Ket Service Sp. z o.o.

Wrocław

Ket Service Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Ket Service Sp. z o.o.

ZED

LUDZIE OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA!!! Jeśli już chcesz się tam zatrudnić od razu pozycz pieniądze na powrót i miej w zanadrzu prawnika. Płacą tylko za jeden miesiąc a później już tylko wymówki, że im inwestorzy nie płacą i takie tam bzdury. Człowiek, który pracował w Kolonii wiedział , że Niemcy płacili więc gdzie jest kasa?!!!! Nie płacą za ludzi ZUS-u , nie ubezpieczają a jak się tylko upomnisz o swoją kasę to od razu dostajesz szmatę a o pieniądzach zapomnij. Pani dyrektor Monika i jej fagas Prezes nabijaja sobie kabzy i baluja po swiecie a ty marny śmieciu oddawaj zapozyczone pieniądze bo przecież musiałeś pozyczyć na wyjazd. Zanim aplikujesz dobrze się zastanów...Polska umowa na najniższą krajową a reszta niby w delegacjach, stawka na gębę i nie opodatkowana, warunki mieszkaniowe uwłaczające godności. Zero kontaktu z firmą w przypadku wypadku, radź sobie sam,

Zostaw opinię o Ket Service Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ket Service Sp. z o.o.