Opinie o Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła w Poznań

klient Nowy wpis

Witam w obecnej chwili korona wirusa to komedia i za zarazem poważna sprawa dla takiej firmy kierowcy podjechali z kontenerem brak środków antybakteryjnych brak jakiekolwiek masek itp komedia dziękuję takim firmą oby nigdy to mnie spotkało

Grażyna Nowy wpis
@klient

Czy teraz firma funkcjonuje pomimo pandemi, czy chociaż kierowcy zostali zaopatrzeni w niezbędne środki bezpieczeństwa?

Adam Nowy wpis
@Grażyna

Każdy kierowca na początku pandemii został wyposażony w maseczki i środki dezynfekujące. Środki dezynfekujące oraz maseczki są ogólnodostępne i na bierząco uzupełniane. Nie mamy z tym żadnego problemu.

Adam Nowy wpis
@klient

kierowcy posiadają środki dezynfekujące oraz maseczki

jery

WYZYSKIWACZE IMBECYLE PATOLOGIA JAK NAJDALEJ!!!!!!!!!

Jankes1985

Jak stawka jako kierowca kat b?

Grażyna
@Jankes1985

Dobre pytanie - też chciałabym to wiedzieć. Ostatnio niewiele osób się tu udziela, więc mam pewne obawy co do tego, czy ktoś zechce nam odpowiedzieć. Pracowałeś już kiedykolwiek jako Kierowca czy praca w Eko-Tom byłaby Twoją pierwszą w tym charakterze?

Stefan

Może ktoś mi podpowie czy szukają kogoś do pracy?

....
@Stefan

Cały czas kierowców szukają...

Sebiastian
@Stefan

Daj sobie chłopie spokój owszem zarobisz bo Tomek ci zapłaci i to co tydzień w piątek masz kasę do ręki ale jakim kosztem.Tomek to mały zakompleksiony mściwy nastawiony tylko na to żeby kierowcę wydoić do końcaBedziesz tam pracował po 12 godzin w stresie i pośpiechu Fabian i gruby i te wredne baby z biura tez ci życia nie ułatwia,tam nawet Ukraińcy nie chcą jeździć owszem lepiej niż w zakupie ale w sumie to samo co druga sobota do roboty wszyscy się obgadują brak atmosfery i socjala w obecnej sytuacji na rynku pracy lepiej odpuścić sobie ta tygodniówkę co tydzień szkoda nerwow

Byly kierowca
@Sebiastian

Potwierdzam tą opinie. Szkoda czasu i nerwów na tą firme

Damian
@Byly kierowca

Ile dokładnie można zarobić, będąc kierowcą w firmie Eko-Tom? Chciałbym zweryfikować, czy stawka wynagrodzenia jest adekwatna do ilości godzin, które musimy spędzić za kółkiem oraz ilością powierzonych obowiązków.

...
@Damian

W zeszlym roku dostawałeś na początek 17zl./h, ale nie wiem jak jest teraz.

Grażyna
@...

@... Potwierdzisz, że w Eko-Tom wychodzi po 12 godzin pracy za kółkiem dziennie? A jak z weekendami i świętami? Z góry dzięki za informacje.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Frezer narzędziowy
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Kierowca

Witam mam pytanie ile dostane na rękę jako kierowca C albo C+E dzieki za info

Justyna
@Kierowca

@Kierowca Też mnie to ciekawi ile może dostać na rękę kierowca z uprawnieniami w Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła? To rodzinne przedsiębiorstwo więc może i warunki zatrudnienia są przyjazne. Jest tu ktoś z obecnie pracujących w tym miejscu?

Chris

Czy ta firma zatrudnia samych idiotów, których zadaniem w 90. procentach pracy jest prowadzenie kilkudziesięciotonowej ciężarówki i którzy nie potrafią się zaopatrzyć w zestaw głośnomówiący do telefonu? Czego wy - pracownicy - oczekujecie od szefostwa jak sami jesteście cielakami?

Zyga

Sprzątają ale zarazem zaśmiecają cała okolice (usunięte przez administratora)

ADI

Pracowałem testowo czyli tydzień NIE POLECAM Większość co ludzie piszą to prawda Robisz w śmieciach czyli ......................... W 3 słowach bez obrazy (usunięte przez administratora)

Jan Kowalski

Pracowałem tam ponad rok.Nie polecam atmosfera okropna,szef widzi w tobie tylko złodzieja i nieroba sprawdzanie na GPS głupie telefony w stylu " gdzie jesteś?" "za ile będziesz na bazie?" " czemu tak mało kursów robisz?"to standard no i jeszcze jeździ po mieście tym swoim samochodzikiem z zębami rekina w grillu i śledzi kierowców.Dobrzy są tylko ci co przychodzą na 5 rano sami z siebie na ochotnika i zasuwają jak króliki to upadłego no i mu się jeszcze podlizują i donaszą na siebie nawzajem,on to lubi.Praca po 12 godzin co druga sobota po 8 jak wychodzisz wcześniej pan jest obrażony jak chorujesz to się później na tobie mści w różny sposób kierownictwo porażka sterydowo-narkomanski duet który krzyczy na wszystkich na wiele pytań dostajesz odpowiedz (usunięte przez administratora)mobbing po całości jedyny plus to tygodniówka co tydzień a tak to pośpiech ciągle mało i o wszystko się martw taka jest prawda o tej firmie (usunięte przez administratora) i tyle

Zenon

Pytanie do kierowcow w eko tom. Jak wyglada praca jako kierowca C bramowiec w tej firmie tzn czy trzeba jezdzic jak wariat bo ciagle poganiaja czy stosuja niewolnictwo a czy moze inne dziwne praktyki bywaja?

@Zenon

Masakra

Fabiano

Nie jest źle pod warunkiem że lubisz pracować idzie zarobić szef owszem patrzy cię wykorzystać i trochę z tym przegina ale kasa co tydzień prawda jest taka że jak by policzyć nadgodziny bo robisz codziennie po 12 h. to jesteś wydymany ale z tych wszystkich komunalek i tak chyba jest najbardziej spoko. dyrektor trudny w obsłudze ale tak na prawdę spoko koleś trzeba się przyzwyczaić do jego stylu za to babki w biurze porażka jedna jest szczególnie wybitna królowa życia ale i tak lepsze to niż tydzień w samochodzie bo pieniedze prawie takie same.Jednym słowem trzeba mieć charakter żeby tam pracować ja miło wspominam eko tom znam gorsze obozy

anonymous

Jak się pracuje w eko-tom jako kierowca

Właśćićiel to zwykły bamber

Haski

Eko tom to wyzyskiwacze smieją się z was fałszywe (usunięte przez administratora) szacunku nie ma

Emilia w biurze praca

Emilia

@Dudzio, dowiedziałeś się coś więcej o firmie? Jeśli tak podziel się proszę informacjami. Czy Eko Tom aktualnie rekrutuje? Ktoś wie może jak przebiega rekrutacja? Podzielcie się proszę opinią. Czy firma daje umowę o pracę?

anonymous

Pracowałem tam długo i czułem śię jak śmieć z ich strony co z tego że co tydzień płacą a reszta to (usunięte przez administratora) oni tylko kasę widzą a nie człowieka debile

anonymous

Prawda o eko-tom jest taka że ludzi mają gdzieś a TOMASZ zachowóje się jak człowiek z problemami z dziećinstwa i nie piszćie że jest ok

Dudzio

Może mi.ktoś powiedzieć jak wygląda praca jako mechanik aut ciezarowych w firmie? Także zarobki

kris

widze janusz ze siedzisz po łokieć skoro tak piszesz.WYCIĄGNIJ RĘKE I WSKOCZ CAŁY

Kris 2
@kris

Widzę Kris że masz problem , jak ściemniałeś a my musieliśmy za ciebie robić to się nie dziw że cie kontrolowali . Ja pracuje tam od lat i nie narzekam. Pieniadze są na czas a i z`szefem zawsze idzie sie dogadac trzeba tylko chciec

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła - Poznań

Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poligonowa 1
    62-005 Poznań
  • NIP: 9720997902 KRS: 0000301444

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eko-Tom S.C. Teresa i Tomasz Turguła