Opinie o DK Recruitment Services s.r.o. w Rimavská Sobota

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DK Recruitment Services s.r.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DK Recruitment Services s.r.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DK Recruitment Services s.r.o. w Rimavská Sobota

Patryk P. Nowy wpis

Witam. Bylem z tej firmy na kontrakcie tylko raz( musialem zjechac) firma ok. Wynagrodzenie normalne standardowe jak na warunki Nl. Platne na czas. Praca taka jak miala byc, bez niespodzianek. Kontakt z biurem bardzo dobry. Moge powiedziec ze bylem zadowolony i mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy. Polecam

DK Recruitment Nowy wpis
@Patryk P.

Dziękujemy za opinię. W razie zainteresowania ofertami pracy zapraszamy do kontaktu - +48 729 105 743

mke

Miałem okazje rozmowy z powyższą firmą , dziwna sytuacja , kiedyś do mnie dzwonili i zero ofert 40 minut rozmowy o pierdołach , co chwilę udowadniali ze mało co wiedzą , po za tym samochód płatny 300 euro od OSOBY na miecha , czyli firma zarabia na wypożyczaniu . Praca dopiero po 1 badz 2 miesiącach . Bardzo nieprofesjonalne pytania , po prostu nie mają pojęcia o czym mówią .

DK Recruitment Services Nowy wpis
@mke

Witam, dziękuję za przesłanie opinii. Każdy z naszych kandydatów jest poinformowany o rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której mamy czas, aby porozmawiać o firmie, wyjaśnić wszystkie szczegóły odnośnie warunków i pracy, jak również dowiedzieć się czegoś więcej o kandydacie, o jego doświadczeniu zawodowym, zaplanować możliwe rozpoczęcie pracy oraz uzyskać informacje o oczekiwaniach. Czy właśnie to nazywa Pan "pierdołami"? Dla nas, jak i dla wielu kandydatów są to ważne informacje. Nie jesteśmy firmą, która wysyła pracowników z dnia na dzień oferując umowę zlecenie na tydzień, po czym powrót do kraju na koszt pracownika. Poszukujemy specjalistów do pracy na stałe. Chcemy dowiedzieć się czym dana osoba zajmowała się na poprzednich stanowiskach, jakie ma doświadczenie - wszystko po to, aby skierować ją na odpowiedni projekt. Czy woli Pan poświęcić te 40 min na rozmowę siedząc wygodnie w domu, czy dojechać do pracy do Holandii/ Niemiec/ czy innego kraju, aby okazało się, że coś nie spełnia Pana wymagań? Coś Pana zaskoczyło? Został Pan skierowany na projekt z którym nigdy wcześniej nie miał Pan doczynienia? Czy bardziej czasowo i finansowo opłaca się Panu wtedy wracać do kraju czy szukać "na szybko" jakiejś innej pracy? Podczas rozmowy sprawdzamy doświadczenie często zadając pytania, na które odpowiedź jest oczywista - wszystko po to, aby sprawdzić czy to Pan ma o tym pojęcie. Wynajem samochodu jest dodatkową opcją, z której nie trzeba korzystać. Jest to jednak ułatwienie, gdy nie posiada Pan własnego samochodu, a trzeba dojechać do pracy, gdzie często nie ma komunikacji miejskiej. Koszt to 300 EUR/ miesiąc, ale otrzymuje Pan nowy samochód o który nie musi się Pan martwić w sensie technicznym- ani o przegląd, ubezpieczenie, amortyzację. Samochody są wypożyczane z firmy zewnętrznej, a firma nie czerpie z tego żadnych zysków. Możliwy start jest zależny od wielu czynników - tak jak już pisałam nie oferujemy pracy "na następny dzień na tydzień". Wspólnie z kandydatem ustalamy możliwy termin na podstawie przedstawionych informacji: posiadanie samochodu/ lub nie, zgoda na wynajem/ lub nie, chęć pracy w zespole z kimś/ lub samodzielnie, z polakami/ czy z kimś z zagranicy, posiadanie VCA i Sofi/ czy nie, bierzemy również pod uwagę doświadczenie kandydata i indywidualne preferencje. Wiele zależy również od miesiąca - jeżeli szuka Pan pracy w połowie grudnia - tak, będzie ciężko znaleźć dostępny projekt w tym czasie - wtedy trzeba będzie poczekać. Jeżeli więc szuka Pan pracy na chwilę/ na czarno/ z umową niezgodną z prawem/ "od poniedziałku" / zatrudniającą osoby bez doświadczenia lub bez odpowiednich dokumentów - to faktycznie nie jesteśmy firmą dla Pana. Pozdrawiam, DK Recruitment Services

mke Nowy wpis
@DK Recruitment Services

Aha a więc , pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej w 80 procentach dotyczące elektryki ukazały mi , iż kto je układał miał nie wielkie pojęcie w temacie elektryczności albo nie wiadomo skąd je układał to po pierwsze .Po prostu pytania ośmieszały panią Luizę z działu rekrutacji , powtarzała sie kilka razy tylko w innej formie. Po drugie 300 euro za samochód od osoby , a nie od samochodu to zarabianie na pracownikach . A PO TRZECIE KOMU TAKA FIRMA CO NIE UMIE ZNALESC PRACY PRZEZ 1 CZY 2 MIESIĄCE , TO JEST PO PROSTU ŚMIESZNE i jeszcze komentarz dopasowania do kandydata , indywidualne preferencje no ludzie OGARNIJCIE SIĘ . A kto dzisiaj jedzie do Holandii na rozmowę o prace , no pewnie jakis kierownik to uwierze , ale nikt juz na to sie nie łapie , tak jak na prace na własną działalność , czy w Niemczech na polskiej umowie OGARNIJCIE SIE PO RAZ DRUGI !!! POCZYTAJCIE JAKIE SA DZIS OFERTY DLA ELEKTRYKÓW , A TAK W POLSCE POSUCH A. Ok dalej lecimy z tematem i pytanie mistrzostwo , jakie pomiary elektryczne pan wykonywał , o agencja odpowiedz PRADU I NAPIĘCIA o Ku... ja (usunięte przez administratora) to juz jest obraza każdego elektryka . Albo na czym zawieszał trasy kablowe , nie na gumie do żucia !!!. Czy podłączał pan zasilanie średniego napięcia nie do innych urządzeń jak transformatorów , no tak pozostały generatory w elektrowniach !!! PROSZE PAŃSTWA JESTEŚCIE SŁABA AGENCJA KTÓRA NIE ZNA RYNKU PRACY

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w DK Recruitment Services s.r.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Nie zmieniły się :)

Cezary

Może dowiem się czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Cezary

Witam Panie Cezary, tak, rekrutację prowadzimy przez cały rok. Obecnie poszukujemy elektryków oraz cieśli szalunkowych na tereny przemysłowe. Jeżeli miałby Pan pytania - proszę o kontakt telefoniczny - 576 919 848 lub mailowy - wasilewska@dkrs.sk Pozdrawiam.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DK Recruitment Services s.r.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Gutek

Czy jest jakiś powód, że zupełnie zapomnieliście o tym forum?

@Gutek

Witam serdecznie, w czym mogę pomóc? Pozdrawiam

adamkluba

pisze do panstwa w sprawie oferty monterplyt g-k plyt gipsowo kartonowych aktualnie w holandi od 1 roku mam doswiadczenie na pakowniach magazynach oraz orderpicker i umiem jezdzic wuzkem elektrycznym tzw pompa a moj zawod to monter sys suchej zabudowy i wykonczen w bud prosze o kontakt pod numerem tel |+31645198777

Zostaw merytoryczną opinię o DK Recruitment Services s.r.o. - Rimavská Sobota

• Jak się pracuje w DK Recruitment Services s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DK Recruitment Services s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DK Recruitment Services s.r.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
DK Recruitment Services s.r.o.