Opinie o KK Affiliate Group w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KK Affiliate Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KK Affiliate Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Affiliate Group w Wrocław

Szkoleniowiec

Pracowałem w tej firmie jako szkoleniowiec. Nie polecam!!!! Zwolnili mnie z dnia na dzień bo „nie ma tyle pracy żeby było tylu pracowników” a o moje pieniądze prosiłem się jeszcze miesiąc. TRAGEDIA. Groźby SMS to norma od przełożonego. Nie wchodźcie z nimi we współpracę, traktują ludzi jak śmieci!

Były pracownik Nowy wpis
@Szkoleniowiec

Również pracowałam jako szkoleniowiec. Wypłaty za grudzień nie otrzymałam do tej pory :/ Nie można się z nimi skontaktować o świadectwo pracy upominałam się miesiąc przez księgową, bo tam oczywiście nikt nie odbierał... Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z PANEM KUJAWIŃSKIM- (usunięte przez administratora)

Zadowolony Nowy wpis

Wide ze cudownie oświecony "pan k" oszukał duża ilość osób - grubaśny świniaczek. jego nowa żonka tez nie lepsza prosiaczek z twarzyczki. Tez jestem szkoleniowcem który dostał wypowiedzenie z dnia na dzień. Wynagrodzenie i odszkodowanie nie wypłynęło do tej pory pomimo ze sprawa w sadzie była nawet. Oj z całego serca życze grubasie żeby ci ktoś plugawa mordeczkę naprawił. Karma cie dopadnie oby szybciej niż późnej ;)

Beata Nowy wpis

@Były pracownik dziękuję za podzielenie się z nami Twoim doświadczeniem dotyczącym pracy w KK Affiliate Group. Jednak muszę przypomnieć, że na forum nie wolno podawać nazwisk osób zatrudnionych z firmach. Wynika to z ochrony tożsamości, a komentarze, które zawierają zakazane informacje, mogą zostać usunięte. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Beata Nowy wpis

@Jarko forum służy do wymieniania się informacjami i do dyskutowania o firmach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami. Nie jest to dobre miejsce do zamieszczania linków, takich jak ten w Twoim komentarzu. Proszę Cię o przestrzeganie regulaminu forum, który znajdziesz pod następującym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Jarko

UWAGA!!! https://panel-waznaopinia.pl/site/login

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KK Affiliate Group.
Beata

@Oszukany szkoleniowiec przypominam, że w serwisie gowork nie można podawać nazwisk osób związanych z firmą. Takie wpisy zgłaszane są do administratora i mogą być usunięte zgodnie z regulaminem. W przypadku wątpliwości, można zapoznać się z nim pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Stella

Każdy może mieć kilka firm i nie ma w tym nic złego!!

Ona
@Stella

Oczywiście, że każdy może ale trzeba je umieć prowadzić, a ta banda nieudaczników... cóż. Opinie mówią same za siebie.

Jarek

Firmy: Boz sp. z o.o. / KK Affiliate Group sp. z o.o. / K&K Office Serwis sp. z o.o. / KK-KR Badania Rynkowe sp. z o.o. mają tych samych członków w zarządzie - przypuszczam, że profil działania jest podobny - przypadek? Jestem z Krakowa - tutaj biuro KK Affiliate już dawno jest zamknięte. Od ponad miesiąca czekam na swoje wynagrodzenie. Podjąłem kilka kroków, które też polecam! 1. Firma niezgodnie z prawem wymagała skanów dowodów - w jakim celu? Polecam zalogować się BIK ( https://www.bik.pl ) i sprawdzić, czy ktoś na twoje dane nie zaciągnął kredytu! 2. Państwowej Inspekcji Pracy - złóż skargę w odpowiednim dla Ciebie rejonie: https://www.pip.gov.pl/pl/kontakt-inne/57468,aby-przejsc-do-strony-formularza-nalezy-wybrac-odpowiednia-jednostke-panstwowej-inspekcji-pracy.html# Pamiętaj: zrób skany umów + zrzuty z systemu, że dowód był skanowany.

kochaniekochanie

ZASTANAWIAM SIE CZY TA FIRMA NIE JEST JEDNA WIELKA SCIEMA.. DZIWNA UMOWA ZLECENIE NA ROK I TE WSZYSTKIE NIEDOGODNOSCI.. JESLI KTOS PRACUJE W TEJ FIRMIE W LODZI PROSZE O KONTAKT NA FACEBOOK. MOJE NAMIARY ASIA ASIUNIA {ZDJECIE Z PSEM}

maciek

odradzam! firma ma filie w kilku większych miastach. wyciąganie danych osobowych i zakładnie kont bankowych. nie polecam, strata czasu.

gość

KK Affliate Group, PBR MEDIA Krzysztof Kujawiński i BOZ Online Sp. z o. o. to jedno i to samo. ODRADZAM.

asmid

nie polecam i przestrzegam. w ogłoszeniach i na rozmowie nie ma slowa o tym że trzeba zakładać kilka kont bankowych żeby przejsć ten ich pakiet startowy. nie mam zamiaru ot tak zakłądac kilku kont.

Joanna

Ja tam pracuję i jestem zadowolona dostałam pierwszą wypłatę pieniędzy i wszystko jest ok dorobiłam 300 zł siedząc praktycznie przy komputerze. Nie rozumiem tych opinii. Wszystko jest jasne, mam umowę wszystkie informację, nie ma nic ukrytego jeśli chodzi o pracę. Ja jestem zadowolona i polecam.

NIE POLECAM, to jest jakieś oszustwo. Zarabianie na ankietach? (usunięte przez administratora) zakladanie kont banokowych! NIE POLECAM I OSTRZEGAM

Kolejna firma (usunięte przez administratora) Wcześniej znana jako AK Consulting, PBR Media i BOZ, a to pewnie nie wszystkie nazwy, pod jakimi funkcjonował Kujawiński. W praktyce to po prostu zakładanie kont bankowych na potęgę. Jeśli komuś to nie przeszkadza, droga wolna. Jednak z badaniami rynku i ankietami nie ma to nic wspólnego. Zresztą widzę, że w jednym z komentarzy pada nazwa BOZ. Może powinien Pan zatrudniać bardziej skrupulatnych pracowników, Panie (usunięte przez administratora)

Polecam fajni ludzie, umowa, zarobki też fajne jak na pracę dodatkową. Pracuje już jakiś miesiąc i nie mam na co narzekać. Polecam wszystkim, którzy chcą dodatkowo zarobić, bez jeżdżenia po całym mieście, praca w domu, kiedy chcę dla mnie mega!

Bartek

Polecam pracę w BOZ! Pracuje tam już kilka ładnych miesięcy i nie zawiodłem się ani razu. W pełni zdalna praca,po szkoleniu można już samemu pracować, można zarobić fajne dodatkowe pieniądze. Obsługa miła, pracownicy odpowiadają zawsze na maile, pieniądze są na czas, tak jak jest to zapisane w umowie. Dodatkowo dobre szkolenie, które było wyczerpujące i doskonale wiedziałem po nim czym mam się zajmować i jak ma wyglądać moja praca. Bardzo polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o KK Affiliate Group - Wrocław

KK Affiliate Group