Copper.io

Copper.io
1 1

Opinie o Copper.io

JLBSI4483

Niepoważna firma. Osoba pracująca tam wyszukała mnie na linkedin i znając moje CV oraz aspiracje zaprosiła na "kawę". Zamiast "kawy" zebrała się cała komisja przy długim stole, która była ultraznudzona słuchaniem o moim doświadczeniu, po czym okazało się, że szukają osoby o innych kwalifikacjach (!) i wdali się w niepotrzebną dyskusję o tym jakie one powinny być, argumentując że szukają kilka zawodów u jednej osoby, ponieważ są małą firmą (w tym samym czasie pracowałam w połowę mniejszej i byłem specjalistą współpracującym z innym, jakimś cudem dało się zatrudnić 2 osoby tworzące team). Bardzo negatywne i nieprofesjonalne wrażenie, nie zaproponowano mi też nawet wody w upał, czułem się jak na przesłuchaniu. Mam nadzieję, że pracowników którzy godzą się na ich warunki traktują sympatyczniej.

Zostaw opinię o Copper.io - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copper.io