Skanska

Lajkonik

KRAKUSY SIĘ BOJĄ WŁASNEGO CIENIA

Katarzyna
@Lajkonik 23.10.2018 17:38

Co konkretnie oznacza Twoja wypowiedź na wątku dotycząca pracy w Skanska z Krakowa? Czy jesteś zatrudniony w tej firmie? Jeśli tak, to proszę Ciebie o szczerą wypowiedź na temat pracy w tej firmie. Interesują mnie zarobki i premie przyznawane pracownikom. Swoje pytanie kieruje również do innych osób zatrudnionych w tej firmie.

Lajkonik

Co tak cicho u was Krakusy

można zobaczyć ja są traktowani pracownicy kierownika noska na drodze bochnia limanowa ludzie jedzą śniadanie i obiady we fosie a on jedzie samochodem i się śmieje janiszewski muwi o standartach,warznijszy jest zapięty pasek pod brodą nisz godne zjedzenie śniadania

Zostaw opinię o Skanska - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanska