Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak

Środa Wielkopolska

Opinie o Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak

????

Jak sobie dwa sam dołożysz.

PH Z DOŚWIADCZENIEM

Szukają PH !? 4-tysiące się zarobi???

????

Ooooo...żaden pracodawca tak dokładnie i skrupulatnie nie usuwa negatywnych komentarzy jak pan z. ......

no i co

Jak pokazuje historia, wykształcenie wcale nie jest potrzebne by osiągnąć sukces. Henry Ford miał 16 lat gdy opuścił rodzinną wieś i zaczął pracę. Sir Richard Btranson zakończył edukację w podobnym wieku. Co zatem decyduje o sukcesie? Na pewno nie wylewanie swojego jadu przed monitorem, bo to świadczy o małości człowieka.

tomek

Firma godna polecenia!!! wszystkie wpisy, które zostały usunięte były fikcją!!! Pan właściciel: 1) godny zaufania, 2) kasa na czas i wszytko udokumentowane 3) premie wysokie, realne uzależnione od wkładu pracy 4) pracodawca wszech-czasów. Produkty: 1) Najlepsze w Polsce - wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów w najlepszej technologii.

śmiech firma

dlaczego po takim czasie jest odzew??? tyle czasu musiało upłynąć??? śmiechh

Januszek

Również się zgadzam ;)

MMM

Bardzo nam przykro z powodu wystawienia niepochlebnej opinii. Firma Mazbit nieustannie się rozwija, dlatego wprowadzamy zmiany, również personalne, które zawsze mają na celu jedno - zadowolenie naszych Klientów oraz dbanie o zdrowie stóp.

szukam pracy

czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji, chciałam złozyć cv jestem świeżo po szkole i trudno z robotą ale czytając opinię nie jestem już pewna...

johan

Szukają kogoś na Małopolskę ,pewnie za najniższa krajowa.Cóż popracujesz a później panienką przejmie twoich klientów i bay bay..

Poziomki

Zgadzamy się z opinią wyżej ^^

tomek

..nie polecam

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo MAZBIT Zbigniew Frąckowiak