Opinie o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. w Gliwice

Kiki

Super po prostu .Dlaczego nikt takich zakładów nie kontroluje warunki i traktowanie ludzi !!!

@A.T

Nikt nikogo nie oczernia, pracowałam w tej firmie nie polecam nikomu, atmosfera jest straszna pracują tam falszywi ludzie, słowem nie można się odezwać bo jest się na przegranej pozycji, brygadzista jednych faworyzuje a innych zle traktuje

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Adka
@Lysolek

A na jaki okres czasu była zawarta ta pierwsza umowa? Piszesz, że są wypłacali, czyli nie zdarzają się żadne opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń?

Ja mam pytania o pracę dla montera rusztowań. Ogłoszenie niewiele mówi, bo jest mega krótkie, ale widziałem info, że praca jest za granicą i że dają umowę o pracę. Czy ta umowa to jest polska, czy niemiecka wersja i zarobki wtedy są w euro, czy w złotówkach?

Witam, pisze w kontekście pracy dla pracownika gospodarczego, wiem że kiedyś szukali. Czy jest możliwość pracy, ale tylko na połowę etatu i na umowie zlecenie? Pytam, bo jestem na emeryturze i chcę dorobić, ale nie mogę pracować w pełnym wymiarze. Nie widać już treści oferty, więc tu pytam.

Były pracownik Nowy wpis

W trakcie okresu próbnego zostałem zwolniony , bez sensownego powodu , powiedziano mi że nie spełniam jednak ich oczekiwań. Podczas szkolenia zastępca brygadzistki potrafił dosłownie wydzierać się po mnie pośrodku sklepu pomiędzy innymi pracownikami i klientami sklepu, z powodu nie wielkich błędów podczas nauki ,zachowując się przy tym agresywnie ,sprawiając wrażenie osoby niepoczytalnej , mam wrażenie że po prostu próbował mnie zastraszyć żebym wiedział "kto tu rządzi" , odnosił się bez cienia szacunku do mnie i do innych pracowników , nawet emerytowanej kobiety. Po jakimś czasie rzeczywiście zaczynałem odczuwać zagrożenie , szczególnie w sytuacjach kiedy pozostawałem z tym człowiekiem sam na sam , nie wiedziałem do czego jest zdolny. Brygadzistka dawała rady po kroju , przytoczę luźno "nie chodź taki wyprostowany bo się dyrektorowi nie spodoba" , nie jako żart , miałem chyba udawać jakiegoś niedołęgę czy coś żeby pasować , nie wiem , dziwni ludzie , dziwna praca , widocznie się nie wpasowałem mimo chęci do pracy i jak na osobę nową , w moim odczuciu zaczynającą sobie radzić z wytyczonymi zadaniami.

Były pracownik Nowy wpis

Ps. Jeszcze tylko dodam , pieniądze za okres próbny wypłacone , składki odprowadzone , w miejscu pracy nie brakowało narzędzi i środków do pracy , takich jak rękawice , odzież firmowa i środki typowe do pracy sprzątającej , płyny itd. a organizacyjnie w zasadzie dobrze zaplanowany porządek pracy (kto,kiedy,co i o jakiej godzinie). Pod tym względem mnie osobiście się podobało , niestety chyba po prostu jakiś układy przeważyły , bo zaraz po mnie widziałem że szkolą jakiegoś innego chłopaka.

Franek

@Były pracownik Wystarczy dobrze robić to co leży w zakresie obowiązków a zadowolenie z pracy pewne bo firma jest ok

Paula

Ale to tylko jakies gadanie na innych własnie masz na myśli, czy jeszcze coś wpływa negatywnie na atmosferę? Nie ma jakiegoś kierownika albo koordynatora z którym można by było o tym porozmawiać?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku zatrudnię monterów rusztowań?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Niestety nie

To zależy jak się prezentuje. W wiekszosci umowa jest od pierwszego dnia. To zależy od kandydata, umowa zlecenie na 3 dni umożliwia zobaczenie firmy i wzajemne poznanie.

Lysolek

Pracuje w tej firmieod ponad roku i dostałem umowę o pracę od razu jest wypłacalna mają obiekt w Warszawie magazyn ja jestem zadowolony szkoda tylko że przegrali przetarg

Adka
@Lysolek

Czy pensja w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Monter, ich ogłoszenie jest 23 stycznia na Lento.pl.

Żadnych dodatkow gola pensja

Zofia
@Stefania

Serio mówisz? To jaka ta podstawa? Zastanawia mnie, czy się opłaca w ogóle tam wysyłać aplikacje, tak porównując do innych firm, które są tutaj w okolicy. A jak z opcjami rozwoju, istnieje tam coś takiego?

Kiki

dddddd
@Kiki

racja tam tylko kible myjesz pisuary , trzeba to zglosic do pipu i sanepidu

@dddddd

Boze jak czytam co ludzie pisza o megan az mi sie smiac chce bo poprostu tu oczernacie pracodawcow a pewnie sami macie cos za uszam I dlatego chcecie oczernic firme megan a taka prawda jest najlepsza firma sprzatajaca w polsce po paczcie na inne opinie firm sprzatajacych ktore naprawde wykorzystuja ludzi ja nie widze by ktos zostal skrzywdzony przez firme megan czy pracodawcow obudzcie sie zani to zenujaca opinie stawiacie pozdrawiam A .T

Szczery1

Firma zatrudnia osoby z grupą inwalidzką i każe im pracować tak samo jak zdrowym, brak poszanowania dla pracownika który należycie wykonuje swoje obowiązki, firma przymyka oko nawet na picie alkoholu w miejscu pracy i pracowników pod wpływem, aby tylko "nie pyskować", nie można mieć własnego zdania a już broń boże go na głos wypowiadać, zatrudniają pracowników ponad stan tylko po to, żeby wykorzystać ludzi, dają umowę na dłużej by człowiek poczuł się pewniej by niewiele później dać wypowiedzenie, brygadzista nie ma własnego zdania, z każdym poważnym problemem odsyła do rozmowy telefonicznej z dyrektorem, ponieważ biuro znajduje się w innym mieście, natomiast dyrektor zbywa przez telefon, po ponownym telefonie tego samego dnia sekretarka oznajmiła że dyrektor nie może podejść do telefonu lecz gdy zaczęła słuchać co mam do powiedzenia magicznie się zjawił przy słuchawce, pani na szkoleniu bhp zachwalała jaki to złoty, ludzki człowiek, z którym idzie wszystko załatwić, ludzie pracujący w zakładzie to w zdecydowanej większości fałszywi hipokryci, którzy oskarżają wszystkich dookoła o złą atmosferę, a są zbyt zaślepieni by zrozumieć że sami ją wytwarzają, firma wymaga pracy na dwóch obiektach w dwóch różnych gminach, niejednokrotnie cały tydzień po 9 godzin przy 8 godzinnym dniu pracy, firma nieuczciwie rozporządza również zmianami oraz zasobami ludzkimi faworyzując jednych pracowników a wykorzystując innych, bardzo duża rotacja pracowników spowodowana dużym stresem w pracy, toksyczną atmosferą, wiecznym czepianiem się brygadzisty nawet jeżeli jest robione dokładnie to co powiedział, ryczeniem pani ze śląska i ogólną fałszywością pracowników w postaci obgadywania każdego kogo nie ma tylko jak odejdzie, a następuje grobowa cisza gdy podejdzie nieodpowiednia osoba, pracownicy firmy megan bywają wykorzystywani przez firmę dla której świadczy usługi do wykonywania obowiązków które do nich nie należą, do pracy w tej firmie wymagana bardzo dobra znajomość prawa pracy, stalowe nerwy i umiejętność plucia jadem na 2 metry, szczerze nie polecam pracy w tej firmie nikomu, kto ceni sobie takie wartości jak szczerość, uczciwość, koleżeństwo i miła atmosfera w pracy, bo w tym zakładzie ich państwo nie zaznacie

@Szczery1

Czlowieku kto pije w miejscu pracy ja sie nie spotkalam z osoba ktora by pila alkohol a tym bardziej moze ty wyleciales za picie I dlatego oczerniasz firme pozdrawia.

Szczery2
@A.T

Firma nie świadczy usług na jednym obiekcie w jednym mieście, także fakt że Ty nie spotkałaś nie znaczy że ludzie nie są pijani w pracy, nie muszę oczerniać firmy która sama sobie wystawia świadectwo przez sposób w jaki traktuje pracowników i nie pomogą żadne fałszywe pozytywne komentarze fałszywych ludzi - kto ma własny rozum potrafi dostrzec kto pisze szczerą prawdę. Każdą firmę tworzą ludzie, tutaj niestety w większości spaczeni.

Grażyna

Wstawili przedwczoraj, że szukają pani i pana w Gliwicach do sprzątania. Powiedzcie konkretnie, ile zarobię, mając orzeczenie, bo podali tak: 3 490 - 4 000 zł/mies. brutto. To minimalna krajowa z premią, czy co?

Beny

Pracowałem w firmie MeganI wiem jak tam jest. Takie opinie mogą pisać ludzie którym nie chce się pracować i są oderwanii od rzeczywistości.

Oderwany1
@Beny

Oderwany od rzeczywistości jest smieszny dyrektor tej smiesznej firmy, oraz brygadzista z Wrocławia z bierutowskiej wraz ze swoją prawa ręka ryczączą panią ze slaska

@Beny

Brawo zgadzam sie z toba Beny firma megan najlepsza????pozdrawiam

Jooom

ZATRUDNIANIE alkoholików w celu uzyskiwania 40% dofinansowań z Pfronu , ot megan

@Jooom

To nie prawda oczerniasz ta firme megan ja polecam 100%praca w meganie jest mila I mila admosfera pracodawcy tez sa super ????

MIMI

Jak kogoś najdzie na pracę w tej firmie to radzę się trzy razy zastanowić ;)) Nie idą na rękę wogóle. Nie liczą się z pracownikiem. Zwalniają z wymyślonej przyczyny, nie informują pracowników że kończą współpracę z miejscami które obsługują. Nikogo w tej firmie nie obchodzi że człowiek nagle zostanie bez środków do życia . ;)

Marzena
@MIMI

Tobie tak zrobili? :( Jaką przyczynę podali jak już?

MIMI
@Marzena

Nie chce pisac jaka przyczyna. Poprostu nie mówią pracownikom prawdy. Chciałam zmienic prace i nie mam takiej możliwosci przez widzimisię firmy.

Marzena
@MIMI

Myślałam, że do dziś jeszcze ktoś się co do tego odniesie. Teraz nie wiem czy to tylko Ciebie tu spotkało czy to powszechne jest. :/ Ma ktoś jakieś aktualne doświadczenia, żeby się podzielić?

@MIMI

To wszystko czysta bzdura radze sie zastanowic co piszesz bo jak czytam opinie o firmie megan ???????????? ciekawe jak ci by bylo jak by ktos bzdury pisal o tobie masakra????????

polo

Firma płaci na czas ,są nawet tzw wczasy pod gruszą ,polecam.

Jakub
@polo

O co chodzi z wczasami pod gruszą? Tzn. na czym to polega i czy pracodawca Wam to finansuje czy coś się dokłada?

Kom

Witam odradzam firmę sprzątające Megan ,nie ma rękawic ,Brygadzista pod wpływem alkoholu ,brak szacunku ,niby prowadzi nadzór ,stoi z Koleżanką Panią Mariolka obrabiaja (usunięte przez administratora)ludzie z DHL mają z nich ubaw ...sami kierownicy ci ci niby nadzór prowadzą ,szacunku naprawdę zero ,myślę że trzeba naslac inspekcje pracy ,ludzie dajcie sobie spokój ,biedni ludzie z grupą.

Dyro
@Kom

Jak ktoś nie chce pracować to nawet w biurze będzie szukał ale

Były Pracownik Megana

Pracowałem tam parę miesięcy i nie jest tam za kolorowo chciałem być wporzadku gdy byłem chory i powiedziałem brygadziscie że idę do lekarza żebysobie ułożył jakoś grafik to on na to że mam się leczyć domowymi sposobami chora sytuacja. Nie polecam tej firmy czy jest się na grupie czy nie to i tak wymagają więcej niż trzeba robić nie wspomnę już o tym jak traktują kobiety z Ukrainy które pracują ponad siły bo brygadzista tak chce. Nie polecam ubiegać się o pracę w tym zakładzie

dddddd
@Były Pracownik Megana

witam tez pracowalem w tej firmie , umowe na czas neokreslony podpisalem 1 .12 .2018 roku a 29 marca dostalem wypowiedzenie i bylo glupie tlumaczenie brygadzistki ze niewie z jakiego powodu wypowiedzenie bylo , a przypuszczam ze wiedziala z jakiego powodu , powiem ze oprócz mnie jeszcze dwie inne osoby tez dostaly w tydniu wypowiedzenia , a co dlamnie smieszne jest ze nawet brygadzistko nie miala informacji ile mamy urlopu do wykorzystania , jezeli chodzi o ubrania to dostalismy tylko jedno na orzyjeciu i nic wiecej tak samo buty , jedynie koszulki dostawalismy , krem do rak , rekawiczki , mydla wogule , a o urlop trzeba bylo sie prosic . nie polecam tej firmy brygadzistka jest bardzo ostra a czesami bardzo natretna

zarys
@dddddd

czas mija i nic się nie zmienia,wymieniają ludzi jak brudne rękawiczki,bawią się w bogów,knują i spiskują poza plecami nigdy nie mają dość odwagi żeby powiedzieć wprost.potem mają z tego jeszcze chorą satysfakcję.Takie tam bagienko.przynajmniej na niższym szczebelku.

swojak
@zarys

solidnych pracowników nigdy nie wymieniają... atakich jest dużo!

Jaka umowa obowiązuje w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. podczas okresu próbnego?

swojak

umowa o pracę na okres próbny. Każda osoba, która się stara wykonywać pracę a nie kombinuje jest przez firmę szanowana i ma ogromne wsparcie z ZFRON i z Funduszu Socjalnego.

Aktualność
Szanowni Państwo, jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: megan@megan.pl

Kar

Ludzie macie racje to są (usunięte przez administratora) jady zerujące na czlowieku niepelnosprawnych zeby tylko zbic kase więc zbierzmy się niepelnosprawni i utworzmy bunt w tej sprawie zeby nie krzywdzili niepelnosprawnych

@Kar

Nie mam nic przeciwko temu.

Polonista
@Kar

Jak na razie pan krzywdzi ortografię...

Asa

O proszę, ja właśnie obejrzałam,, Firmowe ewolucje " i powiem szczerze byłam w szoku, że taka firma istnieje:). Wzięłam się zatem natychmiast za poszukiwania opinii i wujek Google znalazł dla mnie takie kwiatki. To straszne, że nawet telewizja pokazuje nieprawdę:(

Mądry głupek
@Asa

Telewizja pokazuje nieprawdę? A może ta strona to robi? A może jedno i drugie? Myślenie ma przyszłość

Asia

Czy firma megan przyjmuje od razu ludzi chodzi mi o to czy każdemu daje szanse . i czy wszystko na spokojnie tłumacza jak ktoś nie ma doświadczenia?

@Asia

Każdy pracownik ma szkolenie ze strony pracowdawcy. A po drugie można zawsze spokojnie pytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.