Opinie o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski w Kościerzyna

counter
2 8 52 5 1

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski? Chętnie zatrudniają?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Wiesz kto. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Masz na myśli tych włażących Łukaszowi w d**ę? Tak, są nagradzani. Ale konkurencja jest ostra.

Karol Nowy wpis

Czy ambitni pracownicy są w jakiś sposób nagradzani?

wiesz kto
@Pytanie

Daruj sobie współpracę z tą firmą.

Tomasz
@wiesz kto

Możesz wyjaśnić dlaczego odradzasz współpracę z Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski? Co sprawiło że Twoje zdanie na temat firmy nie jest pozytywne? Liczę na więcej szczegółów w kolejnej wiadomości, daj znać!

@Tomasz

Niech zgadnę , został (usunięte przez administratora) ?

anonim Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Ciągle klamie wiecznie ściemnia dretech teraz będzie robić walki jako an,-art czy jakoś tak. Znajomy kupil rzecz okazało się że nie to co oferował ju 3 miesiące jedzie na Podlasie.. klamca i tyle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ehh

@Franek to serio tu też problem z kasą??

Jak wygląda ścieżka awansu w Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski?

Klient
@Pytanie

Hahaha, jedyna ścieżka to taka ze nie zapłaci i odejdziesz.

Pershing

Chodzi dokładnie o to że wykonywałem usługę dla Pana Łukasza . Oczywiście pierw nie miał czasu żeby zapłacić później gdzieś wyjechał , niby wysłał przelew a na końcu stwierdził że usługa została wykonana niezytelnie i za nią nie zapłaci . Ludzie zróbmy coś bo gość ewidentnie (usunięte przez administratora) ludzie . Z mojej strony policja i sąd

Dorota
@Pershing

Rozumiem, jednak wciąż czekam, aż odezwą się tutaj aktualni pracownicy Dretech, żeby podpowiedzieć nam, jak wyglądają warunki zatrudnienia. Czy w związku z zadłużeniem, o którym pisało tu wiele osób, są kłopoty z pensją dla pracowników? Chętnie dowiem się, jak wygląda sytuacja w tej firmie. PS. ostatnie oferty pracy w delegacji, jakie znalazłam na Facebooku, są z maja. Czy Dretech zatrudnia? Gdzie szukać ofert?

@Dorota

Lepiej poszukaj innego pracodawcy. Skoro tyle osób pisze o problemach z płatnościami, to po co chcesz się tam pchać?

Dorota
@Franek

Zawsze wychodzę z założenia, że warto jest samemu przekonać się co do pewnych kwestii. W dalszym ciągu szukam rzetelnych informacji o warunkach zatrudnienia w Dretech. Może powiesz mi, jak długo pracownicy muszą tam czekać na wypłatę?

@Dorota

A ile jesteś w stanie czekać na wypłatę ?

Hanna
@Franek

Wiesz, jak obecnie kształtuje się pozycja tej firmy na rynku? I czy zaległości w płatnościach dla pracowników Dretech są jakoś stopniowo regulowane czy nadal nic?

Frans

Nie polecam nikomu pracy w DreTechu zwleka z wyplatami i kretqcz a Tomasz to (usunięte przez administratora) nad (usunięte przez administratora) burak itp

Ryszard

Na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Widzę, że miałeś złe doświadczenia z firmą, więc może napisz na czym one polegały. Wcześniejsze komentarze dotyczyły niewywiązania się z płatności. Czy Ty też miałeś podobne doświadczenia? Tylko rzetelne informacje mogą pomóc innym użytkownikom forum w poznaniu warunków pracy w firmie.

Jan

Typowy Janusz biznesu. Ściemnia , obiecuje dziwne rzeczy a jak przychodzi do płacenia to wielce zdziwiony. Omijać szerokim łukiem.

ślązak

Pracowałem u Pana Łukasza w Delegacji. Robota ok, kasa taka jak ustaliliśmy płatne zaliczką przed robotą i reszta po robocie! POLECAM

˙
@ślązak

Łukasz, nie kompromituj się!

Marcin

Szukam kontaktu oszukanych przez firmę dretech. 508704680 dzwoń trzeba razem wspólnie odzyskać swoje.

Martyna EBOF

W związku z brakiem realizacji płatności przez firmę DRE-TECH Sp. z o.o. Proponuję sprzedaż należności na kwotę 4773,00 zł NIebawem należnośc zostanie umieszona na giełdzie wierzytelności.

Edward

@. , wydaję mi się, że plotki, o których sam piszesz to nie do końca rzetelna informacja, a forum to poświęcone jest dzieleniu się faktami na temat firmy Dretech, nie zaś "plotkami". To co piszecie o firmie nie jest pozytywne. Czy opinie jakie dodajecie rzeczywiście nie mogą być poparte również jakimiś pozytywami z życia firmy?

Marcin
@Edward

Wszystkie te negatywne informacje o firmie Dretech są zgodne z prawdą.

Ram pam pam

Komentarze ze slowem "rzetelny" sa pisane przez pracownikow jak nie przez samego pana super oszusta wlasciciela tej jakze prestizowej firmy ktora nie wyplaca wynagrodzen i maja dlugi w roznych miejscach np firmie transportowej.

Prawdziwy Albańczyk

Oszusci. Odradzam wspolpracy z tymi ludzmi. Mozna zrobic wszystko co chca a i tak potem sie slyszy ze praca zostala wykonana (jak to oni mowia) nierzetelnie zeby tylko nie zaplacic. Nie placa wynagrodzen. Chamy i zlodzieje. Dorabiaja sie na czyjejś harówie.

pracownik_firmy

Całkowicie nie zgadzam się z opiniami poprzedników! Pan (usunięte przez administratora)jest rzetelnym i sprawiedliwym pracodawcą który z sercem podchodzi do ludzi których zatrudnia i dba o ich dobro. Podejrzewam że te opinie to dzieło osób chcących w jakiś sposób zburzyć dobre imię firmy jako dobrego pracodawcy i kontrahenta.

szczery
@pracownik_firmy

Bzdury, same bzdury i tylko bzdury. Opinia wpisana przez kogoś, który JESZCZE tam pracuje. A może i nie pracuje, bo w sretechu nie lubią umów i kodeksu pracy.

@szczery

Potwierdzam, chodzą plotki ze własnego syna oszukał.

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pracownik z Szwajcarii

Lukasz Tomaszeski to mistrz nad mistrzami ! ! ! Dre-Tech ! ! ! 1- handlu 2- krętactwa 3- manipulacji 4- oklamywania prosto w oczy co do wynagrodzenia ! ! ! 5- mistrz w BHP tak samo jak jego dupcojebc@ Tomasz Schliske 6-brak socjalu na budowlanych 27 # To jakieś tchpiny z pogrzebu 7- Wpisuje sam pozytywny komentarze , wiem co mowie znam to jego często wypowiadane słowa - nadwyżka -Zgorka-Nawiązką Pracowałem u niego dwa lata temu na wyjeździe w SZWAJCARII i do dzis nikt z znas nie widzi wynagrodzenia

Ostatni raz

Nie polecam . Oszust !!! Nie płaca , za wykonanie usług ! Tragedia . Łukasz Tomaszewski oszust jakich mało . ! Nie Polecam . Lepiej omijać firmę z daleka !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dretech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Tomaszewski - Kościerzyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.