Quality Service

Łódź

Opinie o Quality Service

Zawiedziona

Nie polecam pracodawcy !!!!!!!! Płacenie w terminie to dla nich jakaś abstrakcja. Co miesiąc spóźnienie w wypłacie co najmniej 3-4 dni ,a bywa również 8-9 dni. Dzwonienie i żebranie o swoje pieniądze to norma. Pomysłowość szefowej na wykręty sięga zenitu.O umowę też się ciężko doprosić,a p.Kierownik to już w ogóle temat na książkę. O żadne środki czystości (firma sprzątająca) nie można się doprosić,dostawy jadą i jadą i dojechać nie mogą.Braki kadrowe zalepia się ludźmi z innych obiektów co powoduje wymuszone nadgodziny ( wśród osób z grupą ,mogących pracować do 7h). Generalnie oszustwa i przekręty to sposób na działanie tej firmy.

Zadowolona
@Zawiedziona 18.09.2017 16:27

Bzdura... pracuje w tej firmie od 10 ciu lat. Nigdy mnie nie oszukano. Najgorsi sa Ci co nic nie robia i wyciagaja kase za nic.

P
@Zawiedziona 18.09.2017 16:27

POTWIERDZAM CO NAPISALA ZAWIEDZIONA

Zostaw opinię o Quality Service - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Service