Jagart Agencja Promocyjo-Artystyczna Jarosław Glapiak

Leszno

Opinie o Jagart Agencja Promocyjo-Artystyczna Jarosław Glapiak

Prawie dałem się wkręcić

Miałem tam zacząć w charakterze handlowca ale z tego co czytam to jedna wielka ściema. I pytanie na początek czy potrzebuje pan umowe... hah

Kamila
@Prawie dałem się wkręcić 14.11.2017 15:30

Dobrze zrobiłeś, że zrezygnowałeś. Znajdziesz coś lepszego. Na pracę w Agencji Jagart szkoda czasu.

Były pracownik - niestety :(

Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Porażka :( Ale wciąż znajduje nowych naiwniaków :(

Najgorsze jest to, że jest pracodawcą, który od lat oszukuje i nic... Po prostu tak się ślizga. Jest w 100% pewien, że nic mu nie grozi. Może się po prostu wszyscy razem zbierzemy i zakończymy te oszustwa. W grupie siła :)))

były pracownik

OSZUST, opowieści jakie to wszystko super...i na tym koniec. Zakłamany facet, umowa zlecenie w nieskończoność, a prowizja to wielka bajka...

Odradzam stanowczo, dajcie sobie spokój. Głównym minusem są spore zaległości w wypłatach. O obiecanej prowizji można zapomnieć całkowicie. Kiepska firma, kiepski właściciel, chociaż mniemanie o sobie ma bardzo DUŻE :)

Odradzam pracę w tej "firmie". Oszuści !!! Zrobią wszystko, żeby nie zapłacić pracownikowi. Ciekawe kiedy Inspekcja Pracy dobierze im się do tyłka. Już czas najwyższy :)

Anka

Ludzie, tam się nie da pracować !!! Nie płacą, oszukują, kombinują. Prawa ręka szefa "obrabia mu d..." na każdym kroku, a potem udaje, że wszystko jest ok. A on biedak jest w nią zapatrzony jak w święty obrazek. Jedyne, czego można się tam dorobić, to wrzody żołądka, Ostrzegam !!!

ja

No, Jarosław i ciocia Iwonka to zgrana para. Razem ciągną firmę na dno... :) Ale co tam, niech robią co chcą, radzę tylko wszystkim trzymać się od nich daleko...

były pracownik

To, że nie warto tam pracować - to wiadomo. Ale szczególnie uważajcie na panią "prawą rękę szefa". Nie dajcie się nabrać, jest gorsza od Jarosława. Aż się dziwię, jak może codziennie w lustro patrzeć. Oszustka i kapuś.

ELvis

Oszust i krętacz , to dla niego pochlebstwa ,określenia zbyt delikatne . Takim pseudo właścicieli firm powinni pozbawiać praw do zatrudniania osób , jest to oślizgły robak ,który żeruje na innych ,gnida która trzeba tępić. Nie dajcie się wkręcać na premię - nie ma szans na jej otrzymanie . NIECH JEGO DŁUGI KTÓRE ROSNĄ WSZĘDZIE BĘDĄ KARĄ ZA WSZYSTKIE PRZEKRĘTY . PRACOWNIA ARTYSTYCZNA :-) A TO NIEZŁE artysta to z niego jest jak z kozie dupy trąba :-) ( i tu przepraszam oczywiście wszystkie kozy )

były pracownik

Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią. Nie warto, no chyba że ktoś naprawdę nie ma wyjścia...

Karolina

Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Lepiej poszukać czegoś lepszego. Wykorzystują ludzi za najniższą możliwą pensję. Obiecują premię od sprzedaży, której zazwyczaj po prostu nie ma.

były pracownik

Nie polecam nikomu współpracy. Kombinator i krętacz. Szuka naiwniaków, którzy za pół darmo będą pracować. Jeśli nie wierzycie, spróbujcie - porozmawiamy za pół roku.

ARLETA

OSTRZEGAM WSZYSTKICH! TO OSZUST FINANSOWY !

NATALIA

DNO, ZADŁUZONY-BRAK PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ, LICZNE OSZUSTWA W NAKŁADZIE WYDAWNICZYM, WSZYSTKIE MATERIAŁY O NISKIEJ JAKOŚCI, NIEDOUCZONY , NIEMAJĄCY JAKIELKOLWIEK WIEDZY NA TEMAT PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI

Ja

Nie polecam tej firmy. Pracodawca dla pracownika w dziale marketingu oferuje \\\"aż\\\" umowę o dzieło, która najpierw wystawiana jest na okres 2 tygodni, później na okres miesiąca, a później pracodawca stwierdza, że kolejna umowa stanie się niby umową o pracę.. Ogólnie takie opowiastki można włożyć między bajki...

ja

Dlaczego moja długa, obszerna wypowiedź została w całości usunięta ??? Na żądanie Pana [usunięte przez moderatora]? Prawda w oczy kole Panie Długowłosy [usunięte przez moderatora]!!!??

Nie polecam w ogóle. Właściciel robi dobre wrażenie, ale tylko z początku. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Jagart Agencja Promocyjo-Artystyczna Jarosław Glapiak - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jagart Agencja Promocyjo-Artystyczna Jarosław Glapiak