Kbud Krzysztof Łuksza

Dziurów

Opinie o Kbud Krzysztof Łuksza

kolorado :D

Świetnie mi się u pracuje w tej firmie

haku

Sprawdzeni, więc moge polecic.

Niko

Pracuję i sobie chwalę. Fajna praca, a warunki mnie satysfakcjonują. Nie ma opóźnień w wypłatach, godziny pracy ok.

Robert

Dobra, polska firma. Nie ma co narzekać, bo jest ok. Kasa na czas, warunki pracy dobre - bezpiecznie, atmosfera też ok. Polecam

Marek

Nie mogę powiedzieć złego słowa, bo praca naprawdę w porządku. Ciekawe projekty. Budowlanka to ciężki kawałek chleba, ale akurat do tego zdążyłem się przyzwyczaić przez te lata jak pracuję. KBud to dobry pracodawca!

Dawid

Praca jest ok. Bezpiecznie i stabilnie pod względem finansowym. Nie ma opóźnień w wypłatach.

JJ

Współpracujemy z nimi już dłuższy czas w zakresie pokryć dachowych. Nie ma żadnych zastrzeżeń, bo faktury regulują w terminie. Dobry kontakt

Domino

Ogólnie ok. Sporo roboty, ale taka branża. Nie ma sielanki i zleceń sporo.

Koboson

Zdecydowanie znają się na rzeczy, a ekipa jest zgrana. Nie ma dezorganizacji po przybyciu na miejsce pracy, zadania są rozdzielone i widać zaangażowanie pracowników

Damien

Najbardziej w tej firmie podoba mi się to, że zajmują się wszystkim od początku do końca. Z projektem włącznie. Jestem człowiekiem, który naprawdę nie ma czasu i talentu do koordynowania wielu podwykonawców, a tutaj nie miałem takiego problemu. Także polecam wszystkim zabieganym.

R.K

Ja pracuję w biurze Kbudu i muszę powiedzieć, że mam dużo zadań oraz spraw do ogarnięcia. Zdecydowanie trzeba posiadać trochę (a nawet dużo) wiedzy specjalistycznej ponieważ do moich zadań należy również przygotowywanie ofert, wycen, raportów. Nie ma czasu na leżenie i picie kawy, ale dzięki temu czas w pracy szybko mija. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to moim zdaniem jakaś podwyżka by nie zaszkodziła, ale gwoli ścisłości narzekać też nie mogę ;)

Kamil

Witam, ogólnie bardzo dobrze wspominam pracę w firmie. Dobrze współpracowało mi się z resztą pracowników, tworzyliśmy naprawdę fajny zespół. Wypłaty dobre i w terminie.

Stanisław

Jako podwykonawca współpracę z tą firmą oceniam bardzo dobrze. Nie było żadnych problemów z nimi.

m.l.

Firma bardzo dokładna.

Karol

Współpraca z nimi to sama przyjemność.

Gość

Z firmą Pana Krzysztofa współpracowałem już kilka razy i nigdy nie było jakichś niejasności czy problemów.

xyz

Bardzo dobrze współpracowała nam się z firmą KBUD. Budowali dla nas magazyn i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich podejścia do Klienta i profesjonalizmu.

mmmmm

Współpracę z firmą Pana Krzysztofa oceniam bardzo dobrze. Miło nam się razem pracowało, nie było żadnych problemów, niedomówień czy sporów.

Ireneusz

Firma wykonuje zlecenie na najwyższym poziomie i to bardzo solidnie. Polecam.

Grzegorz

Wykonywałem prace dla tej firmy. Warunki były w miarę dobre, pieniądze otrzymałem kilka dni po ustalonym wcześniej terminie, ale jak dla mnie było to do przyjęcia. Kilka dni spóźnienia to dla mnie żadne spóźnienie. Ogólnie jestem zadowolony.

podwykonawca

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą?

Zostaw opinię o Kbud Krzysztof Łuksza - Dziurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kbud Krzysztof Łuksza