Drepol Michał Maj

Bydgoszcz

Opinie o Drepol Michał Maj

Krzychu 80

Firma montowała u nas podłogi i Drzwi, wszystko przeszło bez problemów i jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy, trochę nas dziwią te negatywne wpisy ale z tego co wiemy firma też się posiłkuje się podwykonawcami i to oni psują opinię, w każdym razie u nas wszystko w porządku z montażem

oszukani

jak najdalej od tej firmy ...klelili u mnie deske berlinecko poprostu skandal jest tak brudna od kleju ze nie mozna na nio patrzec chce mi sie poprostu plakac ...A wlasciciel firmy na to poprostu klamie ..nie odbiera telefonu i oszukuje jak zyje z takim oszustem sie nie spotkalam..zdecydowanie nie polecam////

Kimas2007

Ta firma to jeden wielki koszmar. Koleś umawia się na termin wykonani prac i go nie dotrzymuje. Potem oczywiście nie odbiera telefonu. U mnie do montażu ostatecznie doszło (kilka dni opóźnienia to dla Pana Maja żaden problem). Sama jakość wykonania montażu też pozostawia wiele do życzenia. Pobrudzone ściany, krzywo docięte listwy ...itp. Co ciekawe Panowie montażyści na moje uwagi i prośbę o poprawienie docięcia listew po prostu sobie uciekli z mieszkania bo już szef im kazał jechać na inną inwestycję . Jedna wielka kpina. Nie polecam zdecydowanie

kolejny oszukany

drodzy panstwo niestety eszystkie negatywne wpisy to prawda ,,,klelili u mnie parkiet poprostu dramat a na dodatek po miesiocu wszystko sie odkleja ..oczywiscie bede wszystko reklamowal ale nie polecam zdecydowanie tej firmy.

Rafo

Te trzy ostatnie wpisy zrobił klient po złości, a szef o tym nic nie wie, jak tylko zaczęliśmy robić listwy to malarz mówił, że mamy uważać, bo klient jest nawiedzony i prawie by do bójki doszło także i tacy bywają klienci i tyle

oszukany

fatalna firma to malo powiedziane....robili u mnie wykladziny i sokoly z wykladziny ,,,moim zdaniem ci ludzie nie wiedzo co robio zostawili takie szpary ze nie wiadomo co z tym zrobic ..w komforcie sie dowiedzialem ze prawdopodobnie bedo konczyc z nimi wspolprace..zreszto o czym tu mowic wystarczy popatrzec kto tam pracuje sam odpad...jak najdalej od tej firmy zdecydowanie nie polecam,,,

Monix

Fatalna firma ! Zakladali u mnie deske barlinecka na podlogę w nowym mieszkaniu, deski przycieli mi w odleglosci 2 cm od sciany gdzie szerokosc listwy to 1,5 cm, wiec mam dziure w podlodze, wlasciciel na to, ze mam sobie klejem wypelnic luke, ze robie wielkie halo o kilka millimetrow. Potem nie odbieral przez 2 tygodnie telefonòw, listwy przypodlogowe pocial krzywo bo nie maja odpowiedniego sprzetu. Dopiero po interwencji castoramy poprawil, ale 2-3 tygodnie opòznienia w pracach kolejnych fachowcow. Nie polecam.

Klient

Firmę omijać szerokim łukiem!!! Większość komentarzy pozytywnych to wpisy samego wlaściciela - nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Wystarczy porozmawiać z pracownikami tej firmy, którzy na temat swojego szefa nie szczędzą negatywnych uwag. Brak terminowości, jakiegokolwiek profesjonalizmu i notoryczne kłamstwa właścicela w połączeniu z chamskim zachowaniem w stosunku do klienta wołają o pomstę do nieba! Zdecydowanie nie polecam

klient 17

jak się nie chce pracować to maszyna ze złota będzie zła, robili u mnie podłogi I drzwi I zastrzeżeń nie mam, a jak się robić nie chce to 40 zł za godz będzie mało i jeszcze głupoty wypisać trzeba, niektórych ludzi już naprawdę porypało, pozdrawiam

gregory22

pracownik---poprostu zenada nie ma czym robic a wiec jaki sprzet tak wykonana praca wszystko w temacie no i oczywiscie nikt nic nie wie czeski film brak komunikacji ,,,a jezeli chodzi o kase to zawsze na czas i tyle....

Pracownik09

Witam firma zatrudnia na umowy o dzieło 8zl na rękę robimy po 10 godzin .Jaka praca taka płaca i tyle w temacie tej firmy

klient i pracownik

W firmie jestem kilka lat, uslugi wykonujemy wzorowo i bez żadnych reklamacji, a co do płatności to są zawsze terminowo, gdyby tak nie było to firmie bym nie był tak długo, a powyższą opinię z pewnością napisała osoba złośliwie, z zazdrości może, bo i pracowników pozdrawia i w ogóle,

Kolejny oszukany

Brak słów na tema tej firmy po montażu paneli -ściany mam do malowania taki mają sprzęt a z tego co mi montażysta powiedzial to mają umowe z Castoramą i komfortem więc chyba tam sie udam po zwrot kasy za farbę.

pracownik 03

Witam, o firmie nie mogę powiedzieć nic złego, wypłaty są terminowo, usługi jakościowo i terminowo bardzo dobrze, a co do osób co piszą negatywnie to niech się do pracy wezmą uczciwej, a nie głupoty z nudów wypisują, pozdrawiam

Te_ka_ne

Ta "firma" to jakaś jedna wielka pomyłka, "szef" oszust i kłamca. Podejmują się prac o których nie mają bladego pojęcia, a następnie wszelkimi możliwymi sposobami próbują się wykpić i uniknąć odpowiedzialności. Temat rzeka.. NIE POLECAM!!!!!

klient

Firma godna polecenia, robili u mnie drzwi i podłogi, Wszystko jakościowo super do tego punktualnie, na prawdę polecam, bo widać, że siedzą w tym fachu dobrych kilka lat, pozdrawiam

oszukany

Witam co do tej firmy to chyba sobie jaja gość robi. Nie jestem zadowolony z usług firmy i nie polecam. Na stronie internetowej ma napisane, że montażami zajmuje się już kilkanaście lat. Dziwne bo firma jest zarejestrowana od 2008 roku więc gdzie tu kilkanaście lat??. Poza tym gość ma 27 lat więc zaczął montować jak miał 10 lat?? LUDZIE CZYTAJĄCY OPINIE O FIRMACH: INTERNET WSZYSTKO WAM POWIE WYSTARCZY TROCHĘ POSZUKAĆ.

Pracownik 2, w firmie jestem kilka lat, uslugi wykonujemy wzorowo i bez żadnych reklamacji, a co do płatności to są zawsze terminowo, gdyby tak nie było to firmie bym nie był tak długo, a powyższą opinię z pewnością napisała osoba złośliwie, z zazdrości może, bo i pracowników pozdrawia i w ogóle,

tej firmi brakuje kompletnej profesjonalnosci, brak plac, nie terminowa, jednym slowem zlodziej pozdrawiam wszystkich pracujacych tam oraz wszystkich ktorzy chca korzystac z uslug tej firmy

Zostaw opinię o Drepol Michał Maj - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drepol Michał Maj