Zbidex Zbigniew Miętka

NIP: 6811277856 REGON: 351342013

Zbidex Zbigniew Miętka

Opinie o Zbidex Zbigniew Miętka

Antoni

Czy ktoś może powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie? Jaka atmosfera panuje w Zbidexie? @Bez nicka jestem, nie zrozum mnie źle ale być może nie warto sugerować się wyłącznie opiniami osób trzecich? Zakładanie czarnego scenariusza wiąże ze sobą pewne ograniczenia - a rzeczywistość może być zupełnie inna. Czy rozważasz w najbliższej przyszłości złożenie swojej aplikacji do Zbidexu?

Piwko
@Antoni 22.07.2018 21:10

Praca beznadziejna za marne pieniadze wiekszosc pracownikow sie zwolnila i teraz nie ma kto tam pracowac kto sie tam przyjmuje do pracy szybko tego zaluje kolego.

trik
@Piwko 02.08.2018 21:03

piwko uzasadnij merytorycznie ten wpis jeśli tego nie zrobisz sprawę kieruje do sądu dość tych pomówień obrażania w internecie nic nie ginie

Piwko
@trik 05.08.2018 19:03

Witam nie rozumiem o co sie kolega tak unosi prawdę napisalem a czasem tak juz jest ze kogos prawda w oczy kole

trik
@Piwko 10.08.2018 14:48

zwróciłem się do ciebie o merytoryczne wyjaśnienie swojego wpisu chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem nie jestem twoim kolegom to po pierwsze wypowiadaj się w liczbie pojedynczej bo nikt nie dał ci uprawnienia do liczby mnogiej a czy to co piszesz jest prawda może rozczygnąć sąd dlatego proszę uzasadnić wpis merytorycznie co do własnej osoby jeśli tego nie zrobisz to to moje stanowisko o skierowaniu sprawy do sądu pozostaje nie zmienne dosyć błazenady

Aqqq
@trik 12.08.2018 09:44

Jak szefowi często zdarza się wydzierać na podwładnego i nazywanie go od najgorszych to atmosfera się psuje. Zarobki na poziomie minimalnej krajowej. A jeżeli chodzi ci o jakieś oskarżanie o pomówienia nie ma problemu, księgowa wykaże ile zarabiają pracownicy a kilku byłych pracowników ma nagrania z rozmowy która potwierdza początek wpisu. Pozdrawiam, i proszę nie grozić bo można się przejechać na takim postępowaniu. Jak ktoś nie wierzy niech spróbuje swoich sił, a nie czyta opinii w sieci.

Paulina
@Aqqq 01.11.2018 12:43

Zwyczajnie informuje o konsekwencjach prawnych, jakie mogą płynąć z konkretnych oskarżeń. To nie jest moja inicjatywa, tak działa polskie prawo. Wypowiadając się na forum należy przestrzegać prawa i regulaminu serwisu. Jeśli w firmie dzieją się rzeczy, które dziać się nie powinny i masz na to świadków, skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl. Wszelkich szczegółów dowiesz się klikając w infografikę zatytułowaną "Zero Tolerancji dla płaczu, krzyku i mobbingu w pracy".

Bez nicka jestem

Osobiście nie pracuje w tej firmie ale dużo słyszałem bardzo negatywnych rzeczy może praca sama w sobie byłaby ok gdyby właściciel miał szacunek do swoich pracowników a takiego właśnie nie ma.

Od ostatniej opinii związanej z Zbidex Zbigniew Miętka minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

wwwwww

Terminator - potwierdzam wszystko. Gruby syn Zbyszka nie używa interpunkcji, robi błędy i używa słów których znaczenia nie rozumie. Zupełnie jak tatuś... Pozdrawiam. Nie miło się dla was pracowało.

Terminator

Praca w tej firmie a raczej obozie pracy to koszmar piekło na ziemi...Majster zwany borsukiem , tatusiem , zbyniem , starym itp itd za nic ma ludzi wyzywanie od debili za porządku dziennym. Synusiowie jak i większość pracowników to donosiciele i lizusy żeby mu weszli do du... pozwole sobie wymienić: jacek hajdas i tomasz grabowski dwa lizusy mówią na miętke najwięcej i najwięcej donoszą haha taki paradoks. Teraz ma dwóch ukraińców ktorzy nie robią nic i są dobrze traktowani innego zaraz by zwolnił. Umowa o prace? Nie ma takiej opcji odradzam każdemu ten łagier za tak ciężką prace zbyniu udaje że płaci cynamonem z gaci. Wiecznie łazi po zakładzie albo stoi oparty o maszyne patrzy i mysli czy mu zaraz wątroba nie wyskoczy. Myśli kogo by tu wyponiewierać żeby poprawić sobie chumor jak mu ela nie dala albo leosia go wkur... :) Na przerwach zawsze śmiechy ze starego a on myśli że każdy sie go boi marzenie... 3 maszyny CNC z czego jeden pracownik potrafi pisać programy i z tego co wiem ma odchodzić ciekawe kto mu w tedy ustawi te centra.

Ccccpp

Ten właściciel to bardzo nie miły typ zero szacunku do człowieka dawno państwowa inspekcja pracy powinna się wziąć za ten psełdo zakład

xxx

Właścicielowi tej firmy wydaje się że jest Kulczykiem a jest .... beszczelny i ma ludzi za nic , myśli tylko o sobie , odradzam jaki kolwiek kontakt z tym typem

zga

przypadkiem jesteś ty totalne brednie szkoda słów totalny brak wiedzy o tej firmie to wszystko to insynuacje

ozzy

Widzę, że ktoś z rodziny właściciela albo i on sam się uruchomił. Jeśli nie pracuje się tam na czarno to jedno proste pytanie, Dlaczego właściciel firmy nigdy nie szuka pracowników w urzędzie pracy tylko średnio co miesiąc przez stronę miasto-info? Odpowiedź jest prosta pracownik z urzędu pracy musi dostać umowę i trzeba od niego odprowadzać wszystkie składki. Swoją drogą dziwnym trafem osoba z nickiem ggg napisała bardzo długą odpowiedź na moją wcześniejszą opinie, tyle że ogłoszenia na miasto-info o poszukiwaniu pracowników dodaje osoba z tym samym nickiem. Przypadek? nie sądzę.

zga

co do tej opini to ty jesteś prostak bo ten gość ma wiedze i jest fachowiec prostak takiej firmy nie prowadzi 12lat pracuje wtej firmie

ggg

temat jest taki kolego że ci co tam pracują to średnio po 10 lat i więcej co do pracy na czarno to słaba wiedza twoja na ten temat a co do szefa wykonywanie jego poleceń prawidłowo i niema konfliktu a jeśli słabość wiedzy stolarskiej w drewnie jest zerowa niby stolarza podejście do pracy olewające to problem jak wszędzie a szef to naprawdę stolarz znający fach pracuje tam 12 lat

jjk

stolarz jak i ozzy pracowaliście tam jako stolarze z zawodem czy jako kto

stolarz

Praca w większości na czarno i w dodatku uzależniona od nastroju szefa, który stoi za plecami i wyzywa od najgorszych i tak przez cały dzień ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o Zbidex Zbigniew Miętka - Rudnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbidex Zbigniew Miętka