z branży.

Erka
@Gsgsgevsuhs

Klinika przyjmuje dużo pacjentów, ludzie są różni, niektórzy nie robią problemów, inni są ciągle niezadowoleni, z takimi ludźmi personel na recepcji musi sobie radzić. Praca z ludźmi potrafi być ciekawa i satysfakcjonująca.

emila
@Erka

Zgadzam się! Pracując na recepcji można wiele się nauczyć, praca z ludźmi wiele daje i można wykorzystać takie doświadczenie w kolejnej pracy, ja dużo na tym skorzystałam.

hektor
@Gsgsgevsuhs

Praca z klientem to bardzo ważna i pożądana umiejętność i to w wielu branżach. Mnie praca w sklepie i na recepcji nauczyła na przykład duzo cierpliwosci i odpowiedniego podejscia do klienta, wiadomo ze mozna trafic na roznych ludzi, czasami bardzo dziwnych i z nimi trzeba sobie poradzic.

Natalia

7 dni w tygodniu 7 lokalizacji... tak zaczyna się gdy się do nich dzwoni.Nie wiem jak jest w innych placówkach , jednak ta na ul.Wileńskiej ma cały terminarz zapełniony . Na spotkaniu jak najbardziej wszytko ok, Pani psycholog jak to w ich zwyczaju zapewnia ,że Ty jesteś wyjątkowa , najważniejsza, zaleca wizyty co 2 tyg. Problemy zaczynają się właśnie tu. Pani psycholog ma terminy zapisane na miesiąc z góry , proszę w takim razie o przepisanie do innej osoby bardziej dyspozycyjnej . Co jest już mi nie na rękę bo nabieram zaufanie do jednej osoby , a ja zmian nie lubię -taki charakter. Po paru godzinach dostaję telefon, że nowy psycholog ma jeszcze bardziej zapełniony kalendarz , i w dzień który zostałam zapisana to muszę mi przełożyć bo to jest stały termin dla stałej pacjentki - kolejna wyjątkowa osoba ! Zgadzam się na inny termin , mija kolejna godzina i kolejny teflon ,że ten termin też jest zarezerwowany -dla kolejnej wyjątkowej osoby ! Jeden wielki absurd , proszę o zapisanie do osoby dyspozycyjne , a zapisują mnie do osoby najbardziej obłożonej pacjentami. Wiele lat czasami zajmuje komuś żeby zacząć opowiadać o swoich problemach ,żeby zrozumieć że się je ma i potrzebuje pomocy. Tam nie ma możliwości uzyskania pomocy z racji braku terminów . Jeśli tak zaczyna się początek , to jestem ciekawa dalszej współpracy . Nie polecam tego miejsca , naciąganie ludzi na pieniądze. Brak profesjonalnego podejścia . Break terminów dla nowych pacjentów!

Melania
@Natalia

Proponuję napisać na kontakt@psychomedic.pl osoba, która koordynuje grafik sprawdzi co się zadziało i skontaktuje się z Panią zwrotnie i zaoferuje terminy.

katarina

Pracodawca wymagający, jednak dobrze płaci. praca wymaga dużego zaangażowania.

Ola

Osoba prowadząca rekrutację w Psychomedic Ursynów spóźnia się 30 min. na rozmowę w sprawie pracy...Brak informacji, że będzie opóźnienie, z jakiego powodu i ile potrwa... Dodatkowo rekruterka nie wie na jakie stanowisko dana osoba składała CV...brak profesjonalizmu i szacunku dla drugiej osoby.

Pracownicy
@Ola

Niestety, to prawda.. Nie tylko co do spóźnień ale i braku profesjonalizmu i szacunku. Jest to opinia wielu osób pracujących w Psychomedic.

Marlena
@Ola

Nie wiem skąd taka opinia. Pracowałam u nich, a więc i moment rekrutacji przechodziłam. Bardzo miło wspominam i pracę, i rekrutację. Bardzo sympatyczna rozmowa, w luźnej atmosferze - a byłam mega spięta. Później współpraca też ok. Gdybym nadal mieszkała w mieście chętnie bym tam wróciła do pracy.

Elka
@Ola

Ja nie pracowałam, ale na rozmowie byłam. I mam takie same odczucia jak Marlena. Atmosfera bardzo przyjazna, bez ciśnień typowych dla rozmów kwalifikacyjnych. A spóźnienie? No cóż, zdarza się każdemu. U mnie wszystko na czas było. Jednorazowa sytuacja jak mniemam.

X
@Ola

Nie podpiszę się z imienia i nazwiska, bo wiadomo... ale pracuję tam od jakiegoś czasu i nie wiem skąd negatywy. Ja sobie chwalę współpracę.

Izka
@Ola

Ja też ma ma akurat za sobą rozmowę. Wszystko ok, stresik z mojej strony, ale taki motywujący. Ze strony Pani rekrutującej zero negatywnych emocji. Wręcz przeciwnie - pełne wsparcie i rzetelność. Nie wiem czy dostanę pracę, ale chciałabym, bo w pełni profesjonalne podejście mają.

ania
@Ola

Byłam jakiś czas temu na rekrutacji w psychomedic, nie dostałam się wprawdzie do pracy, ale byłam na rozmowie. Nie mam jakiś większych zastrzeżeń, wszyscy raczej neutralni, ani pozytywnie, ani negatywnie nie byli nastawieni do kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o PsychoMedic - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PsychoMedic