Andaluzja Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Andaluzja Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Andaluzja Sp. z o.o.

BRAK SZACUNKU!

Rozmowa kwalifikacyjna to jakiś absurd. 13 kandydatów zebranych w jednym miejscu. Przyszedł Pan Prezes zrobił sprawdzian ustny z wiedzy o firmie, a następnie zapraszał kandydatów na prywatne rozmowy do swojego gabinetu. Każda rozmowa po ok 15 min to jak łatwo policzyć 3,5h. Czyli ktoś nie liczy się z czasem kandydatów, bo jak ktoś był ostatni na liście to miał bite 3 h siedzenia. Na samej rozmowie prezes poprosił o zadanie domowe - przygotowanie opisu kampanii. OD 13 OSÓB ! CIEKAWE CZY KOGOŚ ZATRUDNI BO PRZECIEŻ POMYSŁY OD MARKETINGOWCÓW BĘDZIE MIAŁ BAZ ŻADNEJ OPŁATY.

Zostaw opinię o Andaluzja Sp. z o.o. - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andaluzja Sp. z o.o.