Publicon Public Relations & Communications Szymon Sikorski

Wrocław

Opinie o Publicon Public Relations & Communications Szymon Sikorski

Kosmos

Miałem okazję współpracować z Publiconem, z którym wiązałem pewne nadzieje. Pod otoczką profesjonalizmu krył się za to brak umiejętności pracy z briefem, kulawy harmonogram projektu i dość kłopotliwa komunikacja z człowiekiem który nadzorował projekt. ( usunięte przez administratora ). Jestem na nie.

Praca jak praca, niezbyt skomplikowana i ambitna, ale studenci (których tam pełno i którzy wykonują gro roboty) mogą się tam trochę pouczyć praktyki. Atmosfera leży, nerwówka,( usunięte przez administratora ) Nie polecam.

Zostaw opinię o Publicon Public Relations & Communications Szymon Sikorski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publicon Public Relations & Communications Szymon Sikorski