counter
3 8 21 5 1
Karol Nowy wpis

Macie jakąś wiedzę o pracy w firmie? Warto składać dokumenty?

dzidek Nowy wpis

Dobra firma pod wieloma względami a oczernianie tak się kończy!!!

Grzegorz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) przeprasza Pana (usunięte przez administratora)prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Zbidex (usunięte przez administratora) w Rudniku za umieszczony na stronie "www.gowork.pl" wpis z dnia 13 maja 2017 r. godz. 14:00:48 pod nazwą użytkownika "Terminator", zawierający treści nieprawdziwe i pomawiające Zbigniewa Miętkę w opinii publicznej oraz narażające go na utratę zaufania w opinii publicznej.

Antoni

Czy ktoś może powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie? Jaka atmosfera panuje w Zbidexie? @Bez nicka jestem, nie zrozum mnie źle ale być może nie warto sugerować się wyłącznie opiniami osób trzecich? Zakładanie czarnego scenariusza wiąże ze sobą pewne ograniczenia - a rzeczywistość może być zupełnie inna. Czy rozważasz w najbliższej przyszłości złożenie swojej aplikacji do Zbidexu?

Piwko
@Antoni

Praca beznadziejna za marne pieniadze wiekszosc pracownikow sie zwolnila i teraz nie ma kto tam pracowac kto sie tam przyjmuje do pracy szybko tego zaluje kolego.

trik
@Piwko

piwko uzasadnij merytorycznie ten wpis jeśli tego nie zrobisz sprawę kieruje do sądu dość tych pomówień obrażania w internecie nic nie ginie

Piwko
@trik

Witam nie rozumiem o co sie kolega tak unosi prawdę napisalem a czasem tak juz jest ze kogos prawda w oczy kole

trik
@Piwko

zwróciłem się do ciebie o merytoryczne wyjaśnienie swojego wpisu chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem nie jestem twoim kolegom to po pierwsze wypowiadaj się w liczbie pojedynczej bo nikt nie dał ci uprawnienia do liczby mnogiej a czy to co piszesz jest prawda może rozczygnąć sąd dlatego proszę uzasadnić wpis merytorycznie co do własnej osoby jeśli tego nie zrobisz to to moje stanowisko o skierowaniu sprawy do sądu pozostaje nie zmienne dosyć błazenady

Aqqq
@trik

Jak szefowi często zdarza się wydzierać na podwładnego i nazywanie go od najgorszych to atmosfera się psuje. Zarobki na poziomie minimalnej krajowej. A jeżeli chodzi ci o jakieś oskarżanie o pomówienia nie ma problemu, księgowa wykaże ile zarabiają pracownicy a kilku byłych pracowników ma nagrania z rozmowy która potwierdza początek wpisu. Pozdrawiam, i proszę nie grozić bo można się przejechać na takim postępowaniu. Jak ktoś nie wierzy niech spróbuje swoich sił, a nie czyta opinii w sieci.

Paulina Nowy wpis
@Aqqq

Zwyczajnie informuje o konsekwencjach prawnych, jakie mogą płynąć z konkretnych oskarżeń. To nie jest moja inicjatywa, tak działa polskie prawo. Wypowiadając się na forum należy przestrzegać prawa i regulaminu serwisu. Jeśli w firmie dzieją się rzeczy, które dziać się nie powinny i masz na to świadków, skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl. Wszelkich szczegółów dowiesz się klikając w infografikę zatytułowaną "Zero Tolerancji dla płaczu, krzyku i mobbingu w pracy".

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bez nicka jestem

Osobiście nie pracuje w tej firmie ale dużo słyszałem bardzo negatywnych rzeczy może praca sama w sobie byłaby ok gdyby właściciel miał szacunek do swoich pracowników a takiego właśnie nie ma.

Od ostatniej opinii związanej z Zbidex Zbigniew Miętka minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

wwwwww

Terminator - potwierdzam wszystko. Gruby syn Zbyszka nie używa interpunkcji, robi błędy i używa słów których znaczenia nie rozumie. Zupełnie jak tatuś... Pozdrawiam. Nie miło się dla was pracowało.

Ccccpp

Ten właściciel to bardzo nie miły typ zero szacunku do człowieka dawno państwowa inspekcja pracy powinna się wziąć za ten psełdo zakład

xxx

Właścicielowi tej firmy wydaje się że jest Kulczykiem a jest .... beszczelny i ma ludzi za nic , myśli tylko o sobie , odradzam jaki kolwiek kontakt z tym typem

zga

przypadkiem jesteś ty totalne brednie szkoda słów totalny brak wiedzy o tej firmie to wszystko to insynuacje

ozzy

Widzę, że ktoś z rodziny właściciela albo i on sam się uruchomił. Jeśli nie pracuje się tam na czarno to jedno proste pytanie, Dlaczego właściciel firmy nigdy nie szuka pracowników w urzędzie pracy tylko średnio co miesiąc przez stronę miasto-info? Odpowiedź jest prosta pracownik z urzędu pracy musi dostać umowę i trzeba od niego odprowadzać wszystkie składki. Swoją drogą dziwnym trafem osoba z nickiem ggg napisała bardzo długą odpowiedź na moją wcześniejszą opinie, tyle że ogłoszenia na miasto-info o poszukiwaniu pracowników dodaje osoba z tym samym nickiem. Przypadek? nie sądzę.

zga

co do tej opini to ty jesteś prostak bo ten gość ma wiedze i jest fachowiec prostak takiej firmy nie prowadzi 12lat pracuje wtej firmie

ggg

temat jest taki kolego że ci co tam pracują to średnio po 10 lat i więcej co do pracy na czarno to słaba wiedza twoja na ten temat a co do szefa wykonywanie jego poleceń prawidłowo i niema konfliktu a jeśli słabość wiedzy stolarskiej w drewnie jest zerowa niby stolarza podejście do pracy olewające to problem jak wszędzie a szef to naprawdę stolarz znający fach pracuje tam 12 lat

jjk

stolarz jak i ozzy pracowaliście tam jako stolarze z zawodem czy jako kto

stolarz

Praca w większości na czarno i w dodatku uzależniona od nastroju szefa, który stoi za plecami i wyzywa od najgorszych i tak przez cały dzień ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zbidex Zbigniew Miętka - Rudnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad