Opinie o BOZ Spółka z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BOZ Spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BOZ Spółka z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOZ Spółka z o.o. w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Czy firma jest wypłacalna czy ma jakieś problemy ?

Elcia Nowy wpis

A jak u Was wygląda sytuacja ze świadectwami pracy z boz? Udało się komuś zdobyć?

IZA Nowy wpis

Potwierdzam opinie negatywne. Od października brak wypłaty. Dziś pisałam i mail Pani Karoliny Maj nie istnieje i firma z tego co widzę też. Koszmar, (usunięte przez administratora) Jak Pani Maj w ogóle śmie zaprzeczać tym opiniom. Od listopada czytałam w mailach, że trwają dodatkowe weryfikacje ankiet i robią wszystko aby wypłacić zaległe pieniądze. Pieniędzy nadal brak. Wykorzystali ludzi i się zmyli. Może Prezes by się odezwał i oddał ludziom pieniądze. NIE POLECAM FIRMY, TO FIRMA ZŁODZIEI

stanowczo nie polecam, brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony. Nie odpisują na maile a wszystkie telefony są wyłączone. Nic nie ma na czas.. nie liczę już na żaden kontakt z ich strony. Straciłem pieniądze tylko i nic więcej.

aaaaa
@Piotr

ehhh
@aaaaa

zgłoszona, w odpowiedzi otrzymałem informację iż, ze względu na umowę o dzieło sprawę mam kierować do sądu.

Olka
@ehhh

Czy ktoś dostał pit z a2017 rok?

@Olka

Tak e-meilem ale jak odpisałem o zaległej kasie to już nic nie odpisali.

Kinga878 Nowy wpis
@Mateusz

Czy normalnie rozliczacie te pity, które dostaliście na maila?

Czy po rozmowie w BOZ Spółka z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Karolina Maj

W związku z wielokrotnymi publikacjami dotyczącymi firmy BOZ Sp. z o.o. na temat nieprawidłowości związanych głównie z opóźnieniami w wypłacie wynagrodzeń, ich nieprawidłowym rozliczaniem i wykorzystywaniem danych osobowych lub czynności z tymi danymi bezpośrednio związanych oświadczam iż nie jest prawdą, że BOZ Sp. z o.o. której prezesem zarządu jest Krzysztof Kujawiński kiedykolwiek wykorzystywała informację zdobyte w procesie badań rynku i opinii publicznej za pośrednictwem ankieterów do tego celu zatrudnionych nie zgodnie z warunkami umowy. Wszelkie nieprawidłowości publikowane na w/w stronie w żaden sposób nie są związane z główną działalnością prowadzoną przez naszą spółkę. Dodatkowe weryfikacje ankiet wynikają wyłącznie z potwierdzonych uchybień pracy ankieterów na podstawie wielokrotnie zlecanych kontroli przez naszych kontrahentów co może mieć decydujący wpływ na jakość i czas ich rozliczania. Szczegółowe warunki umów handlowych i obowiązki spółki z nich wynikające ze względu na tajemnicę handlową nigdy nie mogły być bezpośrednim przedmiotem rozmów określających współpracę z naszymi ankieterami. Proces szkolenia jak i dalsza współpraca w zakresie polityki prywatności i informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji powierzonych zadań jest jasno określony w przedmiocie umowy, ogólnodostępnym regulaminie, w materiałach dydaktycznych otrzymywanych podczas szkolenia wstępnego jak i po nim oraz poprzez kontakt z indywidualnym opiekunem. BOZ Sp. z o.o. zawsze dokłada wszelkich starań zachowując przy tym najwyższe z możliwych standardów aby nasi pracownicy w rzetelny i odpowiedni sposób byli wynagradzani. Wszyscy pracownicy spółki którzy chcą uzyskać informację na temat dotychczasowej współpracy są proszeni o kontakt: @: karolina.maj@boz-online.pl tel: 698 936 307 Z poważaniem Karolina Maj BOZ Sp. z o.o.

@Karolina Maj

A może tak po prostu, no nie wiem, to szalony pomysł, ale może wystarczy... nie być oszustem i wywiązać się z każdej zawartej umowy? Pani Karolino Maj... Jeszcze podpisuje się Pani z imienia i nazwiska pod tym... Wstyd... Gowork to jedne z wielu dostępnych stron, gdzie działalności ww. "Prezesa" już od lat jest opisywana. BOZ jest to kolejny jego twór. Wystarczy wpisać nazwisko. Niestety do teraz unika odpowiedzialności. Do teraz. Panie Kujawiński cieszę się, że śledzi Pan te komentarze. Mam nadzieję, że z czasem pozna Pan na własnej skórze pojęcie - KARMA. Nie pozdrawiam. Bez poważania.

CHUDY
@Karolina Maj

każdy kto chciałby tam pracować to proponuje najpierw spróbować dodzwonić się na którykolwiek z numerów.

Lidka
@Karolina Maj

Ta firma to jedna wielka ściema, nie wypłacają wynagrodzenia nie ma z nimi kontaktu. Już nawet nie chodzi o te pieniądze, bo to marne grodze ale oszukują ludzi. Jesteście bezczelni.

@Karolina Maj

Z początku super kontakt, pierwsze wypłata doszła, co zachęciło mnie do zakładanie większej ilości konto, następne wypłaty nie dochodziły, dostawałem jedynie znaki, że wypłaty mogą być opóźnione aż w końcu gdy zebrała się większa zaległa kwota straciłem kontakt z firmą, nie odbierają telefonów i nie odpisują na e-maile po prostu firma kogucik... Odradzam jakiegokolwiek kontaktu..

and(369)

zawieranie umów bankowych dla pozoru ( tylko w celu wykonywania ankiet dla osób trzecich bez porozumienia z bankiem) jest nielegalne i powoduje nieważność umowy (vide: wady oświadczenia woli). Wymaganie otwarcia rachunków bankowych do celów niezgodnych z regulaminem konta bankowego jest również złamaniem zobowiązań ex-contractu i jest podstawą dla banku do rozwiązania umowy konta w trybie natychmiastowym. Szkolenie które zawiera w sobie konieczność otwarcia kilku rzeczywistych kont bankowych będzie przedmiotem zainteresowania ze strony KNF (Komisja Nadzporu Finansowego) w celu sprawdzenia wystąpienia przesłanek zaistnienia nadużycia systemu bankowego do działalności nie przewidzianej w prawie bankowym.

Gocha88
@and(369)

Nie rozumiem skąd ta nagonka ja mam konta założone (kończę pierwszy pakiet) i z tego co wiem, bo pracowałam wcześniej na takim stanowisku jest to tajemniczy klient i często różne instytucje (nie mówię tu tylko o bankowych) zlecają firmą zewnętrznym, aby zweryfikowały pracę swoich pracowników. Dlatego nie jest dla mnie w tym nic dziwnego, że trzeba przejść całą drogę.

Konrad
@Gocha88

Podejrzewam jednak, że w tym przypadku firma zarabiała na prowizji od "sprzedania" konta przez ich link. Mi wypłacili za pierwszą kampanie. Jednak nie zwrócili kosztów za prowadzenie kont, nie zapłacili za jeszcze jeden bank który póżniej zrobiłem. Na koniec kontakt całkowce się urwał.

Agata

Skorzystałam z pomocy prawnej i rozmawiałam z mecenasem, który doradził, aby nie składać pozwu zbiorowego. Może to jedynie wydłużyć czas rozwiązania sprawy. Pozew cywilny (standardowy PP) złóżcie w najbliższym dla siebie sądzie rejonowym. Pozew wobec spółki, która widnieje na umowie - to bardzo ważne. Do pozwu dołączcie WSZYSTKO - umowę, historię e-mailową, zrzuty ekranu (ja dołączam również z dostępnych forum), zgłoszenie do PIP, opiszcie swoją historię od początku nawiązania współpracy tak jak tylko możecie. Warto przed złożeniem pozwu wysłać listem poleconym wezwanie do zapłaty jako ostateczną formę polubownego rozwiązania (kopię również dołączyłam). Ja poza żądaniem wynagrodzenia i zwrotu kosztów pozywam BOZ o zadośćuczynienie. Tu każdy z Was niech zdecyduję jaka to ma być kwota. W moim wypadku 500 zł. W sumie pozew opiewa na ok. 1000 zł. Koszt wniesienia 30 zł - zwracany po rozstrzygnięciu sporu. Na bieżąco będę starać się informować Was o wszystkich etapach. 3majcie się i nie dajcie się !

elcia

Też mam problem z wypłatą za kampanię którą skończyłam we wrześniu. Pisałam do nich maile a oni albo nie odpowiadali wcale albo mydlili oczy słowami "Dzień dobry, dokonujemy wszelkich starań aby rozwiązać dany problem w najszybszy i najbardziej dogodny sposób. Pozdrawiamy!" żadnych konkretów. Też złożę skargę, bo tak dłużej być nie może -zwłaszcza że umowne "60 dni" minęło już przed świętami.

Agata

Skargę do pip powinien złożyć każdy. Im więcej tym większa szansa pogrążenia. Nie rozumiem jakim trzeba być człowiekiem żeby w ten sposób żerować na innych. Smutne życie tego Pana Kujawińskiego... Mam nadzieję, że będę mieć szansę przekazać mu osobiście wyrazy współczucia. Pozew, też myślę że powinien złożyć każdy z osobna. Zbiorowy może wprowadzić tu zbyt wiele zamieszania. Koszt wniesienia pozwu to 30 zł. Wystarczy prosty druk PP ze strony właściwego dla Was sądu rejonowego. Ja do pozwu poza umową, zrzutami ekranu, wysłanych maili dorzucam również wydruki z forum i z tego i z innych. Chyba nie ma lepszego dowodu winy.

Mateusz

Gdy przyszła pora na wypłatę pensji za pierwszą kampanię kontakt z firmą sie urwał, odradzam każdemu, mam nadzieję że prawnicy się za nich zabiorą

@Mateusz

Ja mam cały czas kontakt z firmą piszę maile albo na fb i dostaję odpowiedzi najpóźniej czekałem dwa dni. Aha piszesz że nie dostałeś pensji ja dostałem fakt że trochę później niż miałem dostać ale gdy pytałem o co chodzi dostałem odpowiedź szybko i dziś przed chwilą dostałem przelew. Zaczynam kolejne kampanie bo jestem zadowolony ze współpracy.

@Adam

Chyba tylko ty. Ja jutro sprawe zgłaszam na Policje.

@Barbara

Wystarczy napisać do nich na maila i chwilę poczekać lub na fb

damn
@Adam

No na bank.

Kieu
@Barbara

Witam. Jak potoczyla się sprawa na policji?

Aaaa

https://wroclaw.pip.gov.pl/pl/formularz/158 Wysyłajcie proszę skargi do PIP !

@Aaaa

Zglosilam już i ja !!!!

Anka

ja zaczynam od tyrania ich profilu na fcb dołączcie do mnie zalejmy ich falą hejtu

@Anka

Nie da sie ja na fb w wiadomosci juz spamuje bo kasy nie dostaje a na Policje ide.

Barbara

Witam niw otrzymalam wyplaty czekam 14 dni roboczych dłużej i zadnej odpowiedzi. Kasa miala byc do dzisiaj. Czy ktos zgłaszał juz sprawe na Policje ???

Tomasz

UWAGA! Firma krzak jest niewypłacalna oraz nie ma z tą firmą kontaktu. Na szkoleniu kazali zakładać konta bankowe, a teraz mam windykację bo firma kk-affiliate-group nie chce zwrócić kosztów założenia kont.

Aga25

Pracuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona kontakt z firmą mam cały czas na infolinię trudno się dodzwonić (jak w każdej firmie) ale na maile odpisują bez problemu, praca prosta wypłaty dostaję za każdym razem gdy zamknę kampanię więc nie widzę w tym nic złego. A konta cóż już zamknęłam bez problemów. Więc o co tyle hałasu robicie?

ALEKSANDRA

dobrze ze poczytalam opinie na temat tej firmy. tutaj uff. faktycznie dzwonili ze to niby szkolenie. a kazali zakladac konta w banku nie wiadomo w jakim celu :/ a jak pytalam o inne ankiety to powiedzieli ze zajmuja sie tylko bankami. szukaja naiwnych. nie polecam. omijac z daleka!!

Nikol

Rozpoczęłam współpracę jakis miesiąc temu , trochę musiałam czekać na to szkolenie online ale poza tym wszystko spoko.

Zuza

2 tyg temu zaczęłam pracę w BOZ https://www.boz-online.pl/ i jestem zadowolona, szkolenie które odbyłam było bardzo profesjonalne, wszystko zostało wyjaśnione w miły i konkretny sposób. Dostałam również od razu umowę. Bardzo polecam jestem zadowolona, pracuję kiedy chcę i ile chcę, nikt nie narzuca mi niczego - idealna praca dodatkowa. POLECAM każdemu!

Zostaw merytoryczną opinię o BOZ Spółka z o.o. - Wrocław

BOZ Spółka z o.o.