Kancelaria Signi S.A.

Wrocław

Opinie o Kancelaria Signi S.A.

pozdrowienia

pracuje tam jedna chamska pani

gargamelka

Pracuję od początku, jestem bardzo zadowolona. Przejrzyste zasady, kumpelska atmosfera. Wiadomo, są wyjatki;) ale nieliczne. Kasa ok, są premie, benefity. Polecam:)

HAAAAAHHAAAA
@gargamelka 22.09.2017 16:32

Firma robi sobie autoreklamę :) Lol

zawodowiec leon
@gargamelka 22.09.2017 16:32

kumpelska atmosfera.. i tyle w temacie profesjonalizmu.. słabo.. mają ogłoszenie na specjalistę windykacji prawnej.. cokolwiek to jest ;-) podpowiem nazwa windykacja w nazwie stanowiska to nie jest dobry pomysł.. ta porada jest gratis;-)

Grenada

Ktoś słyszał co to za firma? Proszę o info dotyczące podejścia do pracownika i stylu zarządzania. I czy jest róznica miedzy starym Hoistem a signi?

Lol
@xo 19.08.2017 10:13
Od kilku miesięcy, stanowiska nie będę zdradzać bo się zdemaskuję.

No a czego się boisz?

boba
@Lol 19.08.2017 11:14
No a czego się boisz?

jak to czego? pewnie zemsty;-) ściwe ludzie i tyle ;-)

Zostaw opinię o Kancelaria Signi S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Signi S.A.