Opinie o Kbud Krzysztof Łuksza w Dziurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kbud Krzysztof Łuksza. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kbud Krzysztof Łuksza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kbud Krzysztof Łuksza w Dziurów

Beata

Jak oceniacie pracodawcę Kbud Krzysztof Łuksza? Można liczyć na jasne zasady zatrudnienia, terminowe wypłaty? Czy firma daje możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych? Napiszcie, czy warto starać się o zatrudnienie w tym miejscu.

Makdak Nowy wpis
@Beata

Warto się starać. Ja już trochę pracuję i mi wszystko się podoba. Dbają tu o pracownikach i na prawdę widać, że zależy firmie na tym, żeby pracownicy współpracowali jak najdłużej

Klient Nowy wpis
@Makdak

To niebawem przestanie Ci się podobać. Pokaż mi choć jedną firmą której szef nie podajęenumeru telefonu, nie ma z nim kontaktu. To zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wiem co mówię! Ja znam ludzi, których oszukał,znam pracowników których (usunięte przez administratora) i znam firmy które (usunięte przez administratora)

Alicja Nowy wpis

Na ogół piszecie pozytywne rzeczy na temat firmy, ale ktoś dał znać że coś nie tak z pieniędzmi od samorządów.. To prawda? Może ktoś to potwierdzić?

Kacper Nowy wpis

To prawda ze firma bardzo dba o swoich pracowników ?

Chyba jedyna firma budowlana w Polsce która ma tyle pozytywnych komentarzy. Tylko trochę dziwne że potrafią być nawet trzy wpisy jednego dnia? To się nazywa autopromocja.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kbud Krzysztof Łuksza? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
oszukany

bzdura!!!!! firma krzak, która trudni się wyłudzaniem pieniędzy od samorządów!!!! zanim zawrzecie umowę zróbcie wywiad bo inaczej prawnicy k-budu wywiozą was na taczkach!!!!!!

oszukany

kolorado :D

Świetnie mi się u pracuje w tej firmie

Niko

Pracuję i sobie chwalę. Fajna praca, a warunki mnie satysfakcjonują. Nie ma opóźnień w wypłatach, godziny pracy ok.

Robert

Dobra, polska firma. Nie ma co narzekać, bo jest ok. Kasa na czas, warunki pracy dobre - bezpiecznie, atmosfera też ok. Polecam

Nie mogę powiedzieć złego słowa, bo praca naprawdę w porządku. Ciekawe projekty. Budowlanka to ciężki kawałek chleba, ale akurat do tego zdążyłem się przyzwyczaić przez te lata jak pracuję. KBud to dobry pracodawca!

Dawid

Praca jest ok. Bezpiecznie i stabilnie pod względem finansowym. Nie ma opóźnień w wypłatach.

JJ

Współpracujemy z nimi już dłuższy czas w zakresie pokryć dachowych. Nie ma żadnych zastrzeżeń, bo faktury regulują w terminie. Dobry kontakt

Domino

Ogólnie ok. Sporo roboty, ale taka branża. Nie ma sielanki i zleceń sporo.

Koboson

Zdecydowanie znają się na rzeczy, a ekipa jest zgrana. Nie ma dezorganizacji po przybyciu na miejsce pracy, zadania są rozdzielone i widać zaangażowanie pracowników

Damien

Najbardziej w tej firmie podoba mi się to, że zajmują się wszystkim od początku do końca. Z projektem włącznie. Jestem człowiekiem, który naprawdę nie ma czasu i talentu do koordynowania wielu podwykonawców, a tutaj nie miałem takiego problemu. Także polecam wszystkim zabieganym.

R.K

Ja pracuję w biurze Kbudu i muszę powiedzieć, że mam dużo zadań oraz spraw do ogarnięcia. Zdecydowanie trzeba posiadać trochę (a nawet dużo) wiedzy specjalistycznej ponieważ do moich zadań należy również przygotowywanie ofert, wycen, raportów. Nie ma czasu na leżenie i picie kawy, ale dzięki temu czas w pracy szybko mija. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to moim zdaniem jakaś podwyżka by nie zaszkodziła, ale gwoli ścisłości narzekać też nie mogę ;)

Kamil

Witam, ogólnie bardzo dobrze wspominam pracę w firmie. Dobrze współpracowało mi się z resztą pracowników, tworzyliśmy naprawdę fajny zespół. Wypłaty dobre i w terminie.

Stanisław

Jako podwykonawca współpracę z tą firmą oceniam bardzo dobrze. Nie było żadnych problemów z nimi.

m.l.

Firma bardzo dokładna.

Karol

Współpraca z nimi to sama przyjemność.

Zostaw merytoryczną opinię o Kbud Krzysztof Łuksza - Dziurów

Kbud Krzysztof Łuksza