H+R Personaldienste GmbH Weilerstrasse 14/3 89143 Blaubeuren

H+R Personaldienste GmbH Weilerstrasse 14/3 89143 Blaubeuren

Opinie o H+R Personaldienste GmbH Weilerstrasse 14/3 89143 Blaubeuren

roki

bzdury

H+R to najgorsza firma w Niemc

Uwaga. Firma nie wyplacila mi calej wyplaty. 180godzin przepracowanych, 1240E wyplaty. Mialy byc 39E diety za dzien i godziny. 19 dni pracy i 180godz 1240Euro.ega przekret.

JAC

UWAGA!!!!! OSZUŚCI!!!!!!!! H+R Personaldienste Blaubeuren niemcy!!!!! jest jedną z najbardziej oszukujących i wykorzystujących ludzi firm które do tej pory poznałem osobiście. Chce dodać ze za wszystkie ujęte w opini fakty odpowiadam osobiście!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zostałem zatrudniony w niej na stanowisku spawacza z 15 letnim udokumentowanym przez podbite certyfikaty doświadczeniem, Po dojechaniu na umuwiony dzień i godzinę do siedziby firmy w Blaueberen rano o 8 godz dostałem umowę o pracę kturej bedąc w polsce jeszcze przed wyjazdem nie miałem możliwości przeczytać i przeanalizować, Pan Eissler(kunde und personel berater) pospieszał więc trzeba było szybko ją podpisać potem jakieś byle jakie ubranie z aldiego wraz z butami wydał i szybko o 9rano na stanowisko pracy była to firma RBT w Blaubeuren HRB4696. Tam sie okazało że niema miejsca ani spszętu czyli spawarki dla mnie i powiedzieli ze sprzęt się zepsuł i będzie naprawiony wiec kazali mi na montaż do Lukasa czyli po polsku Łukasza(kolega z Poznania zatrudniony od dluższego czasu w RBT) tam na montażu przepracowałem jakieś dwa tygodnie po czym przyszedł majster i powiedział ze nie będzie dla mnie więcej pracy i mam szukać czegoś innego. Firma H+R znalazła nastepnego dnia inne miejsce pracy ale podobnie jak w RBT nie do spawania ale do szlifowania, sprawa zakończyła się tym ze pojechałem na dwu dniowy urlop(czwartek piontek) w piątek w polsce poszedłem do lekarza(nagły przypadek bul kręgosłupa brak możliwości poruszania się)polski lekarz wydał dwa tygodnie zwolnienia które tego samego dnia wysłałem za pośrednictwem maila do pracodawcy i oryginał wraz z polskim opisem dałem do tłumaczenia i zaczęły sie problemy.!!!! Firma H+R Blaubeuren po 3 dniach(piątek,sobota,niedziela) zwolnienia lekarskiego zwolniła mnie z pracy(we wtorek) powodem było to że w poniedziałek i wtorek nie stawiłem się w pracy porzucenie pracy. Oryginał zwolnienia przesłałem pracodawcy mailem za potwierdzeniem odczytania który został potwierdzony ze odczytany został w poniedziałek o godz 8,25. W poniedziałek próbowałem kilka razy zadzwonić do pracodawcy niestety bez powodzenia nikt nie odbierał. W chwili obecnej sprawę podałem do sądu w ULM więc zobaczymy co będzie ale znając układy w niemczech niema szans na uzyskanie bezstronnego werdyktu w sprawie gdzie stronom jest obcokrajowiec . W tym momencie jestem zarejestrowany w niemczech w urzedzie pracy jako poszukujący pracę z uznanom karom(3miesiące bez zasiłku)za to ze nie stawiłem się na stanowisku pracy i nie poinformowałem pracodawcę o mojej chorobie i przebywaniu na zwolnieniu lekarskim, co jest oczywistym oszustwem mając jego potwierdzenie o odczytaniu maila z informacjom otym!!!!!!!! SUMUJĄC. Firma H+R moim i nie tylko moim zdaniem(proszę czytać opinie o firmie w internecie) jest niestety firmą która OSZUKUJE, WYKORZYSTUJE,ZMUSZA DO NIEWOLNICZEJ PRACY na przypadkowych stanowiskach jak i przekręca fakty w korzystny dla siebie sposób swoich przyszłych i obecnych zagranicznych pracowników bo wie że obcokrajowiec jest praktycznie bezbronny i można z nim wszystko co się chce i kiedy się chce. Drobny przykład!!, każdy z obcokrajowych pracowników musi płacić za nocleg od 15 do 25euro(nie rzadko w cztero osobowym pokoju) za dobę( ja płaciłem 17eu) ale dodatek na nocleg dostaje się tylko w dni przepracowane czyli bez soboty i niedzieli za które tez trzeba zapłacić a czasem jest tak ze w tygodniu jest możliwość dwa dni przepracować wiec czyste niewolnictwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!, wiec płacisz za 7 noclegów tygodniowo a dodatek na nocleg może dostaniesz może nie. Wiec pozostawiam ocenę firmy wam , STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!, lepiej pracować w polsce niż dawać się oszukiwać w tym przypadku nieuczciwym i bezkarnym oszustom jak na razie pozostającymi bezkarnymi. pozdrawiam JAC

Zostaw opinię o H+R Personaldienste GmbH Weilerstrasse 14/3 89143 Blaubeuren - Blaubeuren

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H+R Personaldienste GmbH Weilerstrasse 14/3 89143 Blaubeuren