Opinie o Murtynk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Mierzejewski w Rozprza

counter
1 3 13 5 1
Kamil Nowy wpis

Znalazłem informacje, że firma została usunięta z bazy danych. Wiecie coś na ten temat?

Xxx

Niesłowni. Brak profesjonalnego podejścia do klienta! Zdecydowanie nie polecam

zori Nowy wpis
@Xxx

popieram, za swoją spapraną pracę reklamacji nie przyjmują

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Murtynk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Mierzejewski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

mały Nowy wpis

NIE POLECAM. ta cała firma to jakaś kpina. Wielkie rozczarowanie, słabe i nieestetyczne wykonanie, bałagan, nie szanują materiałów. Pracownicy niedopilnowani. Właściciel nieobecny, niesłowny, robota niedopilnowana., a do tego drogo!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zawiedziony@....

firma kiepska, nieprofesjonalna, nierzetelna, trudno doprosić się poprawek, jakaś zbieranina przypadkowych osób, zaczynają późno, długo siedzą, mało pracują, wcześnie kończą a zwłaszcza kiedy właściciel nie widzi, wszędzie zostawiają bałagan. to krętacze, trzeba wszystkiego pilnować, bo właściciel pilnuje tylko kasy i swojego wyra, wstyd za takie partactwo, więcej ich nie wezmę, zdecydowanie nie polecam!!!

anty

Nieporozumieniem to jest ta firmy banda oszustów i krętaczy przez nich jestem ok.10000 zł. w plecy a własciciel leje na wszystko byleby kasa się zgadzala zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej pseudo firmy LUDZIE TRZYMAJCIE SIE OD NICH Z DALEKA nie pozdrawiam pana G.

Szlachcianka

Miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy już 2 razy, i naprawdę świetnie się spisała. Pracownicy są zawsze uśmiechnięci. Wszystko jest zrobione perfekcyjnie nie mam żadnych uwag. Negatywne komentarze to na pewno wynik nie porozumienia. Pozdrawiam wszystkich pracowników i pracodawce, życzę dużo sukcesów w firmie. :))))

Bobi

Polecam firme,, murtynk'' poniewaz ekipa jest pracowita, sumienna, przyjemna,z poczuciem humoru. Ja osobiscie jestem zadowolny z firmy. Polecam osobiscie ekipe z T4. POLECAM!!! :D

Wiki Wilkowyje

Najlepsza firma pod słońce nie ma takiej firmy w powiecie łódzkim :D Polecam ich na przyszłość. Szczególnie brygadę z T4 !!!!

...

A ja polecam:)

zord

Odradzam ich również do wykończeniówki.

lupo

Brak poszanowania czyjejś własności, kiepska jakość wykonania. Ile razy zwracasz uwagę a oni i tak swoje!!! Drugi raz ich na pewno nie wezmę!

Zostaw merytoryczną opinię o Murtynk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Mierzejewski - Rozprza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.