Opinie o PROFITECTS Krzysztof Smajdor w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PROFITECTS Krzysztof Smajdor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PROFITECTS Krzysztof Smajdor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFITECTS Krzysztof Smajdor w Katowice

klient Nowy wpis

Profesjonalna i sprawna pracownia, wykonała dla mnie nie tylko projekt ale i go (usunięte przez administratora)

klient Nowy wpis
@klient

wziąć pieniądze i dalej zero profesjonalizmu

Grażyna Nowy wpis
@klient

No jakoś ciężko Ci uwierzyć... zjedź niżej i zobacz ile jest pozytywnych opinii. Wszyscy chwalą tę firmę :)

Klientka Nowy wpis

Zgadzam się z Tobą w 200%

Mateo

Kreatywne podejscie do tematu, koncepcja architektoniczna oraz projekt budowlany wykonany wzorcowo. Architekt przeprowadził badzo precyzyjny wywiad po czym zrozumiał moje potrzeby, następnie wszystko zostało odzwierciedlone w postaci koncepcji. Projekt indywidualny oraz podejscie indywidualne ze strony Architekta. Dodatkowo wszystko wytłumaczył zarówno co do koncepcji oraz co do rozwiązań wykonawczych, a przede wszystkim pokierował gdzie co trzeba załatwić w Urzędach.

Anna W.

Pracownia z bardzo kreatywnym podejściem do tematu. Projekt indywidualny na bardzo wysokim poziomie. Architekt podchodzi to tematu indywidualnie z czego jestem bardzo wdzieczna, gdyz powstał przepiekny współczesny projekt mojego domu. Czas realizacji projektu trochę się wydłużył, lecz finalnie na szczęscie wpłynęło to pozytywnie na całość projektu. Dziekuje bardzo za projekt oraz wytłumaczenie ideii projektu oraz piękną minimalistyczną formę. Jezeli szukasz współczesnego minimalistycznego domu jednorodzinnego z dopasowaną idealnie funkcją skrojoną na miarę to polecam tą pracownie !

Marek M.

Firma godna polecenia. Projekt wykonany na czas i bardzo dobrej jakości. Wszystko ok.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFITECTS Krzysztof Smajdor? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Paweł Kulig

Profesjonalna i sprawna pracownia, wykonała dla mnie nie tylko projekt, lecz również nadzorowała wykonawców. Wszystko przebiegło w sposób prawidłowy i zgodnie z projektem. Jest to bardzo ważne dla mnie jako kienta, gdyż w tym czasie kiedy Pan Krzysztof nadzorował prace to ja mogłem spokojnie pracować i niczym się nieprzejmować. Jest to bardzo ważna sprawa , gdyż odciąża klienta który może się skupić na swojej pracy. Polecam 10/10.

Kazimierz
@Paweł Kulig

Super, że jesteś zadowolony z tego, jak firma ta podeszła do Twojego zamówienia. To cenna informacja z Twojej strony, dlatego też chcę dowiedzieć się, jak Ty w ogóle na firmę tę trafiłeś? Miało to miejsce z polecenia innych osób, czy był to Twój samoistny wybór? Super by było to ustalić. Pomóż mi dużo lepiej zrozumieć Twój wpis.

Andrzej Wróbleski

Wszystko na najwyższym poziomie, zaczynając od podejscia do klienta aż do realizacji projektu. Polecam Pana Krzysztofa i jego Pracownie, gdyż wykonuje swoją prace bardzo sumiennie i dokładnie o czym świadczy jego wysoka jakość dokumentacji projektowej. Oprócz wykonania projektów doradzi w pewnych rozwiązaniach, które mogą wpłynąc na realizacje inwestycji, koszta oraz przyszłe użytkowanie. Pracownia świadczy indywidualne podejście do klienta na wysokim poziomie. Polecam.

K.K.

Rzetelna i sumienna firma. Projekt domu wykonany na bardzo wysokim poziomie. Dokumentacja sprawnie zdana w Urzędzie a czas na uzyskanie pozytywnej decyzji Pozwolenia na budowę bardzo ekspresowy. Wysoka jakość dokumentacji oraz bardzo dużo szczegółowość. Polecam !

Artur S.

Polecam!!! Pracownia jest kreatywna, sumienna a co najważniejsze dokumentacja jest wysokiej jakości.

Mirosław K.

Bardzo polecam!! Pracownia świadczy wysoki poziom usług w zakresie projektowania architektonicznego oraz charakteryzuje się kreatywnym podejściem do projektowanych tematów. Potrafią doradzić, wykonują swoja pracę sumiennie i w wyznaczonym terminie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFITECTS Krzysztof Smajdor - Katowice

PROFITECTS Krzysztof Smajdor