Greenfly Biuro Reklamy

Opinie o Greenfly Biuro Reklamy

Kamil

Nie polecam

dobrzeżebyłypracownik

Zdecydowanie odradzam. Negatywne opinie niestety nie są wyssane z palca. A te pozytywne to wynik marketingu szeptanego. Jeśli komuś zależy na pracy, w której nigdy nie wiadomo, kiedy będzie wypłata to właśnie ta agencja. Co najgorsze, pracujesz na etacie, a potem w Zusie okazuje się, że nie masz odprowadzanych pełnych składek. Jeden z największych krętaczy na Podkarpaciu

Takie tam

Jestem zaskoczony poziomem rozmowy rekrutacyjnej. Osoba sie nie przedstawila, rozmowa byla spozniona, juz o braku przeprosin nie wspomne, to zwykly szacunek wobec drugiego czlowieka przeciez powonien byc. O samej rozmowie nie bede pisac, poniewaz kazdy ma rozny poziom doswiadczenia I wiedzy rekrutacyjnej. Opinie wystawiam tylko z jednego powodu, obiecali sie odezwac, a sie nie odezwali. To troche swiadczy o pracodawcy.

Klientka Katarzyna

Jestem mile zaskoczona, bo zaryzykowałam, mimo kiepkich opinii. Jak dla mnie- profesjonalizm z dodatkiem własnego, specyficznego stylu w podejściu do klienta. Trudno to opisać, ale polecam spróbować, bo jestem sobą, która oczekuje naprawdę wow pod kątem obsługi i tutaj poczułam się w dobrych rękach. Efekt bardzo mi się podoba, więc w realu polecam znajomym. Co do pieniędzy- panuje tam przyjazna i swojska atmosfera, widać, że Ci ludzie się lubią, więc nie sądzę, żeby tam pracowali bez płacy? Poza tym mam kontakt z osobą, która pracuje tam już ładne parę lat , więc chyba o czymś to świadczy? Zresztą. Tyle opinii ilu ludzi. Ja szczerze polecam!

tubylec

Polecam wszystkim jako były pracownik , ambitna firma rozwijająca sie poza podkapracie , Jesli ktos lokalnie to warto!

kontrahent

jak płaca pracownikom tak jak za faktury to nie polecam!!!! nieściągalne faktury, szef albo na urlopie albo na "spotkaniu" niewiadomo gdzie

Świadomy klient

Firma pędzi do przodu, ale realia województwa niestety za nią nie nadazaja, polecam tylko świadomym przedsiębiorcom, którzy patrzą w przyszłość, a nie trzymaja się kurczowo tu i teraz

Safari

Firma cały czas się rozwija. Współpracuję z agencją od dawna i nadal mnie zaskakują. Miła obsługa, satysfakcjonujące realizacje. Jak najbardziej na plus.

były pracownik

Wszelkie opinie o kiepskiej kasie, złych warunkach itp - są wyssane z palca - jeżeli komuś nie chce się pracować, nie posiada żadnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia - to nie ma czego w Greenfly szukać. osobiście - z pkt widzenia ex pracownika - Greenfly jako pracodawcę polecam - ale tylko poważnym osobom.

narzekać łatwo każdemu, gorzej ze świadomością - drukarnia creative należy do greenfly. Zapraszamy tych świadomych klinetow ktorym rowniez zapewnimy na czas realizacje.

klient

koszmara firma, nie polecam. Nie potrafia nic zrobić na czas w dodatku nie mają swoich drukarnie tylko wszystko zlecają, łącznie z montażem i wykonaniem w firmie drukarnia creative

jango

to prawda maja terminy gdzieś, duże opóźnienia w realizacji, kpią sobie z klientów.

Witam, ja współpracowałem przez długi czas polecam konkretne wymagania za konkretne pieniądze ci co szukają pracy za darmo to pewnie komentarze wyżej. Teraz współpracuje jako klient polecam!

ted

Brak wynagrodzenia na czas i jeszcze trzeba się upominać..... szkoda zawracać sobie głowę zarówno z punktu widzenia pracownika jak i klienta. (usunięte przez administratora)

krecik

Zatrudnienie najlepiej za miskę ryżu !!! i to za dużo ! ryż musisz sam sobie kupić ! o to warunki w Greenflu.

nina

NIE POLECAM. INFORMACJE NA TEMAT WARUNKOW PRACY I ZAROBKOW OKAZUJA SIE ZUPELNIE INNE.. OCZYWISCIE GORSZE!! WYMOGI MEGA A SZACUNEK ZEROWY DO PRACOWNIKA.. JESLI CHODZI O DBAŁOŚĆ O KLIENTA TO PORAŻKA. . BYLE BY ZAMOWIL A WYKONANIE ZLECENIA W TERMINIE MAJA W D...

zbyszek

Nie polecam,

laleczka

edek z fabryki kredek :) Ja mam odwrotne skojarzenia bo w przeciwieństwie do portfolio spotkałam się w w realnym świecie na spotkaniu. Polecam duża firma fajni ludzie :) Każdy patrzy w swój własny sposób.

edek

Nie polecam myślą że są super agencją reklamową, a tak naprawdę im dużo brakuje wystarczy spojrzeć na port folio.

Zostaw opinię o Greenfly Biuro Reklamy - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenfly Biuro Reklamy