Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

Opinie o Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

DOBRZE POINFORMOWANA

pracownik - 2012-04-09 23:48:26 A gdzie są najnowsze opinie? Były ale Pan Dyrektor [usunięte przez moderatora] je skasował. Czego się obawia? przecież każdy może mieć swoje zdanie. Ale nie w SZPZLO, tam trzeba milczeć i słuchać Dyrektora bo jak się sprzeciwisz to wylecisz z pracy tak szybko,że nie zdążysz nawet rzeczy pozbierać. W czasie swojego krótkiego rządzenia tylko narobił wiele złego. Kiedyś to był dobry Zespół, ale obecnie to prywatny folwark pana [usunięte przez moderatora]. Może się wreszcie pracownicy otrząsną z tego strachu przed tyranem. Bo tak dalej pracować się nie da. Nie polecam nikomu tego Zespołu jako pracodawcy, ani jako placówki leczniczej. A ja jestem ciekawa gdzie są stare opinie typu kolesiostwo Pana dyrektora,rozbudowa administracji za pieniądze podatników9 typu 4 jego zastępców,wsród których ds organizacji nie znajaca realiów pracy i organizacji tego typu placówki

DORZE POINFORMOWANA

Witam.A może jeszcze dodaj,że jesteś dyrektorem [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota