Millenium Drukarnia

Dębica

Opinie o Millenium Drukarnia

DZINDOL

Mam nadzieję że znalazłeś lepszą prace!!! pzdr

Kris

Super Firma Pracuje tu juz 6 lat jestem bardzo zadowolony Polacam każdemu ????

grafik dtp

Czesc Robert pracujesz tam ??

Mario

Faktycznie, teraz też szukają :D

Robert

Super firma. Co 3 miesiące widze ogloszenia, ze firma szuka grafika. Radzio z Mateuszkiem dadza rade kazdemu :p

Ponczek

Ja jestem bardzo zadowolony pracuje juz 3 lata z kasą coraz lepiej

Max

E tam gadanie zostają najlepsi i zarobią kasiore a widać że właściciel super facet firme extra rozkręcił i płaci coraz lepiej

były pracownik

Poczekaj jak dłużej popracujesz to zmienisz zdanie ja pracowałem w tej firmie ponad 6 lat i szkoda gadac. Ciagła presja a za pomyłki płacą pracownicy,pracuje się na gównianym papierze lepsze w WC są. Chaos w zarządaniu i terminy na wczoraj.

Krzysiek

Jestem nowym pracownikiem uwazam ze praca tutaj wymaga doswiadczenia w branzy i narazie sie ucze ale super fajny wlasciciel i na start kasa niezla polecam firme jak najbardziej

waldek

Super Firma Polecam

marek Dr

Praca w tej firmie jest super pracuje tam juz 11 lat i nienarzekam

on

pracują tam ciekawi i mili ludzie. zarobki? 2700 można wziać za 300 godzin o ile nie jest sie dziewczyna (dziewczyny pracują za 5 zł. za większość pomyłek płacą pracownicy. jeśli podpadniesz to z ogromną satysfakcją prezes przygarnie twoją wypłate. pracodawca nie płaci pełnych stawek zus czyli minimalna krajowa a reszte pod stołem. drukarnia śmiga 24/7 ale zadnych dodatków do nadgodzin (w weekendy +1zł niektórzy mają) na start mozna wycisnąć 8zł netto (faceci). zarządzanie leży bo rządzą kierownik z prezesem na zmiane co powoduje tylko większy haos. pracuje sie często na kiepskich materiałach, najgorszy papier, częstko poreklamacyjny kupowany za grosze a potem wymagają cudów od produktu końcowego. nie ma czasu na prawidłowe serwisowanie maszyn, cały czas poganiają. praca pod dużą presją czasu i kierownictwa.

Zostaw opinię o Millenium Drukarnia - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millenium Drukarnia