RETAIL SOLUTIONS SP Z O O

Opinie o RETAIL SOLUTIONS SP Z O O

szanowni Państwo. uwaga na tą spółkę - powstała na zasadzie przekrętu - wspólnik jest komorniczym dłużnikiem, zaś wspólnik z zarządu przeszedł szkolenie w Krasnodarze ? /Rosja / oraz w Czechach. Uwaga na niego.

Sparow
@80 23.07.2017 01:49

Pięknie Zbysiu to opisałeś - napisz jeszcze, że "wspólnik z zarządu" szkolony był w całej Federacji Rosyjskiej na Węgrzech, we Francji, w NIemczech, Finlandii, Norwegii, w Tajlandii i w większości miast i miasteczek RP :) Który ze wspólników jest komorniczym dłużnikem? A ten drugi, wcześniej wspomniany, to jakie szkolenia przeszedł? A może spółka ma jakieś długi? ZUS? US? Dostawcy lub pracownicy? Boli jak jednym idzie a drudzy biedę klepią, co? Wypowiedź kieruję do "Go Work" - niech wyjaśniają. Z konsomolskim pozdrowieniem, nieudaczniku!

Zostaw opinię o RETAIL SOLUTIONS SP Z O O - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RETAIL SOLUTIONS SP Z O O