Quality Service

Łódź

Quality Service

Opinie o Quality Service

Pani X

Potwierdzam słowa Zawiedzionej . Przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie.

aaaaa
@Pani X 12.02.2018 17:40

To złodzieska firma poprawia na przelewach kwoty -sprawa trafi do prokuratury

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Quality Service? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zawiedziona

Nie polecam pracodawcy !!!!!!!! Płacenie w terminie to dla nich jakaś abstrakcja. Co miesiąc spóźnienie w wypłacie co najmniej 3-4 dni ,a bywa również 8-9 dni. Dzwonienie i żebranie o swoje pieniądze to norma. Pomysłowość szefowej na wykręty sięga zenitu.O umowę też się ciężko doprosić,a p.Kierownik to już w ogóle temat na książkę. O żadne środki czystości (firma sprzątająca) nie można się doprosić,dostawy jadą i jadą i dojechać nie mogą.Braki kadrowe zalepia się ludźmi z innych obiektów co powoduje wymuszone nadgodziny ( wśród osób z grupą ,mogących pracować do 7h). Generalnie oszustwa i przekręty to sposób na działanie tej firmy.

Pani X
@Zadowolona 15.11.2017 17:07

Chyba nie wiesz o czym mówisz !!!

Zostaw opinię o Quality Service - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Service