Poprawski Nieruchomości

Adres: ul. Złota 61 lok. 100, 00-819 Warszawa

NIP: 9491795219 REGON: 152185250

Poprawski Nieruchomości

Opinie o Poprawski Nieruchomości

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Poprawski Nieruchomości? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Luiza

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Beata

Znając konkurencję mogę smiało napisać, iż jest to dobra firma. Realizowali sprzedaż ze mną i moich znajomych. Szybko i bez zbędnych zawirowań. Uprzedzili mnie o wszystkim odpowiednio wcześniej. Znam się na marketingu i śledziłam losy swojej oferty- Bardzo mądry sposób sprzedaży.

Aleks

BEZNADZIEJNA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!! STANDARDY Z UŁAN BATOR!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Poprawski Nieruchomości - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poprawski Nieruchomości