Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Lubelskie

Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Opinie o Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Włochy stop

DNO DNO DNO Porażka na budowie s5!!! Beznadziejna kadra kierownicza. Panie "kierowniku" (usunięte przez administratora). - proszę zająć się hodowlą kur niosek, skoro nie może nad budową zapanować.

Typ

Stop.mi za usługę nie zapłacili od stycznia. Cos mi to przypomina Dss.

Lolek
@Typ 08.03.2018 22:40

Proszę o konkrety. Nie płacą? Jak z umową?

uyy
@Lolek 15.03.2018 08:12

płącą, ten pada gada jakies głupoty

Tolek
@Typ 08.03.2018 22:40

Biorąc pod uwagę jak płacą inne włoskie firmy podwykonawcom, pewnie trochę ryzykowne jest podejmowanie współpracy

Julia

@... coś więcej mógłbyś dodać? Twój wpis niczego nie wnosi do dyskusji. Inni użytkownicy są ciekawi Twojej opinii. Twoja opinia dotyczy atmosfery, dodatków pozapłacowych czy możliwości awansu? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.

budowlaniec

Atmosfera jest taka sobie, duże problemy na kontrakcie, ogromne opóźnienia, zapychanie kilku stanowisk jedną osobą, wywyższanie się Włochów nad Polaków. Ogólnie szukają taniej siły roboczej. Praca na budowie to porażka, ludzie przychodzą i odchodzą, brak jakichkolwiek decyzji, nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności, żeby cokolwiek zatwierdzić. Podsumowując ogromny bałagan, nie polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość

Może ktoś poda jakie widełki płacowe proponują na stanowisku Inżyniera?

Julia

@Nie polecam, faktycznie, dziwna sytuacja. Próbowałaś się jeszcze później kontaktować z firmą? @... , @Lolek, jesteście zainteresowani pracą w Impresa Pizzarotti & C. Oddział w Polsce? Jakie stanowisko Was interesuje? @Typ, czy otrzymałeś już swoje zaległe wynagrodzenie? Jak długo trwał cały proces?

...
@Julia 04.04.2018 15:42

praca biurowa

Nie polecam

Przestrzegam przed pracą w firmie Impresa Pizzarotii. Po uzgodnieniu warunków i otrzymaniu listu intencyjnego, złożyłam wypowiedzenie w poprzedniej firmie i przeszłam do I.P. Dostałam umowę na 2 lata. Raptem po 2 tygodniach pracy otrzymałam wypowiedzenie, tłumacząc, że przetarg na który zostałam zatrudniona został im odebrany. Nie zaproponowano mi pracy na innym stanowisku/do innego przetargu. Po kolejnych 2 tygodniach,w Internecie pojawiła się informacja, że I.P. utrzymała przetarg, który rzekomo miał zostać im odebrany. Brak słów, brak honoru, zerowa odpowiedzialność.

...
@Nie polecam 16.03.2018 15:24

A mogę wiedzieć na jakim stanowisku byłaś?

Szczerze odradzam

Oddradzam pracę w tej firmie szefostwo niepoważne zapraszają na rozmowę proponują stawkę, po kilku dniach dzwonią i targuja wcześniej uzgodniona stawkę. A na koniec dzwonią, że jednak oferta nieaktualna. Żałosne z ich strony.

Gość
@Szczerze odradzam 01.02.2018 16:48

Można wiedzieć na jakie stanowisko była aplikacja i jaka propozycja finansowa?

LOLEK
@Gość 16.02.2018 18:03

Witam,we wtorek mam iść na rozmowę do Pizarotti, chicłem sie dowiedzieć wiecej, trochę przestraszył mnie komentarz wyżej... Proszę o podanie konkretów, jak zarobki? wypłaty w terminie ? proszę o odpowiedź, pozdrawiam !

Zostaw opinię o Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce - Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce