Opinie o G4 Geodezja w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy G4 Geodezja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie G4 Geodezja o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4 Geodezja w Kraków

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w G4 Geodezja?

HMC Nowy wpis

Firma nierzetelna zleca wykananie pracy i nie płaci za wykonaną pracę. Przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tymi ludźmi.

Porażkowa firma byle szybciej byle jak. Byle odhaczyć na liście kolejnego komu nie zapłacono faktury. Przestrzegam wszystkich nie ma sensu nic robić dla G0

Damian Markiewicz

Dzień Dobry, Proszę o kontakt i konkretne przedstawienie problemu, a nie pisanie anonimowych i nieprawdziwych opinii o firmie. Jeżeli rzeczywiście nie dotrzymaliśmy jakiejś płatności, a praca została wykonana to rozwiążemy problem. Mój adres e-mail: damian.markiewicz@g4geodezja.pl Pozdrawiam Damian Markiewicz

@Damian Markiewicz

Doskonale wiesz komu nie zapłaciłeś za prace nie chce mi się z tobą nawet rozmawiać jesteś poniżej dna tak jak całe g0

Kacper Nowy wpis

A można zrezygnować z nadgodzin czy nie ma takiej opcji?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w G4 Geodezja spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie G4 Geodezja? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Damian Markiewicz

Dzień Dobry, W G4 Geodezja obydwie formy rozliczenia nadgodzin są dostępne po ustaleniu z przełożonym. Pozdrawiam Damian Markiewicz

Karol

Jeśli praca została źle wykonana to słusznie, że firma nie płaci. Nauczmy się robić dobrze a ogólnie to dobrze się tu pracuje więc polecam.

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w G4 Geodezja. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Pomoc

Umowy śmieciowe. Najniża krajowa i druga umowa zlecenie wyrównująca do założonej kwoty. Jeżeli chodzi o warunki pracy, pomieszczenia, wyposażenie to nie można powiedzieć złego słowa. Każdy z pracowników ma swoje miejsce pracy (przestrzenne),pomieszczenia są klimatyzowane, firma zapewnia kawę, herbatę (do oporu :)).

Geodeta
@Pomoc

Jakie kwoty na rękę w biurze i terenie?

geoosnowa

Geodezja Warsawa może być potrzebna na etapie projektowania i podczas całej budowy obiektu. Specjaliści Geo-Osnowa wykonują pełną listę działań związanych z pomiarami topograficznymi, badaniami geodezyjnymi, określaniem granic terenu i geodezyjnym wsparciem budowy (geodezji). Dowiedz się więcej https://geo-osnowa.pl/geodezja-warszawa.

Bolo

Utrzymać się w dobrej firmie nie jest łatwo więc jak komuś nie udała się praca w firmie to obrzuca bzdurami!!!

@Bolo

G zero to "dobra firma"? jakiś chyba żart , to najgorszy dyskont geodezyjny w Krakowie

JESTEM NA NIE

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda. Nie liczy się nic prócz kasa dla "GÓRY". Nadgodziny za śmieszne pieniądze. O wszystko trzeba się upominać. Nieterminowe wypłaty i jeszcze dwie śmieciowe umowy. Kolejni pracownicy opuszczają firmę a "GÓRA" nie wyciąga z tego konsekwencji. Bardzo duże roboty i niewyobrażalnie krótkie terminy. Rzetelni pracownicy nie są doceniani. Spychologia po całości, byleby nie mieć końcowego udziału w pracach. Jeden plus pracy w tej firmie: człowiek dostaje niesamowitą szkołę życia i staje się dojrzalszy zawodowo.

Ciecierka

Witam, Bardzo cenie te firme za mozliwosc wykonywanie waznych robot. Duzo sie w niej nauczylam i napewno nie zmienie jej na inna.

Beznadziejna firma !!!!!!!!!!!!!!!!!!

goed

Chyba G zero ma problem ze znalezieniem pracowników skoro zaczeła trolowac, próbując pisać o sobie pozytywne opinie

Posnania

Jak tak się to czyta, to zastanawiam się czy w tej samej firmie pracowałem. Zacznę od sprzętu. Przedpotopowy? Na pewno nie tachimetry. Może nie najwyższej klasy na czasy obecne, ale na konkretnym poziomie. Brak podwyżek? Widać osoba może najzwyczajniej w świecie nie zasłużyła? W moim przypadku niecałe dwa lata pracy, w tym czasie podwyżka plus umowa o pracę (tą odpowiedzią wyjaśniłem przy okazji podpunkt "umowy śmieciowe"). Brak wypłat za nadgodziny? Co do grosza otrzymane :) Pozdrawiam zespół!

G4 Geodezja

Firmę G4 Geodezja wspominam dobrze, pracownicy tworzą zespół z którym fajnie się współpracuje. Firma niewątpliwie bierze udział w dużych i ciekawych projektach, dzięki czemu można zdobyć wartościowe doświadczenie.

Jak najdalej od tej firmy

NIE POLECAM!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!! Niskie zarobki, wykorzysttwabie pracownika!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o G4 Geodezja - Kraków

• Jak się pracuje w G4 Geodezja?

Zobacz opinie na temat firmy G4 Geodezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G4 Geodezja?

• Cienista 2
    31-831 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042