Opinie o Radmix Radosław Zieliński w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Radmix Radosław Zieliński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Radmix Radosław Zieliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radmix Radosław Zieliński w Białystok

Żuko Nowy wpis

Ogłoszenie o pracę znalazłem w internecie. Zadzwoniłem. Odebrał jakiś młody niemiły szczyl. Na moją prośbę o podanie warunków pracy, pensje itp odpowiedział, że on teraz nie ma czasu i żebym sobie zadzwonił jutro albo po jutrze. Poprosiłem o kontakt z właścicielem, na co odpowiedzial że to on jest tutaj dyrektorem, a właścicel nie ma nic do gadania i że nie poda mi kontaktu do niego. W dodatku zachowywał sie niemiło i wulgarnie. Dopiero przed chwilą znalazłem opinie w internecie i z większościa się zgadzam co do pracy w tej chorej firmie. Jeszcze czegoś takiego nie wiedziałem. NIE POLECAM !

Łysy Nowy wpis

Witam polecam tą firmę. Pracuję około miesiąca na dziendobry dostajesz dwu letnie auto. Szefostwo drze ryja codziennie, ale trzeba miec to w (usunięte przez administratora) Ogień na tłoki, bez tego ani rusz. Na przetrwanie firma dobra kariery tu nie zrobisz.

@Łysy

szef drze sie 0 szacunku nie przyjemna atmostera a lyst to (usunięte przez administratora)

Marek Nowy wpis

@łysy w sensie każdy samochód dostaje?

Tacik

@Maniek To jest forum pracownicze więc takie wpisy nie powinny się tu znaleźć.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radmix Radosław Zieliński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Maniek

Wczoraj umieścili oferte pracy wiec zadzowniłem pod podany nr. zeby popytac o szczegóły. Człowiek z którym rozmawiałem był bardzo niemiły. Nie chciał nic powiedzieć na temat pracy i nalegał zebym przyjechał na zwirownie (25km od domu). Od razu stwiedził że słaby ze mnie kierowca skoro boje sie jechac tyle km. Nie znam goscia ale skoro ma takie podejscie do rekrutacji (kto przyjedzie to jest "dobrym kierowcą") to ja nie chcę tam pracowac. Niestety nie wiem z kim rozmawiałem nie przedstawił sie i nic na temat pracy też sie nie dowiedziałem ;D

Czy firma potrzebuje pracowników?

Ano
@Zainteresowany

Przyjmą każdego kto chce pracować.

Czerwony magnez

Nie polecam. Troszkę się zmienił szacunek do kierowców bo jest ich brak. Za to synek okrada ojca jak się patrzy a w szczególności z paliwa, dziwne że drugi burek tego nie wywąchał jeszcze...... Jak ktoś chce się nauczyć jeździć​ to śmiało przyjmują jak leci. Pozdrawiam czerwonego.

daf XF
@Czerwony magnez

Tam za 15,zl na/ godz. nie warto jezdzic do roboty !!!!

Marian

Pracowałem tu kilka miesięcy. ODRADZAM KOMUKOLWIEK ! Szef porąbany, wymagajacy, klnie jak szefc, traktuje ludzi jak PSY. Cokolwiek się coś stanie od razu twoja wina. Kasa płacona na czas lecz zazwyczaj nie tyle na ile sie umawialismy, srednio 20-30 % mniej. Tłumaczenie że to koszta "amortyzacji" stanowiska pracy. Synek Bartuś: cham jakich mało, stoi zawsze za plecami tatusia i klnie jeszcze bardziej niż on. Dla niego jesteś śmieciem do kwadratu: coś sie nie podoba ? WYPIER..... znajdzie sie nastepny idiota na twoje stanowisko za grosze ! Synek numer dwa: wjeżdża swoim rajdowym Seicento na plac niczym Pan Żwirowni tatusia, Łysy, gruby, pupilek swego starego ! Łańcuch, ruganie, 0 szacunku tylko cały czas poganianie i straszenie, że Tutuś nie zapłaci. Podsumowując, wspaniała rodzinka dająca szansę i rozwój oraz doświadczenie, lecz tylko w straszeniu, gardzeniu i traktowaniu jak PSA ! Polecam wszystkim, którzy jeszcze tam nie pracowali. Warto sie przekonać co to za typy !

Kazik czerwony jak magnez

Brud smród i oszołomy

Kamil

Ta firma to porażka. Właściciel z synkami robią co chcą, myślą że im wszystko wolno nie szanują pracowników. Jak nie mają roboty to siedzisz w domu i czekasz na telefon. Samochody to trupy a jak coś się zepsuje to oczywiście wina jest kierowcy. Jak chcesz pracować to kup sobie magnes. Pieniądze są na czas i to jest chyba jedna rzecz dla której jeszcze ktoś tam pracuje. Chociaż zarobki są nie duże. Nie polecam a nawet odradzam tyrania na nich.

XXX

Poraszka chyba burki sie dorwały do komputera

Krzysiek

Co za kurwa żal pousuwali wszystki opinie na swój temat... Firma Porażka,... ma ogromny problem ze znalezieniem kierowców, znana w okolicy... Jedyna pozytywna rzecz to że pieniązki na czas! szkoda czasu! NIEPOLECAM

chce jezdzic zestawem

masz jakiś pomysł gdzie złożyć cv do jakiej firmy okolice Białegostoku Czarnej czy Sokółki> praca na patelniach by mi pasiła codziennie w domu. Pozdrawiam driver-ów

K.

Wszystko co jest napisane u góry sama, cała PRAWDA.... Nikomu nie polecam ...

chce jezdzic zestawem

witam Panów. posiadam prawko C+E kwalifikacje i kartę kierowcy ale nie mam doświadczenia na zestawach jedynie 2 lata na busie cały kraj. Chciałbym się do was przyjąć żeby zdobyć doświadczenie na dużym. Panowie czy jest szansa żeby przyjął mnie wasz szafo i jak jest u was z praca czy warto złożyć CV i jak z zarobkami od km kursu czy jakoś na dniówki płacone? PS. jaka dzienna trasę macie do zrobienia często spotykam was na dk 19. Pozdrawiam być może przyszły kierowca

xxx

Skoro tak piszesz ze firma jest bardzo dobra to powiedz czemu tak czesto sie zmieniaja kierowcy? Odnosnie kasy to nie mozna zlego slowa powiedziec na ten temat, ale na temat traktowania pracownika przez pracodawce to beznadzieja. Tym bardziej jak kilka osob probuje rzadzic to nigdy nie bedzie dobrze w firmie ,chodzi o pracownika.A ilu kierowcow pracuje tam kilka lat. Wystarczy spojrzec na bilans kierowcow,ktorzy przepracowali w tej firmie ,o czyms to swiadczy.

xxxx

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Firma bardzo dobra ,jak ktoś normalnie pracuje to jest doceniany przez szefa. Wypłaty są dawane przed czasem nikt nie musi się upominać o pieniądze, nawet jak potrzebujesz to dostaniesz zaliczkę w ciągu miesiąca, w poprzednich firmach gdzie pracowałem to na kasę trzeba było czekać tygodniami. Choc nikt z nami nie pracuje po WORDZIE to przemawia za tobą zazdrość ze zostali młodsi a ty "stary"kierowca tylko pracowałeś rok. A może nie jesteś taki dobry. Czasami młodszy jest lepszy od starego , a po zwolnieniu tylko jest wola zemsty o straconą pracę bo się nie ma drugiej. A dlaczego jak było tak źle to się sam nie zwolniłeś, a czekałeś aż ciebie wyrzucą. Poza tym sam napisał ze w tej firmir można zdobyć doświadczenie Wiec nie jest chyba tak jak piszesz

xxxx

Zostaw merytoryczną opinię o Radmix Radosław Zieliński - Białystok

• Jak się pracuje w Radmix Radosław Zieliński?

Zobacz opinie na temat firmy Radmix Radosław Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radmix Radosław Zieliński?

Radmix Radosław Zieliński