Millenium Drukarnia

Dębica

Millenium Drukarnia
2 21

Opinie o Millenium Drukarnia

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Elżbieta

Ostatnio kilka osób pozostawiło lapidarne komunikaty o firmie jako dobrym pracodawcy. Zawsze konsekwencją takich rekomendacji jest wzrost zainteresowania firmą przez osoby szukające sobie miejsca na rynku pracy. Ale jednocześnie ciekawość każe im dopytywać jak autorzy tych opinii rozumieją sugerowaną przez siebie atrakcyjność omawianego pracodawcy. Zatem wszystkich piszących dobrze o Millenium Drukarnia prosiłbym o dodanie uzasadnień swoich opinii.

Arek

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Brat arka
@Drukarnia Millenium 21.06.2018 13:45

A jeśli nie jest taka miła? To co że zmarnowany czasem?

Iza

GOWORK.PL jak sie ma u Was stosowanie do klauzuli RODO ???

Drukarnia Millenium

Witam. Pragnę zdementować nieprawdziwe informacje na temat Drukarni Millenium. Nic nie jest zgodne z rzeczywistością, a w szczególności płace naszych pracowników. Zapraszam do kontaktu osobę, której osąd godzi w nasze dobre imię, aby przedyskutować tą kwestię. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelką dyskusję. Jednocześnie informuję, iż ujawnianie danych osobowych bez zgody właściciela jest niezgodne z Ustawą i grozi konsekwencjami prawnymi.

Cezary

Przy braku pracowników na rynku może firma zdecyduje się podnieć płace?

Intro

Bardzo dobra firma polecam firme ale moglby prezes płacić lepiej

Elżbieta

@Gogus Twój wpis zawiera wyłącznie wulgaryzmy oraz obraża inne osoby. Takie wpisy są niezgodne z regulaminem forum i nie będą tolerowane. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, proszę wyraź ją w uargumentowany i zgodny z regulaminem sposób. Czy możesz napisać jak długo pracujesz już w firmie Millenium Drukarnia?

Posiadacie jakieś informacje związane z Millenium Drukarnia? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Iza

Dobra firma to i praca jest dobra. Szkoda, że nikt nie napisze kilku wskazówek dla nowych chętnych.

DZINDOL

Mam nadzieję że znalazłeś lepszą prace!!! pzdr

Kris

Super Firma Pracuje tu juz 6 lat jestem bardzo zadowolony Polacam każdemu ????

grafik dtp

Czesc Robert pracujesz tam ??

Mario

Faktycznie, teraz też szukają :D

Robert

Super firma. Co 3 miesiące widze ogloszenia, ze firma szuka grafika. Radzio z Mateuszkiem dadza rade kazdemu :p

Ponczek

Ja jestem bardzo zadowolony pracuje juz 3 lata z kasą coraz lepiej

Max

E tam gadanie zostają najlepsi i zarobią kasiore a widać że właściciel super facet firme extra rozkręcił i płaci coraz lepiej

były pracownik

Poczekaj jak dłużej popracujesz to zmienisz zdanie ja pracowałem w tej firmie ponad 6 lat i szkoda gadac. Ciagła presja a za pomyłki płacą pracownicy,pracuje się na gównianym papierze lepsze w WC są. Chaos w zarządaniu i terminy na wczoraj.

Krzysiek

Jestem nowym pracownikiem uwazam ze praca tutaj wymaga doswiadczenia w branzy i narazie sie ucze ale super fajny wlasciciel i na start kasa niezla polecam firme jak najbardziej

waldek

Super Firma Polecam

marek Dr

Praca w tej firmie jest super pracuje tam juz 11 lat i nienarzekam

Zostaw opinię o Millenium Drukarnia - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millenium Drukarnia