PKB Construction Andrzej Klimkiewicz

Opinie o PKB Construction Andrzej Klimkiewicz

Piotr

Jeden wielki oszust, jak się okazało jestem kolejnym oszukanym pracownikiem, któremu nie wypłacono wypłaty. Gość po prostu ma długi po kilka milionów, komorników i licytacje domu. Jak ten gość chce prowadzić biuro skoro nawet go nie stać na to żeby opłacić czynsz wodę prąd i gaz.... Zatrudnia ludzi a gdy przychodzi termin wypłaty , tłumaczy się że ma ciężką sytuację i nie ma pieniędzy. Oby to była nauczka dla Was, zdecydowanie odradzam !!

Zostaw opinię o PKB Construction Andrzej Klimkiewicz - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKB Construction Andrzej Klimkiewicz