Kameleon Light Ltd.
2 6 19 5 1
Kinga Nowy wpis

Jest możliwość odbycia praktyki?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy pracownicy Kameleon Light Ltd. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Adam

Czy jest tak dobrze i nie chce się nikomu pisać? Może to wakacje odciągnęły was od kompa?

@Adam

Nie, właściciel, Leon Kulczycki, nie płaci podwykonawcom za wykonaną pracę.

Grzegorz
@Luq

Ciekawy jestem, bo pracuję już kilka lat i są stali pracownicy i firmy podwykonawcze, z którymi działamy.

Luq Nowy wpis
@Grzegorz

Szkoda, że mam inne doświadczenie. Zlecona praca wykonana i zaakceptowana, gdy przyszło do platnosci pan kolczycki przestaje odbierać telefony i blokuje kontakt.

Staś Nowy wpis
@Adam

Wie ktoś może gdzie można spotkać Pana (usunięte przez administratora)? Gdzie mają siedzibę ? Jestem zainteresowany współpracą

zofff

Zapłacono. Prócz długiego terminu płatności wszystko w porządku

Grzegorz
@zofff

Długi był ten termin płatności, skoro po jednym dniu wszytko się zmieniło...

Ranking
Elżbieta

@Luq, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie ujawniamy danych osobowych pracowników firm. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Interesują ich warunki pracy w firmie Kameleon Light dla potencjalnych kandydatów oraz aktualne oferty. Czy wiesz coś na ten temat?

Patryk

Czy firma działa normalnie? Taka cisza na forum!

Adam
@Patryk

Nie płacą za pracę, nie warto się zatrudniać bo stracisz czas

Bartek

Czy firma działa normalnie?

@Bartek

Nie, właściciel, Leon Kulczycki, jest nieuczciwy, co widać po komentarzach. Nie płaci podwykonawcom za wykonaną pracę.

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?Warto aplikować?

@Miro

Nie polecam pracy jako podeykonawca. Właściciel to oszust, zamawia pracę a po jej wykonaniu zapada się pod ziemię. Ciągle, od kilku miesięcy slysze, ze będzie wykonana płatność po czym pan kulczycki blokuje numer. Szkoda czasu i nerwów.

Elżbieta

@Miro, Aplikować zawsze warto, przecież wysłanie CV zawsze może zaprocentować w postaci otrzymania pracy. Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czy posiadasz doświadczenie w tej branży? W jaki sposób dowiedziałeś się o firmie Kameleon Light?

zofff

Firma zamówiła stronę www. Została wykonana praktycznie od ręki. Zapłacono 0 zł. Od 2 miesięcy obiecywanie o zapłacie. Teraz brak odzewu. Sprawa trafiła na tory prawne. Nie polecam. Jeśli firmę nie stać na usługę to jej nie powinna zamawiać.

Paulina

Właściciel firmy, p. Jacek Kulczycki nie płaci podwykonawcom, nie kontaktuje się z nimi po wykonanej pracy lub przez wiele miesięcy kłamie. Nie polecam.

Zostaw opinię o Kameleon Light Ltd. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie