Opinie o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski w Kościerzyna

Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski
2 8 42 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Frans Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w DreTechu zwleka z wyplatami i kretqcz a Tomasz to (usunięte przez administratora) nad (usunięte przez administratora) burak itp

Pershing

Chodzi dokładnie o to że wykonywałem usługę dla Pana Łukasza . Oczywiście pierw nie miał czasu żeby zapłacić później gdzieś wyjechał , niby wysłał przelew a na końcu stwierdził że usługa została wykonana niezytelnie i za nią nie zapłaci . Ludzie zróbmy coś bo gość ewidentnie (usunięte przez administratora) ludzie . Z mojej strony policja i sąd

Tak2Nie
Dorota
@Pershing

Rozumiem, jednak wciąż czekam, aż odezwą się tutaj aktualni pracownicy Dretech, żeby podpowiedzieć nam, jak wyglądają warunki zatrudnienia. Czy w związku z zadłużeniem, o którym pisało tu wiele osób, są kłopoty z pensją dla pracowników? Chętnie dowiem się, jak wygląda sytuacja w tej firmie. PS. ostatnie oferty pracy w delegacji, jakie znalazłam na Facebooku, są z maja. Czy Dretech zatrudnia? Gdzie szukać ofert?

Franek
@Dorota

Lepiej poszukaj innego pracodawcy. Skoro tyle osób pisze o problemach z płatnościami, to po co chcesz się tam pchać?

Dorota
@Franek

Zawsze wychodzę z założenia, że warto jest samemu przekonać się co do pewnych kwestii. W dalszym ciągu szukam rzetelnych informacji o warunkach zatrudnienia w Dretech. Może powiesz mi, jak długo pracownicy muszą tam czekać na wypłatę?

Franek Nowy wpis
@Dorota

A ile jesteś w stanie czekać na wypłatę ?

Hanna Nowy wpis
@Franek

Wiesz, jak obecnie kształtuje się pozycja tej firmy na rynku? I czy zaległości w płatnościach dla pracowników Dretech są jakoś stopniowo regulowane czy nadal nic?

Ryszard

Na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Widzę, że miałeś złe doświadczenia z firmą, więc może napisz na czym one polegały. Wcześniejsze komentarze dotyczyły niewywiązania się z płatności. Czy Ty też miałeś podobne doświadczenia? Tylko rzetelne informacje mogą pomóc innym użytkownikom forum w poznaniu warunków pracy w firmie.

Ranking
Jan

Typowy Janusz biznesu. Ściemnia , obiecuje dziwne rzeczy a jak przychodzi do płacenia to wielce zdziwiony. Omijać szerokim łukiem.

ślązak

Pracowałem u Pana Łukasza w Delegacji. Robota ok, kasa taka jak ustaliliśmy płatne zaliczką przed robotą i reszta po robocie! POLECAM

TakNie2
˙
@ślązak

Łukasz, nie kompromituj się!

Tak5Nie2
Marcin

Szukam kontaktu oszukanych przez firmę dretech. 508704680 dzwoń trzeba razem wspólnie odzyskać swoje.

Martyna EBOF

W związku z brakiem realizacji płatności przez firmę DRE-TECH Sp. z o.o. Proponuję sprzedaż należności na kwotę 4773,00 zł NIebawem należnośc zostanie umieszona na giełdzie wierzytelności.

Tak6Nie

Edward

@. , wydaję mi się, że plotki, o których sam piszesz to nie do końca rzetelna informacja, a forum to poświęcone jest dzieleniu się faktami na temat firmy Dretech, nie zaś "plotkami". To co piszecie o firmie nie jest pozytywne. Czy opinie jakie dodajecie rzeczywiście nie mogą być poparte również jakimiś pozytywami z życia firmy?

TakNie3

Marcin
@Edward

Wszystkie te negatywne informacje o firmie Dretech są zgodne z prawdą.

Ram pam pam

Komentarze ze slowem "rzetelny" sa pisane przez pracownikow jak nie przez samego pana super oszusta wlasciciela tej jakze prestizowej firmy ktora nie wyplaca wynagrodzen i maja dlugi w roznych miejscach np firmie transportowej.

Prawdziwy Albańczyk

Oszusci. Odradzam wspolpracy z tymi ludzmi. Mozna zrobic wszystko co chca a i tak potem sie slyszy ze praca zostala wykonana (jak to oni mowia) nierzetelnie zeby tylko nie zaplacic. Nie placa wynagrodzen. Chamy i zlodzieje. Dorabiaja sie na czyjejś harówie.

pracownik_firmy

Całkowicie nie zgadzam się z opiniami poprzedników! Pan (usunięte przez administratora)jest rzetelnym i sprawiedliwym pracodawcą który z sercem podchodzi do ludzi których zatrudnia i dba o ich dobro. Podejrzewam że te opinie to dzieło osób chcących w jakiś sposób zburzyć dobre imię firmy jako dobrego pracodawcy i kontrahenta.

Tak2Nie3

szczery
@pracownik_firmy

Bzdury, same bzdury i tylko bzdury. Opinia wpisana przez kogoś, który JESZCZE tam pracuje. A może i nie pracuje, bo w sretechu nie lubią umów i kodeksu pracy.

@szczery

Potwierdzam, chodzą plotki ze własnego syna oszukał.

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

TakNie2

Pracownik z Szwajcarii

Lukasz Tomaszeski to mistrz nad mistrzami ! ! ! Dre-Tech ! ! ! 1- handlu 2- krętactwa 3- manipulacji 4- oklamywania prosto w oczy co do wynagrodzenia ! ! ! 5- mistrz w BHP tak samo jak jego dupcojebc@ Tomasz Schliske 6-brak socjalu na budowlanych 27 # To jakieś tchpiny z pogrzebu 7- Wpisuje sam pozytywny komentarze , wiem co mowie znam to jego często wypowiadane słowa - nadwyżka -Zgorka-Nawiązką Pracowałem u niego dwa lata temu na wyjeździe w SZWAJCARII i do dzis nikt z znas nie widzi wynagrodzenia

Tak10Nie
Ostatni raz

Nie polecam . Oszust !!! Nie płaca , za wykonanie usług ! Tragedia . Łukasz Tomaszewski oszust jakich mało . ! Nie Polecam . Lepiej omijać firmę z daleka !!!

Tak4Nie

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski jako pracodawcy.

restinwar

nie polecam pracy w tej firmie z całego serca, bedziesz parobkiem wielkiego pana dyrektora i sepleniącego kierownika. omijac szerokim łukiem, chyba ze jestes masochistą bez ambicji i lubisz jak ktoś ci pokazuje palcem i krzyczy na ciebie

Waldi

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma, wszędzie są jakieś drobne problemy.

TakNie1

˙
@Waldi

Idealnych firm nie ma, ale to nie oznacza że trzeba być oszustem. A ta firma to jeden wielki problem.

jargul

Wspólpracowałem z nimi,minus to ze faktycznie czekałem nieraz na swoje pieniadze ,bywału spóznienia,ale wszystko do konca dostałem,teraz wspólpracujemy dorywczo ,wykonuje dla nowej spółki DRE-TECH czasami dorywcze prace,sa to niewielkie kwoty i z rozliczeniem nie ma problemu, szef daje dobry socjal,jak cos trzeba zawsze mozna sie z nimi dogadac...

TakNie1

ciekawy
@jargul

Jeżeli współpracujesz, to o jakim socjalu mowa?

Tak2Nie

były pracownik

Lepiej się w tą firmę nie pakować !!!!Czy P.P.H.U czy Dretech Sp z o.o. prowadzi ją ta sama osoba !!!!!!!!! Niby prezes inny ale co z tego jak dyrektor ten sam i nie zmieniony albo jeszcze gorszy niż był !!! nie nadaje się do życia z ludźmi. Wiedzę może i ma ale wiedza to nie wszystko bo szacunek gdzieś zgubił !!! niestety wcześniejsze opinie się sprawdzają ....... pozytywnie piszę ktoś kto chce ratować opinie ale nie tędy droga.

Naciągniągnięty

Stanowczo odradzam współpracy. Pod żadnym pozorem i pretekstem nie dawać kasy. Zwodzenie i przekładanie terminów to jest codzienność. A jak zapłacisz to czekasz na swoją maszynę i sam musisz ją uruchamiać. Swoim pracusią płaci bo ma kasę od ludzi którym coś naobiecywał, a się nie wywiązał. Kilka miesięcy czekam na uruchomienie i nie widać końca.

Tak13Nie

Paweł Mikolajuw

Oszusci i zlodzieje. Nie wyplacaja wynagrodzen. Odradzam wspolpracy z ta badziewna firma. Nie dajcie sie nabrac na ich (usunięte przez administratora) oferty pracy. Maja dlugi w wielu miejscach.

Tak12Nie
POPEK MONSTER

polecam kontakt z firma 3m-trans

DRE-TECH SRE-TECH

Odradzam wspolprace z ta "firma" to jakas porzaka... i malo tego, nie wyplacaja pieniedzy pracownikom. oszusci i złodzieje!!! odradzam!!!

Tak12Nie

MiKi

Tzn ??? Możesz rozwinąć swoją opinie ?? chętnie się dowiem czegoś więcej.

POPEK MONSTER

OSZUSCI !!! Nie płaca wynagrodzenia !!! ODRADZAM!!! Dłuznicy na wysoka skale !!!

Tak11Nie

kkk

Dobry socjal?? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Bajki na resorach. Co do kupna tego i owego, możesz czuć się szczęśliwcem. Jesteś w gronie nielicznych, którzy nie wyszli jak Zabłocki na mydle.

KrzyS

Te pozytywne opinie to chyba jakaś kpina z pogrzebu. Czas zweryfikować swoją wiedzę. Ja nie polecam ani pracy w tej firmie, ani współpracy.

Tak11Nie

Mi płaci,bez problemu, widać po kadrze,jak ktoś z nimi uczciwie działa bez problemu dostaje swoje z nawiązką...

kotel

u nas jest regularnie,wiem ze kumpluje sie z szefem,wiem jedno facet ma wiedze techniczna na maksa, zaskakuje nieraz podejsciem do maszyny ale zawsze skuteczny, co do rozliczen ciezko mi pisac,to sprawa szefa ale jako techniczny w firmie jestem pod wrazeniem...

TakNie

Zostaw opinię o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski - Kościerzyna

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie