Kacper Nowy wpis

Wiecie może czy firma zawiesiła działalność ?

Martyna Nowy wpis

Polecam wysoki poziom usług, super kadra kierownicza

Gniezno

Pani Karolinka jest w zaawansowanej ciąży dlatego działalność zawieszona została. W chwili obecnej stan zdrowia nie pozwala na dalsze prowadzenie firmy. Życzymy szybkiego rozwiązania i zdrówka :)

Karolina Nowy wpis
@Gniezno

Dziekuje dziewczyny :)

Krzysztof B

Działalność została zawieszona, ponieważ Pani Karolina w chwili obecnej znajduje się w Zakładzie Karnym w Lublińcu. Wszystkie machloje wyszły na jaw, dlatego Pani Karolina została aresztowana a następnie skazana na 3 lata pozbawienia wolności. Dodatkowo zobligowana jest do uiszczenia zadośćuczynienia w wysokości 60 tysięcy złotych, oraz wykonania prac społecznych w wymiarze czasowym trzydziestu godzin.

Krzysztof B
@Krzysztof B

Niestety tylko żartowałem. Gdyby była sprawiedliwość na tym świecie to ta Pani oraz jej koleżanki zgniłyby w (usunięte przez administratora) Niestety są bezkarne. Podstępnie ładują w lichwiarskie kredyty i nic im nie można zrobić. Absurd...

Karolina
@Krzysztof B

Panie Krzysztofie B nie wiem czy zdaje Pan sobie sprawę z konsekwencji Pana wpisu na mój temat? Jeśli nie to informuje Pana, ze do końca tygodnia zostanie wniesiony wniosek do sądu dotyczącego Pana obraźliwego i nie mające nic wspólnego z prawda wpisu na mój temat. Cieszę się, ze w obecnych czasach nikt w internecie nie jest anonimowy :)

Karolina Nowy wpis
@Krzysztof B

Panie Krzysztofie proponuje urządzać sobie zarty w innych miejscach. Po pierwsze w internecie nikt nie jest anonimowy, po drugie skąd czerpie Pan wiedzę na temat mojej osoby i mojej kolezanki? Podstępnie ładują lichwiarskie kredyty? Od kiedy kredyty można „ładować”? Panie Krzysztofie skoro Pan ma taka negatywna opinie na mój temat i mojej byłej firmy to cieszę się, że spotkamy się w sądzie (w związku z Pana pomówieniami na temat mojej osoby) i będzie Pan mógł ja wypowiedzieć patrząc mi w oczy. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Halina

@Gniezno, czy jesteś może byłym pracownikiem firmy PRESTIGE FINANSE? Może orientujesz się czy firma planuje wznowić swoją działalność? Jeżeli tak, może będzie możliwość aplikowania do tej firmy? Czy wiesz coś więcej na ten temat? Czy to duża firma, w której szeregowy pracownik ma możliwość rozwoju?

Halina

@Dominika, czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja firmy Prestige Finanse? Czy firma się rozwija i poszukuje nowych pracowników? Na jakie stanowiska można aplikować do tej firmy? Czy firma Prestige Finanse zatrudnia także osoby bez doświadczenia lub absolwentów z małym doświadczeniem w finansach? Może jest szansa na odbycie praktyk lub stażu w tej firmie?

Dominika
@Halina

@Halina wszystkie informacje w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

Gree

Czy Pani Kiziok się poddała? W Ceidg ma wpis o zawieszonej działalności.

Dominika
@Gree

Poddała ? a co to za wojownik nam się trafił? Podaj imię odważny kolego/koleżanko i zapytaj może wprost Panią Kiziok? ona nie ma problemu z odpowiedzią na Twoje pytanie ;) będzie szybciej

Lkp

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,990356 Brutalna prawda o tej firmie

Kamil78

Dobra firma. Owszem, trochę więcej liczą %, ale za to bez problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Finanse Karolina Kiziok - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prestige Finanse Karolina Kiziok