Everest Investments S.A.

Opinie o Everest Investments S.A.

Nowy, ale jakby od zawsze :)

Super atmosfera. Jak ktoś pracował w korporacji to poczuje wyraźną różnicę. Proces rekrutacyjny trwał bardzo, bardzo długo i myślałem, że wybiorę już inną firmę, a tu nagle decyzja. W sumie to warto było czekać. Fair traktowanie. Pracy mnóstwo, ale widzisz od razu jej efekty i wiesz, że to co robisz ma sens.

Zostaw opinię o Everest Investments S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everest Investments S.A.