Zbidex Zbigniew Miętka

Rudnik

Opinie o Zbidex Zbigniew Miętka

Od ostatniej opinii związanej z Zbidex Zbigniew Miętka minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

wwwwww

Terminator - potwierdzam wszystko. Gruby syn Zbyszka nie używa interpunkcji, robi błędy i używa słów których znaczenia nie rozumie. Zupełnie jak tatuś... Pozdrawiam. Nie miło się dla was pracowało.

Terminator

Praca w tej firmie a raczej obozie pracy to koszmar piekło na ziemi...Majster zwany borsukiem , tatusiem , zbyniem , starym itp itd za nic ma ludzi wyzywanie od debili za porządku dziennym. Synusiowie jak i większość pracowników to donosiciele i lizusy żeby mu weszli do du... pozwole sobie wymienić: jacek hajdas i tomasz grabowski dwa lizusy mówią na miętke najwięcej i najwięcej donoszą haha taki paradoks. Teraz ma dwóch ukraińców ktorzy nie robią nic i są dobrze traktowani innego zaraz by zwolnił. Umowa o prace? Nie ma takiej opcji odradzam każdemu ten łagier za tak ciężką prace zbyniu udaje że płaci cynamonem z gaci. Wiecznie łazi po zakładzie albo stoi oparty o maszyne patrzy i mysli czy mu zaraz wątroba nie wyskoczy. Myśli kogo by tu wyponiewierać żeby poprawić sobie chumor jak mu ela nie dala albo leosia go wkur... :) Na przerwach zawsze śmiechy ze starego a on myśli że każdy sie go boi marzenie... 3 maszyny CNC z czego jeden pracownik potrafi pisać programy i z tego co wiem ma odchodzić ciekawe kto mu w tedy ustawi te centra.

Ccccpp

Ten właściciel to bardzo nie miły typ zero szacunku do człowieka dawno państwowa inspekcja pracy powinna się wziąć za ten psełdo zakład

xxx

Właścicielowi tej firmy wydaje się że jest Kulczykiem a jest .... beszczelny i ma ludzi za nic , myśli tylko o sobie , odradzam jaki kolwiek kontakt z tym typem

zga

przypadkiem jesteś ty totalne brednie szkoda słów totalny brak wiedzy o tej firmie to wszystko to insynuacje

ozzy

Widzę, że ktoś z rodziny właściciela albo i on sam się uruchomił. Jeśli nie pracuje się tam na czarno to jedno proste pytanie, Dlaczego właściciel firmy nigdy nie szuka pracowników w urzędzie pracy tylko średnio co miesiąc przez stronę miasto-info? Odpowiedź jest prosta pracownik z urzędu pracy musi dostać umowę i trzeba od niego odprowadzać wszystkie składki. Swoją drogą dziwnym trafem osoba z nickiem ggg napisała bardzo długą odpowiedź na moją wcześniejszą opinie, tyle że ogłoszenia na miasto-info o poszukiwaniu pracowników dodaje osoba z tym samym nickiem. Przypadek? nie sądzę.

zga

co do tej opini to ty jesteś prostak bo ten gość ma wiedze i jest fachowiec prostak takiej firmy nie prowadzi 12lat pracuje wtej firmie

ggg

temat jest taki kolego że ci co tam pracują to średnio po 10 lat i więcej co do pracy na czarno to słaba wiedza twoja na ten temat a co do szefa wykonywanie jego poleceń prawidłowo i niema konfliktu a jeśli słabość wiedzy stolarskiej w drewnie jest zerowa niby stolarza podejście do pracy olewające to problem jak wszędzie a szef to naprawdę stolarz znający fach pracuje tam 12 lat

jjk

stolarz jak i ozzy pracowaliście tam jako stolarze z zawodem czy jako kto

stolarz

Praca w większości na czarno i w dodatku uzależniona od nastroju szefa, który stoi za plecami i wyzywa od najgorszych i tak przez cały dzień ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o Zbidex Zbigniew Miętka - Rudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbidex Zbigniew Miętka