Lubelskie

3 15 26 5 1

Opinie o Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Filtruj opinie po kryteriach:

Helmut

Bardzo niepokojące informacje dowiaduję się. Miałem zamiar starać się o pracę.

TakNie

12.07.2019 wyplat brak, Nie polecam tej firmy!!!

Lux
Nazwa działu: Produkcja

Firma słaba. Niby pracujemy wciąż a 11.07 i wypłat brak. Tak rozkopać Polskę i zostawić to jest wstyd.

Lux

Nie polecam powinni miec zakaz dzialania w polsce. Dno i wodorosty.

Ona

A dlaczego nie napiszecie, że Pizza schodzi z budowy S5? Przetarg wygrało się za grosze, a teraz kaski brakuje??? Jaki ten nasz kraj głupi i naiwny.

Tak11Nie
Pizza
@Ona

Już portale lokalne piszą. Po prostu w firmie chcieli mieć spokojny weekend ;-)

Tak4Nie
operator maszyn

pracuję w firmie 4 miesiące i za nic bym jej nie zmienił. zarobki nardzo dobre, robota super, jestem bardzo szanowany jako fachowiec. polecam dla ludzi którzy coś potrafią.

Tak8Nie3
Typ

Stop.mi za usługę nie zapłacili od stycznia. Cos mi to przypomina Dss.

Lolek
@Typ

Proszę o konkrety. Nie płacą? Jak z umową?

uyy
@Lolek

płącą, ten pada gada jakies głupoty

Tak1Nie1

Tolek
@Typ

Biorąc pod uwagę jak płacą inne włoskie firmy podwykonawcom, pewnie trochę ryzykowne jest podejmowanie współpracy

Tak11Nie
tolek2
@Tolek

Nie, nie gadaj głupot.

@tolek2

Jeżeli pracujesz dla tej firmy, to podziel się proszę opinią na temat tego pracodawcy. Napisz nam, jak wygląda praca w Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik i czy firma oferuje benefity pracownicze? Im więcej informacji będzie zawierał Twój wpis, tym bardziej będzie on pomocny dla innych osób.

Włochy stop

DNO DNO DNO Porażka na budowie s5!!! Beznadziejna kadra kierownicza. Panie "kierowniku" Adamie K. - proszę zająć się hodowlą kur niosek, skoro nie może nad budową zapanować.

Tak18Nie

Ezop13
@Włochy stop

Drogi Adaś to tylko lewiznę po okolicy ciśnie

Julia

@... coś więcej mógłbyś dodać? Twój wpis niczego nie wnosi do dyskusji. Inni użytkownicy są ciekawi Twojej opinii. Twoja opinia dotyczy atmosfery, dodatków pozapłacowych czy możliwości awansu? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.

Tak4Nie

budowlaniec

Atmosfera jest taka sobie, duże problemy na kontrakcie, ogromne opóźnienia, zapychanie kilku stanowisk jedną osobą, wywyższanie się Włochów nad Polaków. Ogólnie szukają taniej siły roboczej. Praca na budowie to porażka, ludzie przychodzą i odchodzą, brak jakichkolwiek decyzji, nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności, żeby cokolwiek zatwierdzić. Podsumowując ogromny bałagan, nie polecam.

Tak20Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość

Może ktoś poda jakie widełki płacowe proponują na stanowisku Inżyniera?

Tak19Nie

Julia

@Nie polecam, faktycznie, dziwna sytuacja. Próbowałaś się jeszcze później kontaktować z firmą? @... , @Lolek, jesteście zainteresowani pracą w Impresa Pizzarotti & C. Oddział w Polsce? Jakie stanowisko Was interesuje? @Typ, czy otrzymałeś już swoje zaległe wynagrodzenie? Jak długo trwał cały proces?

Tak10Nie

...
@Julia

praca biurowa

Nie polecam

Przestrzegam przed pracą w firmie Impresa Pizzarotii. Po uzgodnieniu warunków i otrzymaniu listu intencyjnego, złożyłam wypowiedzenie w poprzedniej firmie i przeszłam do I.P. Dostałam umowę na 2 lata. Raptem po 2 tygodniach pracy otrzymałam wypowiedzenie, tłumacząc, że przetarg na który zostałam zatrudniona został im odebrany. Nie zaproponowano mi pracy na innym stanowisku/do innego przetargu. Po kolejnych 2 tygodniach,w Internecie pojawiła się informacja, że I.P. utrzymała przetarg, który rzekomo miał zostać im odebrany. Brak słów, brak honoru, zerowa odpowiedzialność.

Tak25Nie
...
@Nie polecam

A mogę wiedzieć na jakim stanowisku byłaś?

Szczerze odradzam

Oddradzam pracę w tej firmie szefostwo niepoważne zapraszają na rozmowę proponują stawkę, po kilku dniach dzwonią i targuja wcześniej uzgodniona stawkę. A na koniec dzwonią, że jednak oferta nieaktualna. Żałosne z ich strony.

Tak35Nie

Gość
@Szczerze odradzam

Można wiedzieć na jakie stanowisko była aplikacja i jaka propozycja finansowa?

Tak7Nie

LOLEK
@Gość

Witam,we wtorek mam iść na rozmowę do Pizarotti, chicłem sie dowiedzieć wiecej, trochę przestraszył mnie komentarz wyżej... Proszę o podanie konkretów, jak zarobki? wypłaty w terminie ? proszę o odpowiedź, pozdrawiam !

Tak1Nie

Zostaw opinię o Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce - Lubelskie

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie