Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski

Adres: ul. Przemysłowa 4, 83-400 Kościerzyna

NIP: 5911017315 REGON: 190983848

Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski

Opinie o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski

ślązak

Pracowałem u Pana Łukasza w Delegacji. Robota ok, kasa taka jak ustaliliśmy płatne zaliczką przed robotą i reszta po robocie! POLECAM

˙
@ślązak 12.01.2019 00:19

Łukasz, nie kompromituj się!

Marcin

Szukam kontaktu oszukanych przez firmę dretech. 508704680 dzwoń trzeba razem wspólnie odzyskać swoje.

Martyna EBOF

W związku z brakiem realizacji płatności przez firmę DRE-TECH Sp. z o.o. Proponuję sprzedaż należności na kwotę 4773,00 zł NIebawem należnośc zostanie umieszona na giełdzie wierzytelności.

Edward

@. , wydaję mi się, że plotki, o których sam piszesz to nie do końca rzetelna informacja, a forum to poświęcone jest dzieleniu się faktami na temat firmy Dretech, nie zaś "plotkami". To co piszecie o firmie nie jest pozytywne. Czy opinie jakie dodajecie rzeczywiście nie mogą być poparte również jakimiś pozytywami z życia firmy?

Marcin
@Edward 12.09.2018 00:12

Wszystkie te negatywne informacje o firmie Dretech są zgodne z prawdą.

Ram pam pam

Komentarze ze slowem "rzetelny" sa pisane przez pracownikow jak nie przez samego pana super oszusta wlasciciela tej jakze prestizowej firmy ktora nie wyplaca wynagrodzen i maja dlugi w roznych miejscach np firmie transportowej.

Prawdziwy Albańczyk

Oszusci. Odradzam wspolpracy z tymi ludzmi. Mozna zrobic wszystko co chca a i tak potem sie slyszy ze praca zostala wykonana (jak to oni mowia) nierzetelnie zeby tylko nie zaplacic. Nie placa wynagrodzen. Chamy i zlodzieje. Dorabiaja sie na czyjejś harówie.

pracownik_firmy

Całkowicie nie zgadzam się z opiniami poprzedników! Pan (usunięte przez administratora)jest rzetelnym i sprawiedliwym pracodawcą który z sercem podchodzi do ludzi których zatrudnia i dba o ich dobro. Podejrzewam że te opinie to dzieło osób chcących w jakiś sposób zburzyć dobre imię firmy jako dobrego pracodawcy i kontrahenta.

szczery
@pracownik_firmy 01.12.2016 13:41

Bzdury, same bzdury i tylko bzdury. Opinia wpisana przez kogoś, który JESZCZE tam pracuje. A może i nie pracuje, bo w sretechu nie lubią umów i kodeksu pracy.

@szczery 12.03.2018 02:02

Potwierdzam, chodzą plotki ze własnego syna oszukał.

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pracownik z Szwajcarii

Lukasz Tomaszeski to mistrz nad mistrzami ! ! ! Dre-Tech ! ! ! 1- handlu 2- krętactwa 3- manipulacji 4- oklamywania prosto w oczy co do wynagrodzenia ! ! ! 5- mistrz w BHP tak samo jak jego dupcojebc@ Tomasz Schliske 6-brak socjalu na budowlanych 27 # To jakieś tchpiny z pogrzebu 7- Wpisuje sam pozytywny komentarze , wiem co mowie znam to jego często wypowiadane słowa - nadwyżka -Zgorka-Nawiązką Pracowałem u niego dwa lata temu na wyjeździe w SZWAJCARII i do dzis nikt z znas nie widzi wynagrodzenia

Ostatni raz

Nie polecam . Oszust !!! Nie płaca , za wykonanie usług ! Tragedia . Łukasz Tomaszewski oszust jakich mało . ! Nie Polecam . Lepiej omijać firmę z daleka !!!

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski jako pracodawcy.

restinwar

nie polecam pracy w tej firmie z całego serca, bedziesz parobkiem wielkiego pana dyrektora i sepleniącego kierownika. omijac szerokim łukiem, chyba ze jestes masochistą bez ambicji i lubisz jak ktoś ci pokazuje palcem i krzyczy na ciebie

Waldi

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma, wszędzie są jakieś drobne problemy.

˙
@Waldi 22.02.2018 08:58

Idealnych firm nie ma, ale to nie oznacza że trzeba być oszustem. A ta firma to jeden wielki problem.

jargul

Wspólpracowałem z nimi,minus to ze faktycznie czekałem nieraz na swoje pieniadze ,bywału spóznienia,ale wszystko do konca dostałem,teraz wspólpracujemy dorywczo ,wykonuje dla nowej spółki DRE-TECH czasami dorywcze prace,sa to niewielkie kwoty i z rozliczeniem nie ma problemu, szef daje dobry socjal,jak cos trzeba zawsze mozna sie z nimi dogadac...

ciekawy
@jargul 12.11.2015 16:06

Jeżeli współpracujesz, to o jakim socjalu mowa?

były pracownik

Lepiej się w tą firmę nie pakować !!!!Czy P.P.H.U czy Dretech Sp z o.o. prowadzi ją ta sama osoba !!!!!!!!! Niby prezes inny ale co z tego jak dyrektor ten sam i nie zmieniony albo jeszcze gorszy niż był !!! nie nadaje się do życia z ludźmi. Wiedzę może i ma ale wiedza to nie wszystko bo szacunek gdzieś zgubił !!! niestety wcześniejsze opinie się sprawdzają ....... pozytywnie piszę ktoś kto chce ratować opinie ale nie tędy droga.

Naciągniągnięty

Stanowczo odradzam współpracy. Pod żadnym pozorem i pretekstem nie dawać kasy. Zwodzenie i przekładanie terminów to jest codzienność. A jak zapłacisz to czekasz na swoją maszynę i sam musisz ją uruchamiać. Swoim pracusią płaci bo ma kasę od ludzi którym coś naobiecywał, a się nie wywiązał. Kilka miesięcy czekam na uruchomienie i nie widać końca.

Paweł Mikolajuw

Oszusci i zlodzieje. Nie wyplacaja wynagrodzen. Odradzam wspolpracy z ta badziewna firma. Nie dajcie sie nabrac na ich (usunięte przez administratora) oferty pracy. Maja dlugi w wielu miejscach.

POPEK MONSTER

polecam kontakt z firma 3m-trans

DRE-TECH SRE-TECH

Odradzam wspolprace z ta "firma" to jakas porzaka... i malo tego, nie wyplacaja pieniedzy pracownikom. oszusci i złodzieje!!! odradzam!!!

MiKi

Tzn ??? Możesz rozwinąć swoją opinie ?? chętnie się dowiem czegoś więcej.

POPEK MONSTER

OSZUSCI !!! Nie płaca wynagrodzenia !!! ODRADZAM!!! Dłuznicy na wysoka skale !!!

kkk

Dobry socjal?? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Bajki na resorach. Co do kupna tego i owego, możesz czuć się szczęśliwcem. Jesteś w gronie nielicznych, którzy nie wyszli jak Zabłocki na mydle.

KrzyS

Te pozytywne opinie to chyba jakaś kpina z pogrzebu. Czas zweryfikować swoją wiedzę. Ja nie polecam ani pracy w tej firmie, ani współpracy.

Mi płaci,bez problemu, widać po kadrze,jak ktoś z nimi uczciwie działa bez problemu dostaje swoje z nawiązką...

kotel

u nas jest regularnie,wiem ze kumpluje sie z szefem,wiem jedno facet ma wiedze techniczna na maksa, zaskakuje nieraz podejsciem do maszyny ale zawsze skuteczny, co do rozliczen ciezko mi pisac,to sprawa szefa ale jako techniczny w firmie jestem pod wrazeniem...

drewniak

od lat kupuje maszyny w dretech,nie mogę narzekać,wiem ze mieli ciężki okres,po upadku mm,ale u nas zawsze się wywiązała i jeżeli chodzi o serwis to zawsze można było na nich liczyć,szef dretech potrafił w nocy dojechać i pomoc...

Zostaw opinię o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski - Kościerzyna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski