Opinie o Medicover w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medicover, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Katowice

Pola Nowy wpis

Po roku udało się awansować. Nie załuję zmiany pracy. Tutaj jest zgrany i zorganizowany zespół chetny do pomocy i benefity do pensji

Przyszła Nowy wpis
Kandydat

Ile trwa okres próbny w medicover?

Rita Nowy wpis
@Przyszła

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz. Każdy dział działa na innych zasadach. Ja przeszłam na umowę o pracę po 10 miesiącach. Pogadałam z liderką i się udało

Dortman Nowy wpis

Mnie się tu dobrze pracuje. Zarobki w sumie są jak wszędzie z tym że w medicover mamy opiekę medyczną plus kartę multisport, więc benefity dopasowane w sam raz na te czasy. Na przełożoną nie narzekam. Wystarczy być fair wobec swojego szefa to i on działa tak samo. Tutaj ta zasada sprawdza mnie się juz jakiś czas, więc widocznie coś w niej jest

Raff

Głosy chodza rózne o medicover i dlatego odpuściłem ostatnim razem. Po roku wracam i widze, że niewiele z tych opinii się sprawdziło. Lata mijają, kadra się zmienia i to chyba na lepsze. Warunki pracy dostałem spoko, są szanse na premie, jakieś bonusy świąteczne i karta multisport. Atmosfera w dziale spoko, nie żałuję decyzji

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zielonykołpak

Z początku było pięknie, super atmosfera, ciepła menadżerka, ludzkie podejście, możliwość dostosowywania grafiku, itd.. Później zaczęły się schody - coraz większa lista obowiązków, niekorzystna dla pracownika polityka firmy, sytuacje, w których grafik na cały miesiąc podawany był w niedzielę, w ostatni dzień poprzedniego miesiąca, urlopy osób na stanowiskach kierowniczych brane w tym samym czasie (placówka zostawiona bez "opieki", wszystkie obowiązki przejęte przez recepcję), spora odpowiedzialność związana z obsługą transakcji pieniężnych i z zarządzaniem dokumentacją medyczną, niemożność schodzenia na przerwę z powodu braku zmiennika, bardzo trudni i roszczeniowi pacjenci. Na koniec trudność z otrzymaniem świadectwa pracy - wysłane dopiero po telefonie, w dodatku wysłane świadectwo innej osoby - musiałam na swój koszt je odesłać ... Praca dobra na jakiś czas, na pewno nie na stałe.

Mors
@Zielonykołpak

Skoro na początku było tak dobrze, to co się stało, że nagle taki zjazd? No sorry, ale nic się nie dzieje bez przyczyny...Poza tym przecież zawsze można pogadać. Od tego sa kierownicy, liderzy i w ogóle przełożeni. Jak ktoś milczy i sam odpuszcza to tak ma

Alicja

Stanowisko- RECEPCJONISTKA Wypowiadam się o oddziale przy ul. Granicznej; bardzo dobra atmosfera pracy, sympatyczna menadżerka,mająca ludzkie podejście i przyjazny lecz skuteczny styl zarządzania. Pomocni pracownicy. Bardzo klarowne szkolenie, procedury- człowiek wie czego od niego oczekują a to ważne w firmie. Jedynym problemem są bardzo niskie zarobki na tym stanowisku- najniższa 13,00 brutto/h na zleceniu i 2000 brutto na umowie o pracę. Zbyt niskie jak na ilość obowiązków i odpowiedzialność ( obsługa terminala, dostęp do dokumentacji medycznej, zamykanie i otwierania kliniki). Premie o ile są to małe i ciężkie do zdobycia. Ale gdyby nie to , bardzo przyjemne i sympatyczne środowisko pracy.

real
@Alicja

Bardzo inteligentna wypowiedź, mądra !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medicover