Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe

Opinie o Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe

Ola

Szybka realizacja projektu. Pozdrawiam

KrystynaK

Firma Pana Pietrka jest w trakcie budowy mojego domu. Do tej pory wykonali stan surowy otwarty, i w tym roku wykonują jeszcze montaż stolarki okiennej i instalacje wewnętrzne. Pomimo drobnych przestojów, dotrzymali terminu wykonania stanu surowego otwartego. Przestępne ceny, tanie materiały. Polecam

tomek
@KrystynaK 25.10.2017 10:38

Prosze namiary na kierownika budowy lub właściciela.

KrystynaK
@tomek 02.11.2017 12:57
Prosze namiary na kierownika budowy lub właściciela.

Telefon do kierownika budowy oraz do biura 501 933 181.

Magda

W zeszłym tygodniu odebrałam pozwolenie na budowę. Konkretna firma, bez zbędnych tematów. Polecam.

ZadowolonyZdziwiony

Dziwie się negatywnym komentarzom. W moim przypadku firma wykonywała mi projekt, doradziła, mogłem wprowadzić zmiany i nie było z tym żadnego problemu. Załatwili za mnie potrzebne załączniki do projektu, nie musiałem za niczym latać. Dostałem pozwolenie na budowę. Kupiłem część materiałów w konkurencyjnej cenie i jestem zadowolony. W tym roku zamykam stan surowy i nie ma kłopotu z odbiorami, dzwonie pod podany numer, zgłaszam dany etap i kierownik przyjeżdża odebrać roboty. Dla mnie na plus.

oszukany

602 743 910 Leszek- jego pracownik jąkała..

Irek mhm

może takie coś ? 515976642

janusz

Kerim
@janusz 13.09.2017 11:10
Ktoś jakiś kontakt bezpośredni aktualny posiada? Nie numer do biura albo mail, który obsługują pracownicy....

Tak posiadam. Prosze o kontakt

Maxis
@janusz 13.09.2017 11:10

Ja mam jeszcze nr do pracownika 501 933 181 Ktoś tam - podaj jakiś mail albo napisz na mojego Pozdrawiam.

Irek mhm

Partactwo i marnotrawstwo pieniędzy. Nie współpracujcie z tym gościem. Na "książce twarzy" możecie zobaczyć co robi z naszą kasą "Irek mhm"

paskudpl

Ireneusz działa na mocy jakiegoś pełnomocnictwa, Właścicielem jest Grzegorz - jego ojciec. On sam jest bajkopisarzem opowiadającym historie pracy w Norwegii itd. Pracownicy pracują u niego chyba na czarno - sami twierdzą "tak jest lepiej bo i tak nie dożyją emerytury".... koleś jest bardzo łasy na zaliczki UWAŻAJCIE!!!

Mariusz

Panie Irku. Proszę skończyć tę farsę z komentarzami i oddać ludziom pieniądze za nie wykonane usługi. Nie pozdrawiam

Gosia

Polecam budowa projekt i kierownictwo budowy wykonali na czas tylko w urzędzie trochę trzeba było czekać

Ania

Unikać tego Pana jak ognia. Bierze zaliczki i przestaje odbierać telefony. Nie odpisuje na maile Pracownicy nie wiedzą o co chodzi, każą pisać do niego sms-y Pozytywne komentarze pewnie sam sobie pisze

Oleg

Oszust. Złodziej bierze zaliczki i nie prowadzi prac. Projektyrobi z błędami aby tylko oddać do urzędu i kasę wyciągnąć. Po wpłaceniu zaliczki kontakt bardzo trudny. Buduje mi już prawie 2,5 roku dom. Uważajcie na niego. Nie pokecan. Ma kilka nakazów zaplaty to bankrut. On i jego ojciec bo różnie się reprezentują.

Maxis

Proszę o kontakt. Również mamy problemy z tym Panem. miziol.m@interia.pl

Ktos tam
@Maxis 12.04.2017 02:24
Proszę o kontakt. Również mamy problemy z tym Panem. miziol.m@interia.pl

Prosze o kontakt w ten samej sprawie

Erwin

Porażka jak ktoś może pisać cokolwiek dobrego o tej formie, można to traktować jako Prima aprilis. Właśnie jestem nacigniety przez nich na 20000.Głoście wszystko na policję w Lublińcu.

patryk

Solidna firma wykonali budowe bez zastrzeżeń Polecam

Ktos

Złodziej, kłamca i oszust. Opóźnienie w realizacji inwestycji kilka miesięcy Brak kontaktu z jego strony nie odpowiada na maile. Oszukuje swoich pracowników

Pokrzywdzenii

Firma wypozyczyla sprzet budowlany na tydzien i dalej go nie ma. Przywlaszczyli sobie. Mam nadzieje ze ktos sie w koncu wezmie za tych zlodzieji

roman

Pracowałem dla nich dobre zarobi pieniadze na czas zgodnie z faktura polecam gorąco

riko

Rzetelna firma pełny profesjonalizm 100 procent pozytyw polecam

Pokrzywdzony

To nie firma to banda złodziei

ktos

kepol1@o2.pl

ktos

Witam ,prosze o kontakt w sprawie tego Pana .kepol@o2.pl

Agata

Firma nierzetelna. Nie płacą rachunków, właściciel wysługuje się pracownikami a sam nie raczy nawet telefonu odebrać. Unika kontaktu i oszukuje. Takim od razu powinni zabierać możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Bardzo NIE POLECAM !!!!

Z przykrością muszę stwierdzić ze wykonywałem usługi do tej firmy i już po krótkim czasie przekonałem się ze firma jest niekompetentna odnośnie pod wykonawców ,nie zapłacone rachunki na kilkadziesiąt tysięcy złotych ,kłamią odwlekają i obiecują to czego nie dotrzymują OSTRZEGAM I NIE POLECAM !!!podwykonawca Pokaż mniej

Zostaw opinię o Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe - Kalety

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pietrek Grzegorz Budowlane Usługi Projektowe